Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [B][COLOR="#8b0000"]I jeeeszcze ![/COLOR][/B] [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/f3663d65.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/3c9c2d8b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/8a7136e9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/40e98fef.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/dccfcc1e.jpg[/IMG][/URL]
  2. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]oh tak jak one to kochają :cool3: [url]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/3dd43321.jpg[/url] im bardziej chlapie tym lepiej :evil_lol: ale mają tam miejsca do biegania :)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]A żebyś wiedziała ! hehe[/COLOR][/B] [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]ale mieliście mglisty spacerek;) no u nos rano było fajnie ciepło a teroz brrr i deszcz kropi... [url]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/c6d4c4fc.jpg[/url] doopka w góra i uciekać:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Też tak było, ale ja byłam w parku tuż po 7. U nas już całkowicie pada ... [/COLOR][/B]
  3. [B][COLOR="#8b0000"]Błotne kąpanko[/COLOR][/B] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/3dd43321.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/df82dcdd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/c4eab799.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/5aa4d775.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/0f4d4cd0.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/55341f5f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/c1f7ae2e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/107902b6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/aa8c536c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/acbcdd4d.jpg[/IMG][/URL]
  5. [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/2585decf.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/351a259b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/0838c834.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/73299430.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/c6d4c4fc.jpg[/IMG][/URL]
  6. [B][SIZE="5"][COLOR="#8b0000"]C.d.[/COLOR][/SIZE][/B] [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/7fe76870.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/a61736d5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/c0443f8f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/4d0e1f59.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/ac5bbdba.jpg[/IMG][/URL]
  7. [B][COLOR="#8b0000"]Zakańczam już sama tą stronę, bo od nowej dalsze fotki chcę wstawiać ... Strrraszny wiatr się teraz zerwał i ciemnawo się robi ...[/COLOR][/B]
  8. [url]http://i250.photobucket.com/albums/gg245/anitaaa93/Obraz066.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Moja kochana moldusia ... [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/a3f7ff17.gif[/IMG][/URL][/COLOR][/B]
  9. [B][COLOR="#8b0000"]Wracać mi tu zaraz ! Wszyscy czekają ! [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/5dc72040.gif[/IMG][/URL] z orkiestrą [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/87f68eea.gif[/IMG][/URL] [/COLOR][/B]
  10. [B][COLOR="#8b0000"]Chyba mamy już po pogodzie ... tak się zaciągnęło, jakby za chwilę miało lunąć ! [/COLOR][/B]
  11. [quote name='Cieplutkaa.']Hej Wam. :loveu: Nadrobiłyśmy część foteczek, jednak jeszcze nie wszystkie.;) Dindek uroczy :loveu: Ale mgłę faktycznie niezłą mieliście. :-o[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Dzięki :multi::multi::multi: A no niezłą :evil_lol::diabloti:[/COLOR][/B]
  12. [B][COLOR="#8b0000"]"Ogródkowo" - śliczne :loveu::loveu::loveu: Ale Bono wśród tych wszystkich kwiatów ... poprostu pięknie wygląda ! :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  13. [B][COLOR="#8b0000"]Dzieńdoberek :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  14. [B][COLOR="#8b0000"] Ja też nie mam w mleczach :shake: Tyś zrobiła 1500. zdjęć w mleczach ? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Czy się pomyliłam w czytaniu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  15. [B][COLOR="#8b0000"]Kwiatuszki śliczne i pan eM też ! Z tego slalomu to kto korzysta ? [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/87f68eea.gif[/IMG][/URL] [/COLOR][/B]
  16. [B][COLOR="#8b0000"]Śliczna ta róża chińska ... Futrzaczek oczywiście też ![/COLOR][/B]
  17. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]no mgły wam nie brakowało :cool3:[/B][/COLOR][/FONT][COLOR=Olive] [/COLOR][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]jak tu się bawić gdy wszędzie jest taka pyszna, wilgotna trawka ;)[/B][/COLOR][/FONT][COLOR=Olive] [/COLOR][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]a Dinduś tu chyba na coś smakowitego czeka :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][COLOR=Olive] [/COLOR][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B][url]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/d1f2cab7.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]A no nie brakowało [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/443a0b80.gif[/IMG][/URL] Dinduś tylko patrzy kto akurat dzieli smakami ... [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/87f68eea.gif[/IMG][/URL] [/COLOR][/B] [quote name='NATKA']Faktycznie mgła niezła :crazyeye: [URL]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/5a906c40.jpg[/URL] Co te psiaki z tę trawą ostatnio mają to ja nie mam pojęcia ale mój też bardziej wcinaniem trawy jest zainteresowany niż spacerem :cool3: [URL]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/556dce22.jpg[/URL] Ale sobie labuś kroczy :p [URL]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/b31350f8.jpg[/URL][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]One sobie czyszczą przewód pokarmowy, jelita tą trawą ...[/COLOR][/B] [quote name='border_collie&westie']Ładne fotki ^^[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Witamy nowego gościa ![/COLOR][/B] [quote name='Infortune.']Wpadamy się przywitać i powiedzieć, że wszystkie fotki nadrobione! : )[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]To bardzo ślicznie ... [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/05323d33.gif[/IMG][/URL][/COLOR][/B]
  18. [url]http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/Obraz21637.jpg[/url] [url]http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/Obraz21638.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]hahaha ... a co to Bobiś wyprawia ?[/COLOR][/B] :evil_lol::evil_lol: [url]http://i42.tinypic.com/new6y0.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Jejciu, jaki śliczny malutki hasiorek ![/COLOR][/B] :multi::multi: [url]http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/Obraz21644.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Pogoń za uciekającym kurczakiem ...[/COLOR][/B] :evil_lol::evil_lol: [url]http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/Obraz21653.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Jaki Bobiś zadowolony - uśmiech od uchola do uchola ...[/COLOR][/B] :evil_lol::evil_lol: [url]http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/Obraz21656.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Czym go znowu wabiłaś ...?[/COLOR][/B] :crazyeye::evil_lol:
  19. [quote name='Izabela124.']U nas wczoraj była fantastyczna pogoda, a dzis już brzydka :([/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]U nas się dopiero teraz robi pogoda ... wyszło słoneczko [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/8a34ecf2.gif[/IMG][/URL] A z rana jak byliśmy w parku - słoneczka nijak nic - tylko mgła ![/COLOR][/B]
  20. [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/95864f77.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/6e1e410e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/5d3fde6b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/c67a1962.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/b31350f8.jpg[/IMG][/URL] [B][SIZE="5"][COLOR="#8b0000"]C.d.n.[/COLOR][/SIZE][/B]
  21. [B][COLOR="#8b0000"]Sępienie ...[/COLOR][/B] :evil_lol::evil_lol: [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/7719c53d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/48061f83.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/13d9312f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/39c04909.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/4533cc62.jpg[/IMG][/URL]
  22. [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/6518ce4d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/eeb30bda.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/9f72a583.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/d1f2cab7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/0864c587.jpg[/IMG][/URL]
  23. [B][COLOR="#8b0000"]No, nareszcie zaczynają się ruszać[/COLOR][/B] :evil_lol::evil_lol: [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/752fd376.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/c9ace734.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/5b85ee05.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/79694a9e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/e5ce6a9e.jpg[/IMG][/URL]
  24. [B][COLOR="#8b0000"]i Hektorek[/COLOR][/B] [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/9495fa79.jpg[/IMG][/URL] [B][COLOR="#8b0000"]Zamiast brać się za bieganie, to najpierw się pasły jak kozy ...[/COLOR][/B] :evil_lol::evil_lol: [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/556dce22.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/cbe80be4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/2f8d38e0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/cc7ebf78.jpg[/IMG][/URL]
  25. [B][COLOR="#8b0000"]Jesteśmy na miejscu, ale nikogo jeszcze nie ma ... sfociłam krzaczek i ...[/COLOR][/B] [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/567eda49.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/420b4b8a.jpg[/IMG][/URL] [B][COLOR="#8b0000"]... zaczęli nadchodzić - Maru ...[/COLOR][/B] [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/9d86e768.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/65711a9f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/d830f330.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...