Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [COLOR=darkred]O jejku, jakie śliczne foty :cunao: Słodkie :loveu::loveu::loveu:[/COLOR]
  2. [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/2049/5stycznia2009078an4.jpg[/IMG] [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/9742/5stycznia2009079vr5.jpg[/IMG] [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/2131/5stycznia2009080au9.jpg[/IMG] [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/3425/5stycznia2009081ul4.jpg[/IMG] [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/3507/5stycznia2009085hp1.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]I na koniec inne zwierzątka :evil_lol: już prawie koło mojego bloku. Wracamy do domu na obiadek :p[/COLOR]
  3. [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/887/5stycznia2009072te7.jpg[/IMG] [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/5777/5stycznia2009073ht3.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]Dindek nic tylko patrzy na nogi :multi: Jak ktoś z nami idzie - to patrzy na jego nogi, bo chce żeby wszystkie nogi kopały mu śnieg i leciały śnieżki :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR] [COLOR=#8b0000][/COLOR] [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/4730/5stycznia2009074jz1.jpg[/IMG] [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/4859/5stycznia2009075km8.jpg[/IMG] [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/4922/5stycznia2009077zc0.jpg[/IMG] [COLOR=#8b0000][/COLOR] [COLOR=#8b0000][/COLOR]
  4. [url=http://pl.youtube.com/watch?v=-tzfEJY5rVM]YouTube - 5 stycznia - 2009 080[/url] [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/9900/5stycznia2009066ew3.jpg[/IMG] [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/2634/5stycznia2009068bh3.jpg[/IMG] [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/8338/5stycznia2009070fn5.jpg[/IMG] [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/8935/5stycznia2009071fl9.jpg[/IMG]
  5. [quote name='groszek83'][URL]http://img187.imageshack.us/img187/2719/5stycznia2009040wf0.jpg[/URL] hehe ogon mu zaraz odpadnie;)[/quote] [COLOR=darkred]hahaha :multi:[/COLOR] [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Nas też tak zasypało :)[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]dzisiaj rano tak sypało że nic nie było widać :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]do tego jest mrozik więc nie ma chlapy, uwielbiam taką zimę :cool3::cool3:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [COLOR=darkred]Jeśli już zima - to właśnie tylko taka :p Ale od soboty - chlapa :placz:[/COLOR]
  6. [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/7825/5stycznia2009043rw7.jpg[/IMG] [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/1197/5stycznia2009044tn6.jpg[/IMG] [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/2281/5stycznia2009045hm6.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]KONiEC porannych :eviltong:[/COLOR] [COLOR=#8b0000][/COLOR] [B][COLOR=darkred]Teraz popołudniowe, ale nie w parku - tylko w pobliżu :[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/3223/5stycznia2009063se4.jpg[/IMG] [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/9178/5stycznia2009065nd7.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/4945/5stycznia2009038jr5.jpg[/IMG] [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/1593/5stycznia2009039mj1.jpg[/IMG] [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/2719/5stycznia2009040wf0.jpg[/IMG] [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/9679/5stycznia2009041ss1.jpg[/IMG] [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/332/5stycznia2009042eu5.jpg[/IMG] [SIZE=3][COLOR=darkred]Właśnie oglądałam pogodę na TVN... Śnieg do soboty, w sobotę odwilż !!![/COLOR][/SIZE]
  8. [COLOR=darkred]Witam :multi:[/COLOR] [COLOR=#8b0000][URL]http://img158.imageshack.us/img158/7858/p1010571iy7.jpg[/URL] - fajne ...:multi:[/COLOR] [COLOR=#8b0000][/COLOR] [URL]http://img76.imageshack.us/img76/2523/p1010577wr9.jpg[/URL] - [COLOR=darkred]a to to poprostu słoooodkie !!!!!!!! [/COLOR] [COLOR=#8b0000][/COLOR] [COLOR=#8b0000]Jak te kotki sobie fajnie razem śpią :loveu::loveu::loveu:[/COLOR]
  9. [quote name='groszek83'][URL]http://img383.imageshack.us/img383/9512/5stycznia2009033ol2.jpg[/URL] Widze że ktoś sie cieszy z zimy;) Pozdrawiam[/quote] [COLOR=darkred]Ano Dindek się więcej niż cieszy ...![/COLOR]
  10. [quote name='anitaaa i bartis'][I]Ale Dindek ma zabawę :loveu: My też mamy tyle śneigu :multi:[/I][/quote] [COLOR=darkred]No, Dindek się cieszy jak nie wiem co z tego śniegu :multi: Ciekawe, do kiedy tenśnieg się utrzyma... :roll:[/COLOR] [quote name='jbk'][URL]http://img355.imageshack.us/img355/4603/5stycznia2009003on2.jpg[/URL] - taką zamieć mieliście??[/quote] [COLOR=darkred]No, trochę kurzyło ... :evil_lol::evil_lol:[/COLOR] [quote name='jbk'][URL]http://img355.imageshack.us/img355/3848/5stycznia2009013fe9.jpg[/URL] - całym sobą się cieszy, pięknie wygląda, jak tak szczęście z niego bije ;)[/quote] [COLOR=darkred]O taaak :multi::multi::loveu::loveu:[/COLOR]
  11. [COLOR=darkred]Witam w śnieżny poniedziałek :multi::multi:[/COLOR]
  12. [COLOR=darkred]Foty super - jak zwykle zresztą :multi::multi: A śniegu niet ... Skoczów - to ciepły kraj :crazyeye::crazyeye::evil_lol::evil_lol:[/COLOR]
  13. [COLOR=darkred]Taki wieeelki - a taki słodki :loveu::loveu::loveu:[/COLOR]
  14. [URL]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/ziz26.jpg[/URL] [U][COLOR=#0000ff][URL]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/ziz24.jpg[/URL][/COLOR][/U] [U][COLOR=#0000ff][/COLOR][/U][U][COLOR=#0000ff][URL]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/ziz11.jpg[/URL][/COLOR][/U][URL="http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/ziz26.jpg"][/URL] [COLOR=darkred]Śliiiiiiiiczne :loveu::loveu::loveu:[/COLOR] [COLOR=#8b0000]Wracaj do zdrowia !!!!!!!!![/COLOR]
  15. [quote name='zuzolandia'][I][B]Witanko;-)[/B][/I] [I][B]U mnie tez taka zima :eviltong: niestety fotów brak bom chora i z domu nie wychodze :placz:[/B][/I]:placz:[/quote] [COLOR=darkred]Łooo :placz: to życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i na spacerki :multi::multi:[/COLOR] [COLOR=#8b0000][/COLOR] [quote name='deer_1987']Ale wam sypnelo tego sniegu... podzielcie sie!![/quote] [COLOR=darkred]Przyjeżdżaj w takim razie z piesiami do nas do Polski :evil_lol::evil_lol: Nadal sypie !!![/COLOR]
  16. [COLOR=darkred]Teraz muszę wyjść, ale jak wrócę to dokończę - zostało jeszcze kilka z dzisiaj :loveu:[/COLOR] [COLOR=#8b0000]Potem wszystkich was odwiedzę z ciekawości, czy wszędzie jest taka fajna zima :multi::multi::multi:[/COLOR]
  17. [IMG]http://img383.imageshack.us/img383/1575/5stycznia2009032yg6.jpg[/IMG] [IMG]http://img383.imageshack.us/img383/9512/5stycznia2009033ol2.jpg[/IMG] [IMG]http://img383.imageshack.us/img383/6349/5stycznia2009034vt4.jpg[/IMG] [IMG]http://img383.imageshack.us/img383/2574/5stycznia2009036nt4.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]Cały czas mu kopię śnieg ... :multi::multi:[/COLOR] [COLOR=#8b0000][/COLOR] [IMG]http://img383.imageshack.us/img383/9222/5stycznia2009037jp1.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://img383.imageshack.us/img383/5725/5stycznia2009026zg7.jpg[/IMG] [IMG]http://img383.imageshack.us/img383/1340/5stycznia2009027vt4.jpg[/IMG] [IMG]http://img383.imageshack.us/img383/2084/5stycznia2009029dd8.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]Śnieeeeeg ...:crazyeye:[/COLOR] [COLOR=#8b0000][/COLOR] [IMG]http://img383.imageshack.us/img383/766/5stycznia2009030oe2.jpg[/IMG] [IMG]http://img383.imageshack.us/img383/7263/5stycznia2009031xl8.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/9436/5stycznia2009021op9.jpg[/IMG] [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/1900/5stycznia2009022rd8.jpg[/IMG] [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/1625/5stycznia2009023yz2.jpg[/IMG] [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/2980/5stycznia2009024yb7.jpg[/IMG] [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/6269/5stycznia2009025yb8.jpg[/IMG] :multi::multi:[COLOR=darkred] tylko kawałeczek mordki - ale zawsze ... :loveu:[/COLOR]
  20. [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/8652/5stycznia2009016uv0.jpg[/IMG] [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/4648/5stycznia2009017lf8.jpg[/IMG] [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/1607/5stycznia2009018rp7.jpg[/IMG] [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/9106/5stycznia2009019qu9.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]Ooo... jak se fika :multi: Tylko nie za każdym razem zdążyłam go sfocić, bo pstrykałam z Lumixa - a wiadomo - to nie lustrzanka i nie jest taki szybki :shake:[/COLOR] [COLOR=#8b0000][/COLOR] [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/3432/5stycznia2009020av2.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/4183/5stycznia2009011gi4.jpg[/IMG] [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/3962/5stycznia2009012qi9.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]On czeka, aż zacznę mu kopać do góry śnieg ... jak on się wtedy cieszy :multi::multi::multi:[/COLOR] [COLOR=#8b0000][/COLOR] [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/3848/5stycznia2009013fe9.jpg[/IMG] [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/7585/5stycznia2009014zl0.jpg[/IMG] [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/9291/5stycznia2009015at7.jpg[/IMG]
  22. [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/566/5stycznia2009006ny6.jpg[/IMG] [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/2896/5stycznia2009007dw3.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]Teraz będziemy skręcać w prawo prosto na tor :loveu:[/COLOR] [COLOR=#8b0000][/COLOR] [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/5821/5stycznia2009008uc1.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]Jesteśmy na miejscu, ale sami... nie ma nikogo innego :shake:[/COLOR] [COLOR=#8b0000][/COLOR] [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/8517/5stycznia2009009gq2.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]Ale Dindek się nie przejmuje tym, bo jak jest śnieg - to sam się bawi :loveu:[/COLOR] [COLOR=darkred]Zaraz go spuszczę ze smyczki :loveu:[/COLOR] [COLOR=#8b0000][/COLOR] [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/3794/5stycznia2009010do2.jpg[/IMG] [COLOR=#8b0000][/COLOR] [COLOR=#8b0000][/COLOR]
  23. [SIZE=3][COLOR=darkred]Przerywam tamte fotki, bo chcę dać teraz dzisiejsze :multi:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#8b0000]Dzisiaj mamy pięęękną zimę - i jeszcze nadal sypie :sweetCyb::santagri:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#8b0000][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/8149/5stycznia2009001eb1.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]Dzisiaj byliśmy sami, bo wszyscy przychodzą później a ja się spieszyłam więc poszliśmy z Dindkiem wcześniej...[/COLOR] [COLOR=#8b0000][/COLOR] [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/518/5stycznia2009002tg2.jpg[/IMG] [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/4603/5stycznia2009003on2.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]Idziemy pomału na tor :multi:[/COLOR] [COLOR=#8b0000][/COLOR] [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/6468/5stycznia2009004yh2.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]Jeszcze było ciemnawo trochę ...[/COLOR] [COLOR=#8b0000][/COLOR] [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/4577/5stycznia2009005cj9.jpg[/IMG]
  24. [quote name='anitaaa i bartis']Świetna historyjka :loveu:[/quote] [COLOR=darkred]Cieszę się, że się podoba :multi::multi::multi:[/COLOR] [quote name='deer_1987']Witam sie dzisiaj!!![/quote] [COLOR=darkred]A witam... witam ... :multi:[/COLOR] [quote name='jbk'][URL]http://img517.imageshack.us/img517/2967/nowyrok2009137vf3.jpg[/URL] - świetnie to wygląda, pupcia tak wysoko ;)[/quote] [COLOR=darkred]haha :multi::multi:[/COLOR]
  25. [quote name='agaciaaa']Witamy :multi: Świetne podpisy do fotek, ciekawa historia :evil_lol::evil_lol:[/quote] :multi::multi::multi::multi::multi::multi:
×
×
  • Create New...