-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/411/42ee2d1f251362ce.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/411/114c7d26c5504a78.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/411/4f1981a5aa5cfcac.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/411/f9528a304b0ca16b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/411/aaeb3383a715fc4f.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/411/978365bc01804d78.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/411/b361fa5afb5e3e26.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/411/5c115cf4689e9cef.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/411/ea71b7dde47d8208.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/411/853daecbbf6601a0.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/411/75bee27e2ba93b39.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/411/1c1829e928f1a9c9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/411/ad9fbf669e791cb2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/411/4b9fe6ab9cfe8957.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/411/31659c145cbe75af.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/411/1f5afe67792201ff.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/411/34dda28f83c45a8d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/411/f496a19dd8c2b13b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/411/b467c362077db6b3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/411/e9f4621bee8937c0.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/411/415fefd9714e39ed.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/411/f5c91b5068fb343f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/411/167a70a6dc41c0dd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/411/82a6f5942209a4bf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/411/92a35ae27692bb18.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='NUTELLASTELLA']Ogólnie spanielki bardzo mi się podobają! Są takie słodkie, kochane! A to przecież psy mysliwskie... :loveu::loveu: Hektorek, cudo! :loveu: [URL]http://images6.fotosik.pl/410/b86ec7de4fa8367d.jpg[/URL] wygląda jakby się podtrzymywał na ogonku. :lol: [URL]http://images6.fotosik.pl/410/bfded6be3ac8115e.jpg[/URL] ooooooooj. jaka minka! :loveu: [URL]http://images6.fotosik.pl/410/68f609c1a1e20208.jpg[/URL] fajne zdjęcie! :loveu:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]przyszłam na spanielka bo ja lubie spanielki :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]kiedyś mi się taki marzył :cool3:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]dzień dobry :multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [B][COLOR=darkred]Cieszę się, że przyszłaś na spanielka :evil_lol:... ja też lubię spanielki - są takie słodkie :loveu: Zaraz wrzucam dalszy ciąg spanielka ... :evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='deer_1987']jednak puscila spanielka? super :D[/quote] [B][COLOR=darkred]Tak... namówiliśmy tą panią :evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/410/b86ec7de4fa8367d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/410/ba085059fd50699d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/410/bfded6be3ac8115e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/410/68f609c1a1e20208.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/410/d50e27f31eecef42.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/410/b7793844571855aa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/410/9762c863fe7c01c9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/410/95a3e387634d43be.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/410/f5a3e49e517efc55.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/410/8f237efc3b1928e5.jpg[/IMG][/URL]
-
[CENTER][SIZE=3][COLOR=darkred]Kto chce znowu spanielka ?[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#8b0000]Ma na imię Hektor :evil_lol:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#8b0000]_______________________[/COLOR][/SIZE][/CENTER] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/410/0fed3a81509eb091.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/410/27fb9e878e41030f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/410/bf667c12797264d7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/410/a9ce693d720b39be.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/410/738c4c39220ff30d.jpg[/IMG][/URL] [LEFT][SIZE=3][COLOR=#8b0000][/COLOR][/SIZE] [/LEFT] [LEFT][SIZE=3][COLOR=#8b0000][/COLOR][/SIZE] [/LEFT] [LEFT][SIZE=3][COLOR=#8b0000][/COLOR][/SIZE] [/LEFT] [LEFT][SIZE=3][COLOR=#8b0000][/COLOR][/SIZE] [/LEFT] [LEFT][SIZE=3][COLOR=#8b0000][/COLOR][/SIZE] [/LEFT]
-
Moje dwie kudłate miłości. Galeria Soni i Elzy-moich dwóch skarbów
halgre replied to Dozia_13's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=darkred]Doberek :multi: wpadłam do ślicznych piesiów się przywitać :multi::loveu::evil_lol:[/COLOR][/B] -
[URL]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz391.jpg[/URL] [B][COLOR=darkred][/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]takie figlarne spojrzenie tu Sarcia ma :roll: i jaki uśmiech :mdrmed::mdrmed::mdrmed:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=darkred]Jejku... co tu przyjdę - to zatrzęsienie fot :crazyeye: Znowu miałam nadrabianie :evil_lol: Ale co tam... jest na co popatrzeć :evil_lol: Te białe miśki są takie śliczne :loveu: tak fajnie się razem gonią ...[/COLOR][/B] [URL]http://images33.fotosik.pl/455/5b8aed5a1f393723.jpg[/URL] - [B][COLOR=darkred]musiał/a/ coś pysznego wszamać :roll:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][URL]http://images32.fotosik.pl/450/e627568b725ff487.jpg[/URL][/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][URL]http://images42.fotosik.pl/56/276b5ccd5d5ec67b.jpg[/URL] - no a tu to już całkiem miśki polarne :evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]hahaha....to zdjęcie jest super :roflt::roflt:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]jakieś takie matrixowe pozy :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images6.fotosik.pl/409/d9cb24fa6e5d659a.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [B][COLOR=darkred]Te cudaki się tak ustawiły - jakby specjalnie do zdjęcia ...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[quote name='deer_1987']No wlasnie, smycz sie moze zachaczyc gdzies.. chociaz i z obrozami tu sa wypadki, jak dwa psy maja obroze ze gdziue sie zachacza i dusza drugiego psa :([/quote] [B][COLOR=darkred]Dokładnie... myśmy już dyskutowali o tej smyczy w parku - ale to jak do ściany ... :angryy:[/COLOR][/B] [quote name='NUTELLASTELLA']ale słodkie haszczaki! A Twój Dinduś wymiata :loveu:! :loveu::loveu: [URL]http://images6.fotosik.pl/409/d9cb24fa6e5d659a.jpg[/URL] Ale Uno się ustawił! :evil_lol: [URL]http://images6.fotosik.pl/409/00918e83d0345639.jpg[/URL] "No co?! Gońcie mnie!!" [URL]http://images6.fotosik.pl/409/a83c556f3a1f708f.jpg[/URL] Dinduś się nie daje! :evil_lol: [URL]http://images6.fotosik.pl/409/8098ae3af5fdb62f.jpg[/URL] aaaaaaale się przytulają! :lol: [URL]http://images6.fotosik.pl/409/19afc4bb5cfa277a.jpg[/URL] "Sieeema stary!" :lol:[/quote] [quote name='anitaaa i bartis'][I][U][URL]http://images6.fotosik.pl/409/b64c462245b764e8.jpg[/URL][/U][/I] [I]i znowu zabawa w piociąg :evil_lol::loveu: Super psiaczki i fotki też ;)[/I][/quote] [B][COLOR=darkred]No proszę ... jakie fajne podpisy do zdjęć :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Pasują jak ulał :evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='hovomaniaczka'][URL]http://images6.fotosik.pl/409/2a89b615a2c94763.jpg[/URL] Zebiska:evil_lol: [URL]http://images6.fotosik.pl/409/d9cb24fa6e5d659a.jpg[/URL] Super grupowa fotka! Macie fajnego balwana tam:evil_lol:[/quote] [B][COLOR=darkred]Wielki pies - wielkie zęby :evil_lol: A ta grupowa fotka to się udała :evil_lol: - niewiem, jakim cudem one się tak akurat ustawiły :evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Ten Uno mieszka, chowa się razem z Alfim :evil_lol: Bałwanka nie wiem kto ulepił :evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B]
-
[quote name='deer_1987']a czmeu jeden ze smycza puszczany?[/quote] [B][COLOR=darkred]Tak puszcza Morfiego ostatnio jego pan... Nie ma nauczki :shake: był już przez tą smycz mały wypadek z Kleksikiem (str. 290 chyba)...[/COLOR][/B]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/d9cb24fa6e5d659a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/c92ea8e4e02e96b9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/00918e83d0345639.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/061770b232a880f5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/6fd0a28fd9a5d6c4.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/44143ed610cc3555.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/ad1b22d738cbec0b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/57632e0c14a283fd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/0a002552b7ccfe27.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/ed63b4849e15ccc4.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/906c1f5f7ad62c93.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/6340fd050066659b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/7660ac2f8350e626.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/a83c556f3a1f708f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/1e23d516c796788e.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/2e756f8b72733d4e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/8a8490bfcc0a4bbb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/bb7a1419c330448c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/8098ae3af5fdb62f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/4e20eea14c2ea53f.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/b7faf14d3db8ac31.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/8457cf8277c5bf6e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/4c9451a6a8fd8657.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/b16d47bbc70f9450.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/19afc4bb5cfa277a.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/33e8281c999525ba.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/d4a2c8153609abab.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/d0ca6582d0f7e419.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/d44632570da0a85d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/c90593c586cd21e6.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/32e832813bf5e1f3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/d30a58f741e79c80.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/f0810a1734093632.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/8b12b6cd5ccee93b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/31c185fbfd656713.jpg[/IMG][/URL]
-
[CENTER][U][SIZE=3][COLOR=darkred]Dzieńdoberek...[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/5763/47218486.gif[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/U][/CENTER] [CENTER][U][SIZE=3][COLOR=darkred]Ciąg dalszy:[/COLOR][/SIZE][/U][/CENTER] [LEFT][SIZE=3][COLOR=darkred][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/4f5349e21b689bbf.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/LEFT] [LEFT][SIZE=3][COLOR=darkred][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/1fe7597cfa093ab2.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/LEFT] [LEFT][SIZE=3][COLOR=darkred][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/2a89b615a2c94763.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/LEFT] [LEFT][SIZE=3][COLOR=darkred][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/1de8b88da13c9728.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/LEFT] [LEFT][SIZE=3][COLOR=darkred][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/20122321c99c1623.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/LEFT]
-
[quote name='Dozia_13']Nie rozumiem tego pana... cieszko mu smycz odczepić?:shake: [URL]http://images6.fotosik.pl/409/b64c462245b764e8.jpg[/URL] huhu co mu po głowie chodzi...:evil_lol::evil_lol:[/quote] [B][COLOR=darkred]Ja też go nie rozumiem... :shake:[/COLOR][/B] [quote name='jbk']Swietne zabawy jak zawsze :) Psiaki kochają śnieg :)[/quote] [B][COLOR=darkred]A kochają, kochają ... :evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='hovomaniaczka'][URL]http://images6.fotosik.pl/409/56b40e93cb27ca9e.jpg[/URL] Ale leci:loveu: [URL]http://images6.fotosik.pl/409/a138f0f5d7f7fed5.jpg[/URL] Ale zabawa[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='agaciaaa']A no tak, zapomniałam :roll: Wiem, wiem, czytałam o Kleksiku. Fotki jak zawsze świetne :multi: :loveu:[/quote] [B][COLOR=darkred]Dziękowawszy ... :loveu:[/COLOR][/B] [quote name='deer_1987']A gdzie fotki na dzien dobry? u nas sa![/quote] [B][COLOR=darkred]Zaraz będą :evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]dzień dobry :loveu::loveu::multi:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]wataha w akcji :cool3::cool3:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Dindi kontra wilki :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] :multi::multi::multi: [quote name='jbk']Witam się :)[/quote] :evil_lol::multi::multi::evil_lol: