Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [quote name='psiara1996']mi wszyscy mówią że atos to mix ON I rOTTWEILERA (A SKąD TEN OGONEK JAK U HUSKY???:diabloti:)[/quote] [B]My się możemy jedynie domyślać i porównywać - do jakiej rasy najbardziej jest podobny :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B] [B]Ważne, że są kochane :loveu::loveu::loveu:[/B]
  2. [quote name='psiara1996']a wiesz może jakich ras to mieszaniec bo strasznie mi sie podoba jego pysiol i sylwetka[/quote] [B][COLOR=darkred]Nie wiem niestety... weterynarz powiedział kiedyś, że jest taki wilczkowaty :evil_lol::evil_lol: :eviltong::eviltong:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Dindek jest ze schroniska ![/COLOR][/B]
  3. [quote name='psiara1996']wiesz co z czasem to sie zaczyna nudzić ale u mnie nie ma żadnej fajnej łąki jeżdzimy zawsze do rumii tam to dopiero jest wypas wysoka trawka, parenaście kilometrów łąki och jak ja tam lubie być PS.Dinuś jak zawsze super słodki a ile on ma lat???[/quote] [B][COLOR=darkred]Dindek teraz w lutym skończył trzy latka :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]A dopiero był taaaaki malutki :evil_lol: Jak ten czas leci ;)[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]PS. ja kocham morze !! i to powietrze z jodem poprawia mi odrazu samopoczucie :loveu: [/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=#8b0000]Idziemy teraz na spacerek wieczorny...[/COLOR][/B]
  4. [B]To wklej potem fotkę tego psiaczka, którego wybierzecie - OK ??[/B] :multi::multi::multi:
  5. :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[B] Taaaaaak ... już lecę :multi: Do świąt przywędrujemy z Dindusiem - na piechotę oczywiście :evil_lol::evil_lol: z Katowic...[/B] [B]Ale za zaproszenie serdecznie dziękujemy :loveu::loveu:[/B]
  6. [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/5316/natorze032yb9.jpg[/IMG] [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/4273/natorze027wp0.jpg[/IMG] [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/4127/natorze037ys7.jpg[/IMG]
  7. [quote name='psiara1996']niie nie nie moj to atos...[/quote] [B][COLOR=darkred]No nie twój :evil_lol: ale jest imiennikiem tamtego Atosa :multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Obejrzałam waszą galeryjkę i wpisałam się tam :multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Tu tylko dodam, że ci zazdroszczę tego morza :placz: Ja bym się cieszyła i Dinduś napewno też :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  8. [B][COLOR=darkred]Mooooorze ... !! Ja też chcę tam mieszkać ! Z Dindkiem :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Jak wspaniale ...:loveu: aż się rozmarzyłam :lol: Może się zamienimy mieszkaniami :multi: Ja mieszkam koło kopalni :sweetCyb::sweetCyb:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Atosik kochany :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
  9. [quote name='Korenia']Cześć Wam :) Jeszcze na dodatek jak już ją dogonie, żeby nagrodzić i np. mam 2 ciacha w ręce, to zje jedno i biegnie dalej :evil_lol: Olewatorsko się obraca :evil_lol:[/quote] [B][COLOR=darkred]Coś podobnego ! To jakiś fenomen :evil_lol::evil_lol: Dindek jest pierwszy do smakołyków :multi: ale i tak nie może wszystkiego jeść :shake:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Ale żeby latać za psem i prosić się, żeby wziął smakołyk :crazyeye::crazyeye: to pierwsze słyszę :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Dindek zaprasza też do siebie ....[/COLOR][/B]
  10. [IMG]http://img361.imageshack.us/img361/5686/natorze021hy9.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Atosik sam się bawi :multi: patykiem ;)[/COLOR][/B] [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/3052/natorze023na5.jpg[/IMG] [B]Co one obydwa zawsze wyprawiają ...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B] [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/3139/natorze024pd4.jpg[/IMG] [IMG]http://img364.imageshack.us/img364/2373/natorze025cz1.jpg[/IMG] [IMG]http://img364.imageshack.us/img364/8876/natorze026ok7.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]To co ...??? Może odsapniemy ?? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  11. [IMG]http://img389.imageshack.us/img389/9835/natorze015wc0.jpg[/IMG] [IMG]http://img389.imageshack.us/img389/8121/natorze017ca7.jpg[/IMG] [IMG]http://img389.imageshack.us/img389/2015/natorze016hq1.jpg[/IMG] [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/5346/natorze018co5.jpg[/IMG] [IMG]http://img370.imageshack.us/img370/1046/natorze020vo1.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]A to jest Atos... też kolega parkowy :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Jak widać - bawi się sam, bo Dindek z Kleksikiem są sobą zajęci :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  12. [B][COLOR=darkred][U]A to fotki z czerwca 2007 r. :[/U][/COLOR][/B] [B][/B] [IMG]http://img379.imageshack.us/img379/7802/natorze009mi0.jpg[/IMG] [B][COLOR=#8b0000]Dindek i Kleksik[/COLOR][/B] [B][/B] [IMG]http://img389.imageshack.us/img389/5341/natorze011ns9.jpg[/IMG] [IMG]http://img389.imageshack.us/img389/7872/natorze012ew1.jpg[/IMG] [IMG]http://img389.imageshack.us/img389/1558/natorze013hh4.jpg[/IMG] [B]widać też kawałek Kory - jak się przygląda :evil_lol:[/B] [B][IMG]http://img389.imageshack.us/img389/8976/natorze014lr1.jpg[/IMG][/B] [B]Ta pańcia - to od Kleksika - to nie ja :shiny: :shake:[/B]
  13. [URL]http://images25.fotosik.pl/156/ab123730757bc9b2.jpg[/URL] [B][COLOR=darkred]A co one tam u góry widzą, że tak patrzą :multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Napewno jakiś smakołyk :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Śliczne psiaczki :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  14. [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/2531/imgdino56191jj8.jpg[/IMG] [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/2029/imgdino56221nj5.jpg[/IMG] [B]Zaniosę pańci moją zabaweczkę ...:loveu::loveu::loveu:[/B] [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/5092/imgdino56271su8.jpg[/IMG] [B]Rozmarzony patrzy na swój ulubiony staw ...:lol::loveu:[/B] [IMG]http://img370.imageshack.us/img370/2592/img3093911hx0.jpg[/IMG] [B]Fajny mam jęzorek ?? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B]
  15. [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/2204/img3093941ic2.jpg[/IMG] [B]Dżeki z Dindusiem odpoczywają po dzikich gonitwach :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B] [IMG]http://img387.imageshack.us/img387/5610/imgdino56101ob4.jpg[/IMG] [B]Tego, co one wtedy wyprawiały - żadne zdjęcie nie odzwierciedli :shake:[/B] [B]To było istne szaleństwo :multi::multi::multi:[/B] [B]Ta żółta psinka - to Mysz :loveu: Lata jak jakiś samolocik :multi::multi:[/B] [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/9564/imgdino56201nv1.jpg[/IMG] [B]Dindek ze znanym wam już Kleksikiem:loveu::loveu::loveu:[/B] [IMG]http://img387.imageshack.us/img387/3/imgdino56241lo7.jpg[/IMG] [IMG]http://img387.imageshack.us/img387/1141/imgdino56211ig4.jpg[/IMG] [B]Poleżę sobie ... ;);)[/B]
  16. [B][COLOR=darkred]Sarulka naprawdę śliiiczna ![/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]No to teraz mój Dindek...:[IMG]http://img72.imageshack.us/img72/8422/img3093911yc0.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=#8b0000]I już wrzucam na galeryjkę parę fotek...[/COLOR][/B]
  17. [quote name='ursa81']Widać, że piesio szczęśliwy u swoich Pańciów :lol:[/quote] [B][COLOR=darkred]No ja myślę ! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
  18. [quote name='Izabela124.']Witanko Wy chyba zawsze na spacerkach spotykacie jakies pieski?[/quote] [B][COLOR=darkred]Prawie zawsze... To zależy o której godzinie idziemy - każdy chodzi o różnych porach, czasem się rozmijamy. Ale można powiedzieć, że bardzo często :multi::multi: Te wszystkie psy - to już takie znajome od dawna - właśnie ze spacerów w parku :multi::multi::multi: Wszystkie się fajnie zgadzają ze sobą, bawią i gonią :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  19. [B][COLOR=darkred]deer... napisałam ci coś na gg[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Dzięki za odwiedzinki :loveu:[/COLOR][/B]
  20. [quote name='agaciaaa']Edytko, dlaczego zamknęłaś swoją galerie? :( Dinduś śliczny :loveu:[/quote] [B][COLOR=darkred]Dziękujemy :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Który to był psiak od Edytki ?? Nie wiem, czy widziałam ;)[/COLOR][/B]
  21. [IMG]http://img166.imageshack.us/img166/4258/dodogo001se5.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Dindek też zaprasza do swojej galeryjki :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  22. [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/4536/dodogo002ql3.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]A to Dżeki, Morfi oraz Tores.:loveu:[/COLOR][/B] [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/1388/dodogo004fr1.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Dżeki mieszka w sąsiednim bloku... Z nim - jako pierwszym się wogle bawiłem - byłem jeszcze malutki :loveu:[/COLOR][/B] [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/1/dodogo005wj4.jpg[/IMG] [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/1190/dodogo006lt7.jpg[/IMG] [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/7207/dodogo008cm0.jpg[/IMG]
  23. :multi:[IMG]http://img171.imageshack.us/img171/7953/dodogo001fa6.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Dindek zagląda, czy ktoś z jego kolesiów nie idzie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][/B] [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/5254/dodogo007hx6.jpg[/IMG] [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/4739/dodogo003rl1.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Kleksik :multi::multi::multi: ale dłuuugo cię nie było :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [B][/B] [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/5812/dodogo010lp6.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]No to pobawmy się :multi::multi:[/COLOR][/B] [B][/B] [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/2623/dodogo011ss7.jpg[/IMG]
  24. [quote name='deer_1987']No wiec tak, to co na maila dostalam to hotmail zablkokowal zalaczniki :( musze ci innego maila podac a toi co na forum to tak, piekne tez :)[/quote] [B][COLOR=darkred]No to podaj na gg ;) i jak coś fajnego będzie to przyślę:multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Teraz będę zmniejszać parę fotek, żeby coś tu wstawić :loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Ale to nie są najnowsze... :shake: ale są :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  25. [quote name='Ola164']Och, Ach, Rch jaki on piękny :loveu: :D[/quote] [B][COLOR=darkred]Nic dodać, nic ująć... jest naprawdę słodki :loveu::loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]ale to dobre - "czekamy na zachwyty" :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...