-
Posts
4159 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kinia
-
O ile prezentów:)
-
[url]http://img.photobucket.com/albums/v514/shangri_la/sierpien%20wrzesien%202008/wakacje/img_3185.jpg[/url] Fajnie to wyszło:)
-
Biedaczek:( iech zdrowieje
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Kinia replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Cześć! Śniadanko o 13?? -
Super fotki To z aloesem śliczne:loveu:
-
Wu na poważnie czy nie? Boi sie?
-
Cześć Jak tam Bonek? Co tam u Was?
-
Czeeeeeeeeeeeeeeść! Miłego dnia!
-
Ja też mam jutro 2 wf i z tego sie ciesze!
-
[url]http://img170.imageshack.us/img170/2757/s0208908091lb8.jpg[/url] Jak się razem patrzą:) Super fotki Miłego dnia!
-
[url]http://i37.tinypic.com/1tvjiq.jpg[/url] Fajnie tu wyszła:loveu:
-
[quote name='Klaudysiaczek']W w ogóle to napiszę, że ja jestem niska to pani mnie na pewno przesadzi do przodu i będę musiała się męczyć z jakimś neandertalczykiem xD[/QUOTE] No to miłego siedzenie w pierwszej ławce. Ja jestem wysoka [quote name='xxSweetGirl93xx']oj tam nie bedzie źle:) hehe:)[/QUOTE] No właśnie [quote name='agaciaaa'][url]http://images38.fotosik.pl/6/02060ba37dba21ae.jpg[/url] piękny :loveu: A to niuchanie też skądś znam :lol:[/QUOTE] :multi: [quote name='Basia i Barni'][url]http://images37.fotosik.pl/6/04fc27824d7ce667.jpg[/url] o jejku jaki duży Sasza :diabloti:- superrrowy jest twój Marley[/QUOTE] Dzięki [quote name='infers1995']Ja też mam jutro chemie, masakra z tą samą nauczycielką mam co miałem przyrode w tamtym roku:mdleje:.[/QUOTE] Przeżyłam chemie;) i ławka się paliła, normalnie żywym ogniem:eviltong::eviltong: [quote name='deer_1987']A gdzie jakies foty? :D[/QUOTE] Zaraz [quote name='BBeta']Lepiej? :crazyeye: Siedzisz w szkole max do 15, 2 razy w tygodniu masz lekcje tylko do 13 i jeszcze narzekasz? :mad: [/QUOTE] Bo ja zawsze narzekam. Poza tym zawsze może być lepiej:) [quote name='wiq']kurde, trochę ponad rok jestem poza tym wszystkim i jakieś te plany lekcji abstrakcyjne się stały... :lol:[/QUOTE] Wszystko sie zmienia
-
[quote name='deer_1987']no widzisz i beda zdjecia :D ja cos padnieta wiec tylko krotkie spacerki mamy dzis...[/QUOTE] Bedą zaraz:) Wczoraj niedałam rady. [quote name='xxSweetGirl93xx']:) u mnie cały dzien taka ładna pogoda byle do soboty sie utrzymała znaczy w sobote taka była:)) heh;) no o tej porze fajne jest światło:) jak wczoraj bylam to nawet za mocne bylo ale zdjecia ładne powychodziły:)[/QUOTE] Przewiduję, że będzie w sobotę ładnie:cool3: [quote name='Klaudysiaczek']a u mnie też dobra pogoda :lol:. [SIZE=1]Się załamałam, bo nie mam z kim siedzieć :placz:. A w mojej klasie takie debile :placz:.[/SIZE][/QUOTE] E tam nie marudź, jakoś będzie [quote name='xxSweetGirl93xx']Klaudysiaczek: nie przejmuj sie ja w pierwszej klasie gim siedziałam sama cały czas i dałam rade:) w sumie teraz tez bym mogła siedziec sama:) nie bedzie źle:) na dwóch lekcjach bede tez sama siedziec chyba ze kolega tez bedzie chcia ze mna na nich siedziec bo na innych siedze z kolezanką na jednej z kolega i na dwóch sama:)[/QUOTE] Ja też wole sama bo moge sie wtedy skupić:)
-
Przestań:)
-
Kolegą tak?
-
Zdjecie torby? No może potem u mnie w galerii dam 37 to troche wiecej... Mój jeszce mnie kopie i potem mam siniaki
-
A to bie która się podoba? Kazdy ma swój gust
-
Właśnie najgorsze to zacząć się uczyć. Przyzwyczaić mózg do takiego wysiłku
-
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
Kinia replied to BooBC's topic in Border Collie
Mój też kiedyś wymiotował zaraz po jedzeniu. Wystarczyło dać mu miske wyżej tak zeby musiał troszke sie namęczyć z sięgnięciem. Jadł wolniej i przestał wymiotować. -
Nie byłoby tej dyskusji gdybyście pisały po Polskiemu;)
-
A u Nas jakoś cas leci. Pogoda sie zrobiła bo do 13 było jakoś chłodno, słoneczko zachodziło, a teraz jakoś tak cieplej, ale nie gorąco idealnie na spacerek. Pójdziemy koło 18 albo później. Żeby było dobre swiatełko do zdjęć
-
Jak w szkole może być normalnie co? Mi się najbardziej podoba numer 5. 1 i 2 to w ogóle mi nie pasuje to zamknięcie. 4 nie podoba mi sie kolor 3 kolory takie sobie ale ujdzie;)
-
Ja też sie nastawiam psychicznie ale coś mi nie wychodzi. Zaraz sobie pójdziemy na spacerek to foty porobie, to mnie relaksuje:p
-
A ja mam nową torbe;) A dokładniej torebkę taką dużą;)
-
[url]http://img141.imageshack.us/img141/1041/dsc00245ki0.jpg[/url] Oooo jak się patrzy:loveu;:loveu: