A teraz możesz wejść do boksu, a nawet do budy jeżeli się zmieścisz żeby to sprawdzić :evil_lol:
Spacery są wspaniałe! Na razie takie krótkie, ale już niedługo zaczniemy wyprawy do lasku :cool3:
Ale musi im być wygodnie :loveu:
[IMG]http://images35.fotosik.pl/50/74693aa9a0121118med.jpg[/IMG]
Kocie cudo:
[IMG]http://images38.fotosik.pl/50/8d3cfc35a49ea74bmed.jpg[/IMG]
Śliczne terierkowate:
[IMG]http://images34.fotosik.pl/438/15edf71e610634a2med.jpg[/IMG]
Dziś skradałam się żeby zrobić zdjęcie Maji i Bubie jak się bawią, ale mnie zauważyły i wyszło takie: :loveu:
[IMG]http://images34.fotosik.pl/438/9e644a62150cbc04med.jpg[/IMG]
[IMG]http://images47.fotosik.pl/49/b248c485ae696ef1med.jpg[/IMG]
[IMG]http://images46.fotosik.pl/49/ae45a8e1905ed08cmed.jpg[/IMG]
Jutro dodam jeszcze kilka zdjęć, które zrobiła Rybcia bo dziś fotosik nie chcę współpracować... :roll: