Przyjęłam dziś na tymczas od kordoni koteczka ze schroniska :loveu:
[IMG]http://images40.fotosik.pl/51/57a36792a5840ba3med.jpg[/IMG]
Niebo jest bardzo szalonym i kochanym kotkiem. Mój brat go pokochał. Świenie się razem bawią, aż Niebo ze zmęczenia padł i śpi! :evil_lol: Widać, że koteczkowi brakowało ruchu w klatce. :roll:
[IMG]http://images44.fotosik.pl/51/0986629f537f68damed.jpg[/IMG]
Niebo w biegu! :lol: