[quote name='natie']on jest taki nieśmiały, postał troszkę przy kratach, inne psy też się łasiły, każdy chciał, żeby tylko jego pogłaskać.. i Filet wziął i ... poszedł sobie do budy.... :([/QUOTE]
nieśmialy czy... zrezygnowany? :( ze nikt go nie wypatrzy....
barb- tak,moze byc swiat zza krat juz 9 lat ... ta fotka idealna by pasowała.
a jesli chodzi o skarpete talcott, ktos z was placi abonament ?