Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [IMG]http://i44.tinypic.com/111rt37.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/30dfdqo.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/mszq76.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/33c97xj.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/20ffbrn.jpg[/IMG]
  2. [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Morfi[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://i44.tinypic.com/15ryzbt.jpg[/IMG] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Zoja[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://i42.tinypic.com/2j35xn5.jpg[/IMG] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Zoja i Maru[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://i43.tinypic.com/5ma1rl.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/jka73r.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2e3n8lu.jpg[/IMG]
  3. [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Czy ktoś pamięta jeszcze weimarkę Zoję ? Zawitała do nas ponownie ! :multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Zoja[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://i39.tinypic.com/14kk1hw.jpg[/IMG] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Zoja, za Zoją Borys oraz Hektorek[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://i42.tinypic.com/wi0z87.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/1492v81.jpg[/IMG] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Borys[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://i42.tinypic.com/qppegk.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/r750mh.jpg[/IMG]
  4. [quote name='deer_1987']Bylby jesli by sie udala, a na razie nie wiem na czym stanelo.. tz wrocil pozno i zmeczony z nocnej pracy..[/QUOTE] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]No to mówi się trudno ... :eviltong:;)[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  5. [url]http://img29.imageshack.us/img29/5604/img2534p.jpg[/url] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Fajna trójca ... :evil_lol::evil_lol: Fuksio śliczny :multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [url]http://i794.photobucket.com/albums/yy226/fox_owa_/Debica/DSCF0807.jpg[/url] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Dwa psy z jedną głową ? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  6. [quote name='Anula & Bono'] [COLOR=Blue]Weronika chyba chciała napisać "tyle" a nie tyje" ale ok:evil_lol: lenie są faaaajne:loveu: ino mój przyszły chop bydzie mioł fest ciężko z takim leniwcem jak jo:diabloti:[/COLOR][/QUOTE] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Twój przyszły chop bydzie wszystko robił za ciebie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [url]http://i42.tinypic.com/i6fled.jpg[/url] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]bleee... robal :shake::roll:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [url]http://i41.tinypic.com/xby3yf.jpg[/url] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Bonowi się nudzi ? Bo to chyba ziewanie ... :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [url]http://i42.tinypic.com/aw2vdl.jpg[/url] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Słodkie ... :multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  7. [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Prześliczne foteczki ![/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  8. [quote]mam[/quote] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]No to czekam na rudą rzeczkę ... :multi::evil_lol::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  9. [url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz163-1.jpg[/url] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Ta woda jest taka brudna ? :crazyeye:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz171-1.jpg[/url] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Pańcia, jeszcze raz se wejdę ... :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz185.jpg[/url] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Śliczny portrecik ... :multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  10. halgre

    Ares...

    [url]http://i44.tinypic.com/2hcgf2b.jpg[/url] [url]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_00032-5.jpg[/url] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Śliiiczne ! :multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [url]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0027-7.jpg[/url] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Ciekawe to ... jak w lusterku :multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  11. [url]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/WIOSNA/DSC01730.jpg[/url] [url]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/WIOSNA/DSC01745.jpg[/url] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Polowanko ... :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [url]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/WIOSNA/DSC01716.jpg[/url] [url]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/WIOSNA/DSC01721.jpg[/url] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Jakie to słooodkie ! :multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [url]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/WIOSNA/DSC01802.jpg[/url] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Ale Aresik ma frajdę ... :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [url]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/WIOSNA/DSC01848.jpg[/url] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Jaki jestem bruudny ! Ale pańcia mnie umyje ... :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  12. [quote name='deer_1987']u nas jutro slonce ma byc i moze sie wycieczka nad morze uda?[/QUOTE] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Ooo ... to by fajne foty były :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [quote name='fioneczka'][url]http://i42.tinypic.com/16k75g4.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: u Was znowu kolorowo ... normalnie zazdroszczę u nas osiedle yorków :-( , panie biorą pieska pod pachę i w nogi ... brak towarzyszy do zabawy, jest tylko labek z którym bawi się Monka ... Brutek bawił się z naszą rottką Sarą [*] odeszła w sierpniu 2007, później z Fionusią [*] , teraz bawi się z Monką mam nadzieję ze będą się spotykać przez najblizsze kilka lat i Brutek dotrzyma jej "kroku" bo najmłodszy już nie jest[/QUOTE] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]A czemu "biorą pod pachę i w nogi" ? :crazyeye: Przed czym uciekają ?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  13. [quote name='deer_1987'][url]http://i42.tinypic.com/16k75g4.jpg[/url] lubie zdjecia czarnych psow pod slonce - o ile sa dokladnie zrobione :) sama dzis focilam pod slonce bo sie tak ustawily... ale Ciebie wczoraj/dzis u nas nie widzialam na nowych zdjeciach :P[/QUOTE] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Wczoraj był głupi dzień - trochę na komputerze, trochę musiałam wychodzić z domu - wychodziłam, wracałam i znów wychodziłam ... :eviltong::evil_lol: Nie martw się, ja to nadrobię napewno ! :evil_lol: Teraz znowu muszę wyjść ... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Maru się cudnie błyszczy w słońcu :cool3: wygląda na to że Kleksik i Pan Błyszczyk bardzo się lubią ;)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]hehe ... no chyba taaak :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [quote name='Ola164']Dindulkowy uśmiech poprawia humor na cały dzień :)[/QUOTE] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]A pewnie ! :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]a widzisz , dziś piękna pogoda :multi:a tak straszyłaś pogorszeniem na dziś ;)[/B][/COLOR][/QUOTE] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Nieeeeeeeeeeee ! Ja pisałam, że sobota-niedziela będą słoneczne ! A od poniedziałku pogoda zacznie się psuć :mad: We wtorek u nas będą burze ![/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  14. [IMG]http://i40.tinypic.com/dr77va.jpg[/IMG]
  15. [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]No przychodź już, bo nie będę jedne a te same foty oglądała ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Napewno jeszcze masz z rudą rzeczką :eviltong: hę ? Są takie piękniste ... Chcę patrzeć, patrzeć i ... patrzeć ! :evil_lol::eviltong:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  16. [quote name='WeronikaM']szczerze mówiąc ja tez jeste leniwa :evil_lol: tyje od wekendu do wekendu :lol:[/QUOTE] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]hahahaha [IMG]http://i44.tinypic.com/qswnde.jpg[/IMG][IMG]http://i44.tinypic.com/qswnde.jpg[/IMG] Czyli od wekendu do wekendu się nic tylko obżerasz ? Ja też się urodziłam leniem [IMG]http://i44.tinypic.com/qswnde.jpg[/IMG] Coraz więcej tych leniuchów - co nie ? [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  17. [IMG]http://i40.tinypic.com/bbu6b.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2cn6udg.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/24ng1e8.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/9u3zir.jpg[/IMG] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="5"][COLOR="#8b0000"]I to były ostatnie cztery z 18. kwietnia ... :multi: Mam trochę dzisiejszych - ale to jutro :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A niedziela ponoć ma być pięęęękna ! Więc aparat - to oczywista sprawa na spacerku w parku ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  18. [IMG]http://i42.tinypic.com/t02hhg.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/x0vfhj.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2qk6w00.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/11lkifl.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2gxfdj5.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://i40.tinypic.com/124u69e.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/s28w1i.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/mmrcrr.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/amuosg.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/1fzofc.jpg[/IMG]
  20. [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="7"][COLOR="#8b0000"]C.d.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://i43.tinypic.com/oghzzc.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/1ihfzm.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/vhf1q9.jpg[/IMG] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Przerywnik - dinduś :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://i42.tinypic.com/16k75g4.jpg[/IMG] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"] I z powrotem Maru - teraz z Kleksikiem :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://i42.tinypic.com/30m7in5.jpg[/IMG]
  21. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Teodor ma się dobrze, właśnie leży na środku dywanu jak książę :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Nooo ... w końcu to[COLOR="#ff0000"] jest [/COLOR]książę ! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  22. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Ozzy kontra ruda rzeczka :multi: powiem Ci mamcia w tajemnicy że pies Ci się troszkę zmokrzył, nie wiem czy zauważyłaś :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [SIZE="4"][COLOR="#8b0000"][B][I][FONT="Times New Roman"]Nie wiem, czy Alusia zauważyła, ale Ozzulek napewno cię podsłuchal .. i zobacz jaki zdumiony się na ciebie gapi ... [url]http://global.images8.fotosik.pl/296/320283f2b87a9c3b.jpg[/url] - cuuudo ! :evil_lol::evil_lol::evil_lol: No proszę ! Ruda rzeczka ! ślicznie ! Piękniście ! Tylko tak dalej ! No, ale od jutra znowu pogorszenie pogody :mad::angryy: [/COLOR][/SIZE] [/FONT][/I][/B]
  23. [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]Fotki ci nawiały ?? a na jaki serwer wrzucałas ??[/B][/COLOR][/QUOTE] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Nie pamiętam, ale chyba wtedy na fotosik wrzucałam ...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  24. [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Ja też się zapytowywuję ... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[SIZE="4"][COLOR="#8b0000"][/COLOR][/SIZE] ***************************
  25. [quote name='Bartiśkowa_']Witamy się :cool3: [URL]http://i39.tinypic.com/inzyoi.jpg[/URL] nie no świetni są :loveu:[/QUOTE] hihihi ... [url]http://i40.tinypic.com/f07r6c.jpg[/url]
×
×
  • Create New...