[quote name='baffi2']A ja mam pytanko
Na pierwszych zajęciach kursu dla początkujących, moja sucz świetnie sobie radziła, chyba najlepiej z całej grupy. A już na czwartych zajęciach przestała sobie radzić, pozostałe psy przechodziły do trudniejszych przeszkód a ona jeszcze musiała powtarzać.
Dlaczego się tak pogorszyła...?:roll:[/quote]
Może jej się znudziło? :diabloti:
A jakie ćwiczenie wykonywaliście??