-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[IMG]http://img146.imageshack.us/img146/6330/wparku21x2008007ls2.jpg[/IMG] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/5929/wparku21x2008008af7.jpg[/IMG] [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/2530/wparku21x2008009mg7.jpg[/IMG] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/8216/wparku21x2008010uv9.jpg[/IMG] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/4438/wparku21x2008011vo3.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img159.imageshack.us/img159/5637/wparku21x2008001gn6.jpg[/IMG] [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/6017/wparku21x2008002fc0.jpg[/IMG] [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/1222/wparku21x2008003oq7.jpg[/IMG] [IMG]http://img159.imageshack.us/img159/6540/wparku21x2008004vo5.jpg[/IMG] [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/9088/wparku21x2008006nm1.jpg[/IMG]
-
[quote name='deer_1987'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/tags/"]Tagi[/URL] [I]Brak[/I] [I]o to co chodzi? nic innego nie widze[/I] [/quote] [B][COLOR=darkred]Nieee ... to to:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [IMG]http://img159.imageshack.us/img159/6044/beztytuudj1.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img159.imageshack.us/img159/4507/wparku21x2008059fr6.jpg[/IMG] [IMG]http://img159.imageshack.us/img159/6015/wparku21x2008066mw8.jpg[/IMG] [IMG]http://img159.imageshack.us/img159/8707/wparku21x2008029ac4.jpg[/IMG] [IMG]http://img159.imageshack.us/img159/8308/wparku21x2008046mk6.jpg[/IMG] [IMG]http://img159.imageshack.us/img159/2531/wparku21x2008049li9.jpg[/IMG]
-
[quote name='deer_1987']Witamy sie! Nareszcie wrocilas! Tesknilismy![/quote] [COLOR=darkred]Naprawdę ...??? Coś takiego ! No to zaraz będę wrzucać jakieś fotki. Najpierw jednak muszę je zmniejszyć...:multi:[/COLOR] [COLOR=#8b0000][/COLOR] [COLOR=#8b0000]Tutaj pod tym okienkiem, w którym teraz piszę - jest jakiś Trackback - co to jest ? Tego przedtem nie było ![/COLOR]
-
[COLOR=darkred]Jestem jestem i ... żyję ...!!![/COLOR] [COLOR=#8b0000]Przeczytałam wszystkie wasze wypowiedzi, za które dziękuję :multi::multi::multi:[/COLOR] [COLOR=#8b0000]Myślałam, że nikt tu już nie zagląda, a tu ... niespodzianka :crazyeye:[/COLOR] [COLOR=#8b0000]Zawsze dostawałam maile z powiadomieniem, że ktoś tu u nas zawitał - a ostatnio - ani jednego ! Ciekawe, co się stało ... Ale weszłam z ciekawości dzisiaj - no i proszę ... Bardzo się cieszę :multi:[/COLOR] [COLOR=#8b0000]Mam parę nowych zdjęć psiurów z parku, ale dzisiaj już za późno. Jutro wgram napewno !!! Z tego ZOO też może się jeszcze znajdą - tylko muszę przejrzeć które już są, żeby podwójnych nie było.[/COLOR] [COLOR=#8b0000][/COLOR] [COLOR=#8b0000]PS.: Widzę, że dużo się tu zmieniło !! Nowe banerki, avatarki ... Ślicznie !!! To do jutra ...:loveu::loveu::loveu:[/COLOR] [COLOR=#8b0000][/COLOR] [COLOR=#8b0000]Co to jest tu pod spodem "Trackbacks..." ?? [/COLOR] [COLOR=#8b0000][/COLOR]
-
[quote name='jbk']Ja niestety nie pamiętam, które zwierzaki były za którym razem, ale też miałam wrażenie, że kiepściej tam jakoś....[/quote] [COLOR=darkred]Bieda !!! Nie ma pieniędzy na utrzymanie takiego ZOO :shake:[/COLOR] [COLOR=#8b0000]Teraz widzę, że wszystkie zwierzęta mają swoich sponsorów. Przy każdej klatce jest tabliczka - kto sponsoruje. Smutne to ... :-([/COLOR]
-
[quote name='jbk']Suuuper :) A misiek robił sztuczki? Jak ja byłam, to mu ludzie rzucali kąski, a on łapą machał :)[/quote] [COLOR=darkred]Niestety nie robił żadnych sztuczek :shake: jakby robił - napewno bym pstryknęła :multi:[/COLOR] [quote name='jbk']Wielbłądy gryzą, więc faciowi nie będzie miło, jak wpadnie ;)[/quote] [COLOR=darkred]Ano napewno nieeee ... :crazyeye::evil_lol:[/COLOR]
-
[IMG]http://img520.imageshack.us/img520/5061/12x2008zoo119lr5.jpg[/IMG] [IMG]http://img160.imageshack.us/img160/3633/12x2008zoo103ps1.jpg[/IMG] [IMG]http://img379.imageshack.us/img379/4481/12x2008zoo126yu8.jpg[/IMG] [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/8636/12x2008zoo127oc9.jpg[/IMG] [IMG]http://img379.imageshack.us/img379/1473/12x2008zoo131op4.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Narazie dosyć, reszta potem ...[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]To nasze ZOO bardzo zbiedniało ! Nie ma wogle fok, które tak lubię... Zebra tylko jedna, a ile kiedyś było gatunków małp ... a teraz ? Szkoda gadać. Zmieniło się tam nie do poznania !!![/COLOR][/B]
-
[IMG]http://img160.imageshack.us/img160/6715/12x2008zoo105ay9.jpg[/IMG] [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/953/12x2008zoo125bs0.jpg[/IMG] [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/3296/12x2008zoo124sc6.jpg[/IMG] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/3865/12x2008zoo121mi2.jpg[/IMG] [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/3052/12x2008zoo120nn4.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img160.imageshack.us/img160/8076/12x2008zoo098zy2.jpg[/IMG] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/5885/12x2008zoo097sq4.jpg[/IMG] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/2453/12x2008zoo095rq0.jpg[/IMG] [IMG]http://img160.imageshack.us/img160/421/12x2008zoo094mg4.jpg[/IMG] [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/5188/12x2008zoo093co0.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img136.imageshack.us/img136/6148/12x2008zoo085dw9.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/6996/12x2008zoo084sx7.jpg[/IMG] [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/9512/12x2008zoo102yl2.jpg[/IMG] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/5294/12x2008zoo101az7.jpg[/IMG] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/207/12x2008zoo099kq0.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img521.imageshack.us/img521/6840/12x2008zoo090bp5.jpg[/IMG] [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/2413/12x2008zoo091aa5.jpg[/IMG] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/4900/12x2008zoo089fq1.jpg[/IMG] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/8859/12x2008zoo087uo1.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/7717/12x2008zoo086of8.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img390.imageshack.us/img390/6953/12x2008zoo080mw9.jpg[/IMG] [IMG]http://img390.imageshack.us/img390/591/12x2008zoo079zf3.jpg[/IMG] [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/2457/12x2008zoo076vl8.jpg[/IMG] [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/6249/12x2008zoo074ft9.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]A ten facio - jeszcze trochę i tam wleci :grin: do tego wielbłąda :grin:[/COLOR] [COLOR=#8b0000][/COLOR] [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/894/12x2008zoo082fi5.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img390.imageshack.us/img390/4416/12x2008zoo070jt3.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]Może to jego żony ?? :eviltong:[/COLOR] [COLOR=#8b0000][/COLOR] [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/1524/12x2008zoo072ln2.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]No proszę ... jeszcze jedna żona ...:multi:[/COLOR] [COLOR=#8b0000][/COLOR] [IMG]http://img390.imageshack.us/img390/4863/12x2008zoo040fp4.jpg[/IMG] [IMG]http://img390.imageshack.us/img390/5540/12x2008zoo039fl7.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/2604/12x2008zoo081ff9.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img390.imageshack.us/img390/4067/12x2008zoo068fs4.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]To jest chyba baribal - ale nie wiem dokładnie ... himalajskich nie było :shake:[/COLOR] [COLOR=#8b0000][/COLOR] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/5729/12x2008zoo067bn0.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]I znowu brunatny ...[/COLOR] [COLOR=#8b0000][/COLOR] [IMG]http://img390.imageshack.us/img390/3554/12x2008zoo066cr5.jpg[/IMG] [IMG]http://img390.imageshack.us/img390/5171/12x2008zoo065qe0.jpg[/IMG] [IMG]http://img390.imageshack.us/img390/5751/12x2008zoo071hj0.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]Jego wysokość uciął sobie drzemkę ... :multi:[/COLOR]
-
[IMG]http://img158.imageshack.us/img158/9505/12x2008zoo063bo8.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]Niedźwiedź brunatny :evil_lol:[/COLOR] [COLOR=#8b0000][/COLOR] [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/3515/12x2008zoo061tv0.jpg[/IMG] [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/417/12x2008zoo060vk2.jpg[/IMG] [IMG]http://img390.imageshack.us/img390/8683/12x2008zoo058mg6.jpg[/IMG] [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/8576/12x2008zoo056xp3.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img504.imageshack.us/img504/1033/12x2008zoo053zz4.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]Tyle to ja wiem ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:, że to słoń... afrykański słoń :evil_lol:[/COLOR] [COLOR=#8b0000][/COLOR] [IMG]http://img158.imageshack.us/img158/5729/12x2008zoo054nz4.jpg[/IMG] [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/2038/12x2008zoo021qr6.jpg[/IMG] [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/2096/12x2008zoo018wn0.jpg[/IMG] [IMG]http://img158.imageshack.us/img158/344/12x2008zoo017in1.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img158.imageshack.us/img158/3595/12x2008zoo021dm1.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]To są chyba pelikany ...[/COLOR] [COLOR=#8b0000][/COLOR] [IMG]http://img158.imageshack.us/img158/5228/12x2008zoo023ij9.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]Chyba musicie sobie same zgadywać - co jest co :D, bo ja nie pamiętam tych nazw ...:shake:[/COLOR] [COLOR=#8b0000][/COLOR] [IMG]http://img158.imageshack.us/img158/1737/12x2008zoo037xs1.jpg[/IMG] [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/4217/12x2008zoo045my4.jpg[/IMG] [IMG]http://img158.imageshack.us/img158/2046/12x2008zoo047ud4.jpg[/IMG]
-
deer ... prześliczny, słodki kicuś ...!!!
-
[COLOR=darkred]Ależ tu się nazbierało różnych wypowiedzi !!!!!!!!!![/COLOR] [COLOR=#8b0000]Ale długo nie mogłam się dostać na dogomanię, a potem zawsze coś wypadło ...[/COLOR] [COLOR=#8b0000]Dziękuję wszystkim ogólnie za odwiedzinki u Dindusia :mdrmed: !!![/COLOR] [COLOR=#8b0000]Bardzo, bardzo się cieszę :multi::multi::multi: [/COLOR] [B][SIZE=4][COLOR=#8b0000]Chcecie trochę zwierzątek z ZOO w Chorzowie ?[/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=#8b0000][/COLOR]
-
[quote name='jbk']Park w Chorzowie? No zobacz, nawet nie zauważyłam, żeście krajani ;)[/quote] [COLOR=darkred]No jak to ...! Jesteśmy z Katowic (z dzielnicy), a w Chorzowie to byłam na imprezie na Oberfest... Ale było piiiiiwa ... :beerchug: :beerchug: A potem ... :huh:[/COLOR]
-
[URL]http://images26.fotosik.pl/282/af05c9f0e4b8f09e.jpg[/URL] - [COLOR=darkred]no właśnie ! skąd ja to znam ... [/COLOR][COLOR=darkred] :eviltong: [/COLOR] [COLOR=#8b0000][/COLOR] [COLOR=#8b0000]Foty wszyyystkie super :multi::multi::multi: Prześliczne te białe puchowe kulki :loveu::loveu::loveu:[/COLOR]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz::razz:i że wam pozwalają w takim swiętym miejscu z psami :crazyeye::crazyeye::crazyeye: u nas to pies kole kościoła to nawet nie śmi przelecieć :roll:.... kiedyś szłam ....z Kamą jeszcze... skrótem kole Bazyliki w center , to mnie jakiś pleban spieronił że nie powinnam :mad:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :megagrin::-D:sweetCyb::roflt::turn-l::mdrmed::shiny: [B][COLOR=darkred]ale fajnie napisane ... aż się pośmiałam :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]A propos: my z naszymi psami przechodzimy nieraz przez plac kościelny i nikt nic nie mówi ... A kiedyś - to myślałam, że umrę ze śmiechu ! Szliśmy przez plac kościelny (Dindek i Morfi) - wracaliśmy ze spaceru - i nagle zaczęły dzwonić dzwony ... A te nasze psiury - łeby do góry i .... jak nie zaczną wyyyć !!! Jak wilki :crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://img204.imageshack.us/img204/3619/wparku213tk6.jpg[/IMG] [IMG]http://img111.imageshack.us/img111/7640/wparku009aa4.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/4027/wparku001kf6.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]Te fotki wbrew pozorom nie są robione wieczorem - tylko rano (przedwczoraj) ... Codziennie rano teraz jest zachmurzenie, ciemno, ponuro i straaaszna mgła. I tak aż do południa ![/COLOR] [COLOR=#8b0000][/COLOR] [IMG]http://img111.imageshack.us/img111/5499/dsc8290neffw6.jpg[/IMG] [IMG]http://img111.imageshack.us/img111/3930/dsc8292nefhf3.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Te dwa ostatnie - to park w Chorzowie :loveu: bo [U]nie mam już piesów ![/U][/COLOR][/B]