-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[quote name='Cavy']ja niestety nie mam w moim aparacie trybu "sport" ale jak dobrze ustawie wszystko na "P" to zdjęcia w ruchu też fajnie wychodzą. :cool3: Super Ci drzewo już urosło. :multi: Fajna ta wiewióra na zdjęciu. :loveu: ----------------- [SIZE=3][FONT=Courier New][URL="http://halgre.posadzdrzewo.pl/"]http://doms11.posadzdrzewo.pl[/URL][/FONT][/SIZE][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]No właśnie na sport robie psy jak latają hehe ... Rzeczywiście jak moja brzózka już urosła ! A ta wiewióra taka sobie... miałam sto razy lepsze ! [/COLOR][/B] [quote name='zuzolandia'][B][I][url]http://i47.tinypic.com/mcrx8n.jpg[/url] ale fajowy rudzielec ;-) [url]http://i47.tinypic.com/34yznmg.jpg[/url] ooooooooo i mój ulubiony Ludwiczek ;-) hihihhi witanko i mizianko dla Dindusiaaa! [/I][/B][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Dzięki ![/COLOR][/B] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[IMG]http://i46.tinypic.com/2nkhulg.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/10p4zkl.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/6pw5k2.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/9zydty.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/mcrx8n.jpg[/IMG] [B][U][COLOR="#8b0000"]Koniec wczorajszych ![/COLOR][/U][/B] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[IMG]http://i47.tinypic.com/15g5k1.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/116jjtw.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/oiwxue.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/vpc0ic.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/drdyzn.jpg[/IMG] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ruchliwe to Twoje stworzenie....ani chwili w miejscu nie ustoi :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [FONT=Georgia][COLOR=DarkOrange][B] [COLOR=Olive]:loveu::loveu::loveu: głupolek ;) [url]http://i49.tinypic.com/x453ep.jpg[/url][/COLOR][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]A żebyś wiedziała ... ruchliwy głupolek ...[/COLOR][/B] [IMG]http://i47.tinypic.com/33y19c3.jpg[/IMG] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[IMG]http://i50.tinypic.com/71tkbt.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/4gomso.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/34yznmg.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/x453ep.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/n4v954.jpg[/IMG] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[B][COLOR="#8b0000"][U]C.d. fotek z wczoraj:[/U][/COLOR][/B] [IMG]http://i47.tinypic.com/33v1ctk.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/f9jths.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2z4eiic.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/29dbrjm.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/3328e50.jpg[/IMG] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Zepsuło mi to dzień, który mi się fajnie zaczął ... Nie wiem nawet, jak to skomentować ... nie da się ![/COLOR][/B] ******************************
- 78403 replies
-
[quote name='*zaba*'][URL]http://i46.tinypic.com/2w3yr2x.jpg[/URL] :evil_lol: Ale ta Twoja brzozka juz ladna![/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Już sprawdzam ... [/COLOR][/B][IMG]http://i48.tinypic.com/j73in9.jpg[/IMG] [B][COLOR="#8b0000"]Jejku ! rzeczywiście ! ale niespodzianka [/COLOR][/B][IMG]http://i49.tinypic.com/2u9kb43.jpg[/IMG] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[quote name='Cavy']Ja na auto nie umiem focić, bo jak jest słońce, to zdjęcia sa tak okropnie przepalone, za dużo światła jest po prostu i dosłownie białe wychodzą, albo same zarysy widać. :shake: Dlatego ten tryb jest dla mnie zupełnie niepotrzebny. :cool3: Na manualnych tez nie umiem, bo tam się wszystko samemu ustawia, a właśnie na tym P mi się dobrze foci, bo mogę tam sobie swoich trochę ustawić, ale jak np. światło się zmienia, to samo automatycznie trochę ustawienia zmienia i właśnie ustawiam tam ostrość, czas, jasność itp. Już się na tym trybie nauczyłam i jakoś trudno mi się pewnie będzie przestawić na inny. :diabloti: Ale jak no jest pochmurnie, to na żadnym trybie nie wychodzą mi dobre zdjęcia. :shake: Widać okropne szumy i strasznie wysoki ISO muszę ustawiać i bardzo rozjaśniać, a wtedy zdjęcia są do niczego. :angryy:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Ano właśnie- jak jest pochmurnie, to też mi marnie wychodzą ... Najlepsze jak jest słoneczko :mdrmed: Ja się cały czas posługuję trybami "sport" - jak psy w biegu, "krajobraz" - jak widoki, itd... Jak jest rano jeszcze ciemnawo, albo pochmurno - to dość znośnie wychodzą na "macro" z lampą (tą wbudowaną oczywiście) ...:mdrmed: Ale muszę się nauczyć wreszcie najpierw na "P" tych ustawień, żeby mi czarne foty nie wychodziły :evil_lol: Potem dopiero na "M"... ;) Zobaczymy, czy coś z tego wyjdzie, bo jestem w tym jakaś tępa :grin::grin::grin: Dzięki za odpowiedź ... :multi::multi::multi: [/COLOR][/B] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[quote name='Cavy']Ale super zdjęcia spacerowe! :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Dzięki [IMG]http://i48.tinypic.com/j73in9.jpg[/IMG] Ale wcale nie są takie superowe, bo mi dzisiaj obiektyw nie chciał ostrzyć ! A to dlatego, że uczyłam się ustawień i ostrość ustawiłam na manualne, a w parku fociłam na sport. I głowię się czemu nie ostrzy kurka wodna ! Dopiero w domu się kapnęłam i przestawiłam z powrotem na auto ! hahahahahaha ... A gdzieś czytałam, że ty ustawiasz na "P" - ja tak próbowałam, ale mi wychodzą czarne foty ... hehe[/COLOR][/B] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[B][COLOR="#8b0000"]bo jak nie to ....[/COLOR][/B][IMG]http://i47.tinypic.com/2pt2qdw.jpg[/IMG] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]No widzisz:evil_lol: Mom zdjecia Biolego ale wstawia od nowy strony;)[/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]To wypełniajmy tą stronę szybko [/COLOR][/B][IMG]http://i48.tinypic.com/j73in9.jpg[/IMG] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[IMG]http://i50.tinypic.com/wt98ya.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/ablbpx.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/xp3gph.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/161xjfd.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/10pwnc6.jpg[/IMG] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[IMG]http://i46.tinypic.com/2w3yr2x.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/o6he0l.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/xqb680.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/10z7g9d.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/1265u93.jpg[/IMG] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[IMG]http://i49.tinypic.com/iw54zb.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/33yjlaw.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2r2x5og.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/dq15io.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2818n43.jpg[/IMG] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]melduję że macie więcej śniegu od nas !!! lalalala :) :evil_lol: mimo to widać że piesom nie przeszkadza w szaleństwach ta przedłużająca się zima :cool3: [/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Te piesy to by bez przerwy chciały zimę ![/COLOR][/B]
-
[quote name='as_kate']U nas też zanika, a spod spodu wyłażą kupy, które zimowały pod śniegiem ;/[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Taaak ... w jedną taką wczoraj wlazłam [/COLOR][/B][IMG]http://i48.tinypic.com/j73in9.jpg[/IMG] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[quote name='Bartiśkowa_']Witam :multi: [URL]http://i48.tinypic.com/oizuqx.jpg[/URL] świetne :loveu: i rozwiane futerko Hektorkowe ;p[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Dzięki :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='NATKA']Trza uciekać bo wilki atakują :evil_lol: [URL]http://i48.tinypic.com/21e9qxd.jpg[/URL][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]hahaha ... :evil_lol: [/COLOR][/B] [quote name='Infortune.']Ale Dindek ma fajnych kolegów (no, koleżanki też :cool3:) [url]http://i50.tinypic.com/no67ol.jpg[/url] Świetne zdjęcie! :D[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]też, też - ale dzisiaj byli tylko dwaj koledzy ;) Dzięki ... :multi:[/COLOR][/B] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[quote name='as_kate']Cześć :hand: "troszkę" spóźnione, ale wszystkiego naj naj dla Dinduska :) [url]http://i45.tinypic.com/2wluas9.jpg[/url] przecudowne :loveu: I widze, że też macie śnieg :p[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Dzięki ! No troszkę naprószyło w nocy, ale teraz w dzień też co rusz to sypie ... [/COLOR][/B] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[IMG]http://i50.tinypic.com/hrlvlu.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/21e9qxd.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2wolh8g.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/r1d6qe.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/k356js.jpg[/IMG] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[IMG]http://i47.tinypic.com/2vlmlh2.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/s6q5xj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/4gnjg9.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2vhytg9.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2ptszu1.jpg[/IMG] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[IMG]http://i49.tinypic.com/20h3n7o.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/no67ol.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2zsppic.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/1znadzt.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/10hjf4n.jpg[/IMG] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[url]http://i49.tinypic.com/f0zz2f.jpg[/url] - [B][COLOR="#8b0000"]Sępy jedne ... [/COLOR][/B][IMG]http://i49.tinypic.com/1zm2dlz.jpg[/IMG] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witamy się ![/COLOR][/B] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]