Nemo nie przeżył narkozy... Tak mi przykro Neris mimo że sie nieodzywałam obserwowałam ten wontek od samego początku, byłam i jestem pełna podziwu dla tego co robisz dla tych zwierząt, szkoda tylko że los cie ostatnio tak okrutnie doświadcza... Trzymaj sie ciepło