[quote name='maciaszek']Na allegro malutko wyświetleń. Przydałoby się wyróżnienie...
Banerek dla chętnych, niepodlinkowany:
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/20/418e23b6ac9acd22.jpg[/IMG][/URL][/quote]
A nie ma mniejszego banerka, nie zmieści mi się w podpisie:-(