-
Posts
368 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by makatka
-
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
makatka replied to Inez's topic in Już w nowym domu
Ktoś wie. Nic nie zrobią. Z tego, co wiem dziewczyny walczą albo o przejęcie fo, albo wyciagnięcie backupa w celu powieszenia niebieskiego gdzie indziej i innym zarządem, bo żal tych wszystkich postów szkoleniowo-weterynaryjnych. -
~Zdzisio~cielak o wielkim sercu-W KOCHAJACYM DOMKU
makatka replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
Taki fajny psiak i szczęścia nie ma :( Może Ci trezba pomóc w jakimś ogłaszaniu, czy coś? -
~Zdzisio~cielak o wielkim sercu-W KOCHAJACYM DOMKU
makatka replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
i co ze Zdzichem? -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
makatka replied to doddy's topic in Już w nowym domu
noo... zółte też zdechło... ktoś wie "glaczemu"? -
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
makatka replied to Inez's topic in Już w nowym domu
Zapomniałaś jeszcze o osobnym budyneczku z duża ilościa pomieszczeń z przeznaczeniem na wszelakie tymczasy :P -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
makatka replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Pozaostaje trzymać kciuki, żeby się udało :] -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
makatka replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Tengusia TŻt jak powiedziałam, że go możesz przetrzymać 1-2 dni "Niech go bierze i przetrzyma, a ja przemyślę, naprawdę nikt inny go nie może wziąć?". Innymi słowy pogodził się z sytuacją i w razie awarii można go przywozic do wawy ;) Chociaż widze, że jest chętna z jakiś bliższych okolic, wiec może nie będzie trzeba :) -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
makatka replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Mnie pasuje. Módl się, żeby TŻt się zgodził:D -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
makatka replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Noo.. ze zjawianiem się może być kłopot :P ja z Wawy i w razie czego zostaje kwestia uknucia transportu jeśli TŻt na samą wzmiankę mnie nie zje. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
makatka replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Ja takoż knuję nad DT i takoż zależy od rozmowy z TŻtem, bo ostatnio zrobiłam mu niespodziankę z gatunku "zapomniałam Ci chyba powiedzieć- od jutra mamy w domu dwa psy" ;) -
No się właśnie nad tym intensywnie zastanawiam, bo przecież to małe w schronie zmarnieje. Karma stoi nadal spadkowa po Tytku nietknięta. Gorzej że już niestety pracuję od-do i kruszyna musiałaby kwitnąć w klatce (a gdzie ona tak btw aktualnie jest?) po te x h dziennie. A TŻt ostatnio coś protestował, jak mi się dusza kleiła do pabianickiego białka z czarną maską. Pogadam z nim, jak wróci z roboty i będę krzyczeć, czy zgodził się na dzikiego lokatora. Jeśli się zgodzi to trzeba by było wymyślic jeszcze jakiś sensowny plan transportu. A tak w ogóle: może cholera zmienić te kalendarzowe cegiełki na jakąś niższą sumę i się może ktoś skusi, bo jak na razie to czarno to widze :/
-
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
makatka replied to Inez's topic in Już w nowym domu
Przepada nie przepada :P wierzę w Ciebie i twoje możliwości przekonywania, że góralska stajnia jest wam niezbędna :D -
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
makatka replied to Inez's topic in Już w nowym domu
w góralskiej chacie :> na taki cel Jarek by się pewnie zmobilizował io wybudował :> -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
makatka replied to doddy's topic in Już w nowym domu
buu.. a ja dopiero przelew w piątek po południu mogę zrobić...natalka, może żeby cię po tym banku non stop nie ganiać zrobić 2 przelewy? jeden do darii, drugi do Ciebie na szanowną pocztę polską? -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
makatka replied to doddy's topic in Już w nowym domu
przyzna nie przyzna.. od czegoś są backupy, a jeśli samemu się popsuje i nie umie odpsuć, to zawsze można poprosić o pomoc siakąś złotą rączkę od naprawiania psujostwa :| -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
makatka replied to doddy's topic in Już w nowym domu
ale dlaczemu koniec? chciał naprawić i popsuł do imentu, czy jak?