Dzisiaj w Będzinie znajoma mojej koleżanki znalazła owczarkowatego psa, ma 4-5 miesięcy.. Pies jest bardzo przyjacielski, urośnie raczej na średniego psiaka a może na dużego, niestety nie wiadomo.. Nam bardzo zalezy na tym, aby psiak znalazł chociaż tymczas, bo grozi mu schronisko. Nie moze zostać dłużej tam gdzie jest obecnie.. Został prawdopodobnie wyrzucony z samochodu, na początku byl troche przestraszony nową sytuacją ale teraz jest wszstko dobrze. Był u weterynarza i jest zdrowy.
Bardzo lubi się bawić, to jeszcze dziecko, błagam, pomózcie...:placz::placz::placz:
Musimy SZYBKO działać, bo psu czeka SCHRONISKO, a Ci ludzie u których jest psiak, tego nie chcą i bardzo proszą o pomoc..
Mam nr tel do obecnej opiekunki psiaka.
[IMG]http://img507.imageshack.us/img507/5277/00uc5.jpg[/IMG]
BLAGAM O DOM TYMCZASOWY LUB STALY!!!