[quote name='G.Lindenberg']Ja się na pewno skontaktuję ze wszystkimi, którzy coś robią. Nie mam zamiaru robić wszystkiego sam. Ponawiam apel: [B][COLOR=green]kto coś konkretnie wie o tym, jak Niemcy, Anglia czy dowolny inny kraj poradził sobie z bezdomnością zwierząt?[/COLOR][/B] Co wynikło dla nich z ratyfikacji Konwencji o opiece nad zwierzętami domowymi?[/quote]
[B]??????????[/B]