Jump to content
Dogomania

Nika_88

Members
  • Posts

    159
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nika_88

  1. Moja sunia która swoją drogą też ma mocno zadługi język charka jak się zdenerwuje albo w zime przy dużych mrozach zaraz po wyjściu na zewnątrz. Pomaga jej wtedy jak jej sie pomasuje podgardle :lol:
  2. Poszło ;) Mam nadzieje że się przyda :lol:
  3. To ja też się wpisze do fanklubu:cool3:
  4. Trzymamy kciki, modlimy się i co tylko się da... wszystko bym zrobiła żeby tylko się udało:cool1:
  5. Wyglada jakby sama rozglądała się juz za nowym domkiem:diabloti:
  6. Justa- zrobilam 2 proste plakaty jak podasz mi swojego maila to ci prześle, wtedy sobie wydrukujesz a potem można będzie kserować;)
  7. Niech ten domek się wreszcie znajdzie...
  8. No cóż moja suczka sikała w domu do 8 roku życia, noc w noc i nic nie pomagało, żadne psikadła czy przemeblowania, oduczyła się dopiero wtedy gdy przywiozłam ze schroniska drugiego psa, tzw. terapia szokowa :diabloti: już od 2 lat nie nasikala ani razu:eviltong: Ale przypuszczam że w przypadku Zuu to niewchodzi w gre:lol:
  9. Nareszcie Pinio ma to na co zasłużył :loveu:
  10. UUffff to mi ulżyło. A Brutusik na zdjęciu śliczny, wygląda jakby miał ochote schrupać te klocki :evil_lol:
  11. No ładnie, ladnie... Dobra Klaudus przyznaj sie co zrobiłaś z tym starym, schorowanym pieskiem ?:evil_lol:
  12. Wspaniale strasznie sie cieszymy :multi::multi::multi::multi::multi: A dla poświęcenia Pani Beaty jestem pełna podziwu, naprawde Pinio jej musial zapaść w serce, bardzo dziękujemy:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: Wszystkiego najlepszego w nowym domu Pinusiu :lol:
  13. [quote name='Nika_88']. Znajduje sie w Przytulisku pod Warszawą w okolicach Tłuszcza. Zdjęcia są na stronach: 1,13,61 (ze spacerku:cool3:) i 65..[/quote] Chita wybrała któres ze zdjęć na tych stronach :lol:
  14. Pinio bezpieczny w lecznicy wiec niema pośpiechu lepiej piczekać a wiedzieć że podróż przebiegła bezpiecznie :diabloti:
  15. Wykańczające to czekanie :eviltong:
  16. A to dobrze wiedzieć że ma musiałam przeoczyć, więc trzymamy kciuki. Myśle że jeśli zadzwoni ktoś sęsowny to Tosia2 napisze o tym na wątku :lol:
  17. Ja do tygodnia powinnam dostać kod aktywacyjny do alegro, mam nadzieje że szybko naucze się robić aukcje :diabloti: Puki my o Piesku pamiętamy puty ciągle ma szanse na dom :cool3:
  18. [quote name='Gosiara']:oops:e tammm Ja tylko do Niej chodziłam całą sprawą zajęła się "Szara Przystań"[/quote] Zgadzam się że dziewczyna z Szarej Przystanie Luna też wiele zawdzięcza i bardzo im dzienkujemy :loveu: ale gdyby nie ty może by sie nigdy o Lunie nie dowiedziały :diabloti:
  19. Może kiedy rana zostanie zupełnie oczyszczona faktycznie wartoby zastosować te opatrunki żelowe? One pieknie przyspieszają ziarninowanie, są wygodne dla psa i właściciela bo nietrzeba ich tak cxzęsto zmieniać. Leczyłam takimi pewną sunie schroniskową,ze zdartą skórą z prawie całej łapy i efekty były niesamowite. Gdybyście sie zdecydowały moge spróbować takie załatwić, ale podkreślam spróbować...
  20. I napewno spędzi świeta ze swoją nową kochającą rodziną, a to tylko i wyłącznie dzięki tobie Gosiara:Rose::Rose::Rose:
  21. [quote name='Wioletat']tak reraz będzie mieszkał w Bytomiu.Ja sama siedzę i czekam na jutrzejszy dzień,oby nic na drodze nie stanęło.Dzisiaj w Gorzowie był chaos,szklanka na drodze,wypadki,poprostu koszmar,oby jutro droga i pogoda była dobra ,by ta Pani mogła dotrzeć po naszego Piniusia.[/quote] To może go spotkam w wakacje gdzieś na spacerku z nową rodzinką, bywam tam często wtedy bo jeżdze do schronu Bytomskiego na wolontariat:cool3: Trzymamy kciuki za bezpieczną droge nowej pani Pinia :loveu:
  22. Wiem dziewczyny że o nim nieda się zapomnieć, też codziennie o nim myśle i absolutnie nie pogodziłam sie nigdy z faktem że on może pozostac tak bez domku! Zgadzam się że DT by mu sie przydał, i że powinno tu zaglądać więcej ludzi... Ale niemam pomysłu już co można zrobić..... Niemożemy organizować zbiórki bez Tosi2 a ona ma ciągle mnóstwo zajęć i dlatego tak żadko tu zagląda... Czekam na aktywacje konta na allegro jak tylko mi aktywują to będe się uczyć robić aukcje i go wystawie, myślałam też o jakiś plakatach, może jakieś ogłoszenia w gazecie... Niewiem co o tym myślicie?
  23. Napewno ten XXX dostanie od życia to na co zasłużył :angryy:
  24. Ludzie nie zdają sobie sprawy ile miłości i radości może dać taki staruszek:placz:
×
×
  • Create New...