Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [B][COLOR="DarkRed"]Witam ... :multi::multi::multi: Śliiiiczne foty ... :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
  2. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/510/31f01bd798bb42ad.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/69/39a3086f427efc5e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/510/69a0a1bbbd721f69.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/69/7afef97d0eb865a4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/69/51af5536f17690fe.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/69/dfab6c563b63a48d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/69/9216c9ba630b9037.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/69/293f10ac61f42e64.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/510/b15961683730447b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/69/34168e066a90525b.jpg[/IMG][/URL]
  4. [FONT="Georgia"][COLOR="DarkRed"][SIZE="5"]Świeże fotki: [/SIZE][/COLOR][/FONT] [SIZE="2"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/510/bab27a934eeddf49.jpg[/IMG][/URL] [B][COLOR="DarkRed"][SIZE="4"]Hugo:[/SIZE][/COLOR][/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/69/e5f401bcff049a4b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/510/8296e3848475b104.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/510/d8c6f72d42fa5e17.jpg[/IMG][/URL] [B][COLOR="DarkRed"][SIZE="4"]Drops:[/SIZE][/COLOR][/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/69/6a72e6b373cbe045.jpg[/IMG][/URL] [/SIZE]
  5. [B][COLOR="DarkRed"]Witaj ... :multi::multi::multi: Pijemy źródlaną wodę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz193-5.jpg[/url]
  6. [B][COLOR="DarkRed"] Witam ... :multi::multi::multi: Myślałam, że ze dwa zacytuję, ale bym musiała prawie wszystkie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Śliiiiiczne :loveu::multi::loveu::multi: [/COLOR][/B] [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/DSC00009-1.jpg[/url] [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/DSC00846.jpg[/url] [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/DSC00861.jpg[/url]
  7. [B][COLOR="DarkRed"]Witam ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  8. [B][COLOR="DarkRed"]Witam ... :multi::multi::multi: [url]http://img111.imageshack.us/img111/2114/tusieczerwiec363.jpg[/url] nie ma mnie :eviltong::evil_lol::eviltong:[/COLOR][/B]
  9. [B][COLOR="DarkRed"]Witam ... :multi::multi::multi: [url]http://img90.imageshack.us/img90/8999/dscn4447.jpg[/url] słodkie te piesie ... i ta fotka fajna :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
  10. [B][COLOR="DarkRed"]Witam ... :multi::multi::multi: Będę niedługo wrzucać świeże fotki u nas ... :evil_lol::eviltong::evil_lol:[/COLOR][/B]
  11. [quote name='deer_1987']No to wez!! ja mykam tez na spacer i za prawie godzine do pracy :D[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Jesteśmy z powrotem i ze zdjęciami ... :multi::multi: Zaraz je wrzucę do komputera, ale o 9:00 ktoś ma do mnie przyjść więc cała reszta potem ... :eviltong::evil_lol:[/COLOR][/B]
  12. [quote name='Darianna']A Ty co spania nie masz? :diabloti: dzieńdoberek :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Zaraz się ubieram i lecimy do parku ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='deer_1987']kiedy fotki dalej?[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"] Może wezmę dziś aparat na spacer ... :evil_lol::multi::evil_lol:[/COLOR][/B]
  13. [B][COLOR="DarkRed"]Witam ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  14. [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... :multi::multi::multi: Też życzę udanych wakacji ... :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
  15. [B][COLOR="DarkRed"]Witam ... :multi::multi::multi: Śliczne fotki :loveu::loveu::loveu: [url]http://x.garnek.pl/ga7171/1f22a3464025dfa6461121a3/merdus.jpg[/url] hahaha ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://x.garnek.pl/ga4999/a245da98fb81eaa6461145a3/6461145.jpg[/url] Suuuuper ... :crazyeye::loveu:[/COLOR][/B]
  16. [B][COLOR="DarkRed"]Witam ... :multi::multi::multi: [url]http://i307.photobucket.com/albums/nn304/MiQsA/Obraz151-3.jpg[/url] Piesie - szuwarki ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  17. [B][COLOR="DarkRed"]Witam ... :multi::multi::multi: Śliczne foteczki piesiów ... :loveu::loveu::loveu: Szczawnica - to były moje pierwsze w życiu wczasy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  18. [B][COLOR="DarkRed"]Witam ... :multi::multi::multi: Przesłodki Tofiś ... :loveu::loveu::loveu: i jaki fotogeniczny :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  19. [quote name='Paulina_mickey']Ile pięknych zdjęć, zwłaszcza te skaczące w wykonaniu Dundusia :loveu: Mam nadzieję, że problemy się szybko rozwiążą :kciuki:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dziękujemy ... :loveu::loveu::loveu: Problemy same się nie rozwiązują :shake: Ale jestem dobrej myśli ... :multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='Ola164']To jest niesamowite - [url]http://images6.fotosik.pl/510/7180c57356e1875d.jpg[/url] I hopla! [url]http://images6.fotosik.pl/510/96a42c9e688c2e7f.jpg[/url] Trzymaj się cieplutko [FONT=Arial][COLOR=Red][B]:glaszcze:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha ... Dindek to skoczek jakiś :multi::evil_lol: Trzymam się ... :multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='Pestka']Dobry wieczór! :)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]A teraz już dzieńdoberek ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='Cavy']Ile pięknych zdjęć, zadziwiasz mnie, dziewczyno :crazyeye: :evil_lol: Dindek to widze taki rozrywkowy chłoptaś :razz: :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dziękuję ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  20. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]witam się w ten piękny, słoneczny dzień :multi::loveu: ale Dindek jest przywiązany do Morfiego, prawdziwa przyjaźń :loveu: [url]http://images6.fotosik.pl/510/96a42c9e688c2e7f.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Teraz szczególnie są do siebie przywiązani, bo są tylko obydwa - Hektorek w Krakowie, a nikt inny póki co nie przychodzi ...:roll::roll:[/COLOR][/B] [quote name='Aarionne']Ja się zastanawiam jakim olbrzymem musi być Morfi, skoro Dindek przy nim jest taką kruszyną... :lol:[/QUOTE] Morfi przedewszystkim ma duuużo tego futra (jak to malamut) - ale pozatem ok. 20. kg więcej wagi od Dindka ... :evil_lol::multi::roll:;) [quote name='Kaya93']I ja sie witam:calus: [URL]http://images6.fotosik.pl/510/7f599d8784806999.jpg[/URL] Dinduś jak zwykle uroczy:loveu: [URL]http://images6.fotosik.pl/510/96a42c9e688c2e7f.jpg[/URL] :evil_lol: prawie jak skakanka :evil_lol::loveu::loveu: będzie dobrze:glaszcze:;)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Oby ... jestem wciąż dobrej myśli ... :lol::roll:;)[/COLOR][/B] [quote name='deer_1987']Gzie to slonce? tak lalo jak jechalismy do domu autostrada ze nas znosilo a wycieraczki nie nadazaly..[/QUOTE] [COLOR="DarkRed"][B]U nas ! Zapraszamy do Polski ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dzisiaj też ma być słońce, jutro, pojutrze też ... :multi::multi::multi:[/B][/COLOR] [quote name='Izabela124.']Jak dzisiejsze samopoczucie?[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Jakby trochę lepiej ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  21. [quote name='Darianna'][url]http://images6.fotosik.pl/510/96a42c9e688c2e7f.jpg[/url] buahahahahahaha :) Co tu się dzieje :) mizianki dla Dindusia akrobaty :)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha ... [/COLOR][/B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='groszek83']Witanko:multi: Ech kłopoty problemy:shake: na co to komu:shake: ale kto ich nie zna:shake: Życze powodzenia w rozwiązaniu twoich;)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]A dziękuję, dziękuję ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='border_collie&westie']Ślicznie :loveu: PS: Aha i co do tych szeli to mi się pomyliło - mamy tylko taki sam kolor, ale inny rodzaj :lol:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Tak, rzeczywiście ... :roll::roll:[/COLOR][/B] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]No i widzisz psu na bude takie moje pocieszenia;)...ale wiesz sama napewno że po chwilach zwątpienia krzesamy w sobie tyle siły ile ,,fabryka dała ,, by cośkolwiek naprawić i wierze ze i u Ciebie tak będzie .. bo nie ma mniejszych czy większych kłopotów ...są NASZE i ONE są NAJWAŻNIEJSZE do rozwiązania :glaszcze:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]A taaak ... ja muszę teraz mieć [COLOR="Red"]szczególnie[/COLOR] dużo siły :crazyeye::evil_lol: i jak narazie mam, dlatego mam nadzieję pomału wyjść z kłopotów :multi::multi:[/COLOR][/B]
  22. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/510/7f599d8784806999.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/510/21247ae57515df97.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/510/7180c57356e1875d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/510/89c352bf7294d0a8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/510/96a42c9e688c2e7f.jpg[/IMG][/URL] [FONT="Georgia"][SIZE="5"]KONiEC[/SIZE][/FONT]
  23. [FONT="Georgia"][SIZE="5"]Reszta zdjęć z 27.go:[/SIZE][/FONT] [SIZE="2"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/510/def9186565943fde.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/68/190468702a171e9a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/510/a9eeb78a2199bb78.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/68/1d17bb19ed139b9a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/68/b377801e742c9567.jpg[/IMG][/URL] [/SIZE]
  24. [quote name='Cavy']Również trzymamy kciuki, wszystko będzie dobrze ;) [url]http://global.images6.fotosik.pl/509/758f0c08fa2f2a09.jpg[/url] Dindek taki pocieszny jest :evil_lol: Cudowny, wycałować go :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzięki ... Ano jest pocieszny :multi::multi: Fajnie, że się podoba ... :multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='agaciaaa']Ja też trzymam kciuki, żeby się wszystko dobrze ułożyło :) Widziałam duużo szalejących Dindusiów :multi: [url]http://images6.fotosik.pl/509/758f0c08fa2f2a09.jpg[/url] to jest super :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Też dzięki ... :multi::multi: Nie chcę dużo Dindusiów :crazyeye: Wystarczy mi jeden - właśnie dlatego, że szalejący ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='Izuuus'][url]http://global.images6.fotosik.pl/509/3ecfdc7267013cdc.jpg[/url] ale Dinduś się uśmiecha :loveu::loveu::loveu: :calus:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"] haha ... jak zawsze (prawie) .. :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:glaszcze: dla Was też zaświeci słoneczko [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Narazie słoneczko świeci tylko na niebie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  25. [quote name='border_collie&westie']Jak cudnie sobie biegają :loveu: [URL]http://img406.imageshack.us/img406/7083/dindek.png[/URL] To jest świetne :loveu: [URL]http://img252.imageshack.us/img252/2761/dindek2.png[/URL] Skoczek :lol: :evil_lol: :loveu: PS: Trzymaj się! :D:D:D[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzięki ... :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Najważniejsze NIE DAĆ SIĘ :calus:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Czasem jednak można się załamać ... :diabloti:[/COLOR][/B] [quote name='Aarionne']:calus::calus::calus: Hej, nie zawsze jest tak czarno, jak nam się wydaje na początku! Trzymaj się! A moja ulubiona fotka z nowej serii to: [url]http://images8.fotosik.pl/68/cf5c2870d4f23282.jpg[/url] :evil_lol:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Racja, nie zawsze :shake: ale kłopoty się nie skończyły - no zobaczymy co dalej będzie :roll:[/COLOR][/B] [quote name='Marta_Ares']mam nadzieje ze juz lepiej u Ciebie. fotki szalejącego Dinka piekne:loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Narazie nic lepiej ... :shake:[/COLOR][/B] [quote name='deer_1987']My tez trzymamy kciuki za Was zeby problemy sie rozwiazaly![/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzięki ci bardzo :multi::multi: Oby :p[/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...