[quote name='kacha76']odzywam się... To ja.... niestety z kompa moge korzystac tylko w pracy, wiec w weekend nie dałam rady wkleic zdjęc, ale przesłałam rano do elzy zdjęcie Klary - matki. porównałam w domu zdjecia i to na 100 % on. Postaram się moze jutro zeskanować. Wlasnie skonczyłam czyttac cały watek no i musze powiedziec ze ma charakterek po matce!! Cała mama![/quote]
Jesli mama naszego artysty była komuś potrzebna, to Berni tez znajdzie dom !!! :)
[B]Kacha[/B], wszyscy na dogo, którzy konkretnie pomagają to ludzie mocno zapracowani, ograniczeni czasem.