Jump to content
Dogomania

Kinia

Members
  • Posts

    4159
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kinia

  1. O ile prezentów:)
  2. [url]http://img.photobucket.com/albums/v514/shangri_la/sierpien%20wrzesien%202008/wakacje/img_3185.jpg[/url] Fajnie to wyszło:)
  3. Biedaczek:( iech zdrowieje
  4. Super fotki To z aloesem śliczne:loveu:
  5. Wu na poważnie czy nie? Boi sie?
  6. Cześć Jak tam Bonek? Co tam u Was?
  7. Czeeeeeeeeeeeeeeść! Miłego dnia!
  8. Ja też mam jutro 2 wf i z tego sie ciesze!
  9. Kinia

    czarno-ruda galeria

    [url]http://img170.imageshack.us/img170/2757/s0208908091lb8.jpg[/url] Jak się razem patrzą:) Super fotki Miłego dnia!
  10. [url]http://i37.tinypic.com/1tvjiq.jpg[/url] Fajnie tu wyszła:loveu:
  11. Kinia

    Galeria eMosława!

    [quote name='Klaudysiaczek']W w ogóle to napiszę, że ja jestem niska to pani mnie na pewno przesadzi do przodu i będę musiała się męczyć z jakimś neandertalczykiem xD[/QUOTE] No to miłego siedzenie w pierwszej ławce. Ja jestem wysoka [quote name='xxSweetGirl93xx']oj tam nie bedzie źle:) hehe:)[/QUOTE] No właśnie [quote name='agaciaaa'][url]http://images38.fotosik.pl/6/02060ba37dba21ae.jpg[/url] piękny :loveu: A to niuchanie też skądś znam :lol:[/QUOTE] :multi: [quote name='Basia i Barni'][url]http://images37.fotosik.pl/6/04fc27824d7ce667.jpg[/url] o jejku jaki duży Sasza :diabloti:- superrrowy jest twój Marley[/QUOTE] Dzięki [quote name='infers1995']Ja też mam jutro chemie, masakra z tą samą nauczycielką mam co miałem przyrode w tamtym roku:mdleje:.[/QUOTE] Przeżyłam chemie;) i ławka się paliła, normalnie żywym ogniem:eviltong::eviltong: [quote name='deer_1987']A gdzie jakies foty? :D[/QUOTE] Zaraz [quote name='BBeta']Lepiej? :crazyeye: Siedzisz w szkole max do 15, 2 razy w tygodniu masz lekcje tylko do 13 i jeszcze narzekasz? :mad: [/QUOTE] Bo ja zawsze narzekam. Poza tym zawsze może być lepiej:) [quote name='wiq']kurde, trochę ponad rok jestem poza tym wszystkim i jakieś te plany lekcji abstrakcyjne się stały... :lol:[/QUOTE] Wszystko sie zmienia
  12. Kinia

    Galeria eMosława!

    [quote name='deer_1987']no widzisz i beda zdjecia :D ja cos padnieta wiec tylko krotkie spacerki mamy dzis...[/QUOTE] Bedą zaraz:) Wczoraj niedałam rady. [quote name='xxSweetGirl93xx']:) u mnie cały dzien taka ładna pogoda byle do soboty sie utrzymała znaczy w sobote taka była:)) heh;) no o tej porze fajne jest światło:) jak wczoraj bylam to nawet za mocne bylo ale zdjecia ładne powychodziły:)[/QUOTE] Przewiduję, że będzie w sobotę ładnie:cool3: [quote name='Klaudysiaczek']a u mnie też dobra pogoda :lol:. [SIZE=1]Się załamałam, bo nie mam z kim siedzieć :placz:. A w mojej klasie takie debile :placz:.[/SIZE][/QUOTE] E tam nie marudź, jakoś będzie [quote name='xxSweetGirl93xx']Klaudysiaczek: nie przejmuj sie ja w pierwszej klasie gim siedziałam sama cały czas i dałam rade:) w sumie teraz tez bym mogła siedziec sama:) nie bedzie źle:) na dwóch lekcjach bede tez sama siedziec chyba ze kolega tez bedzie chcia ze mna na nich siedziec bo na innych siedze z kolezanką na jednej z kolega i na dwóch sama:)[/QUOTE] Ja też wole sama bo moge sie wtedy skupić:)
  13. Przestań:)
  14. Kolegą tak?
  15. Zdjecie torby? No może potem u mnie w galerii dam 37 to troche wiecej... Mój jeszce mnie kopie i potem mam siniaki
  16. A to bie która się podoba? Kazdy ma swój gust
  17. Właśnie najgorsze to zacząć się uczyć. Przyzwyczaić mózg do takiego wysiłku
  18. Mój też kiedyś wymiotował zaraz po jedzeniu. Wystarczyło dać mu miske wyżej tak zeby musiał troszke sie namęczyć z sięgnięciem. Jadł wolniej i przestał wymiotować.
  19. Nie byłoby tej dyskusji gdybyście pisały po Polskiemu;)
  20. Kinia

    Galeria eMosława!

    A u Nas jakoś cas leci. Pogoda sie zrobiła bo do 13 było jakoś chłodno, słoneczko zachodziło, a teraz jakoś tak cieplej, ale nie gorąco idealnie na spacerek. Pójdziemy koło 18 albo później. Żeby było dobre swiatełko do zdjęć
  21. Jak w szkole może być normalnie co? Mi się najbardziej podoba numer 5. 1 i 2 to w ogóle mi nie pasuje to zamknięcie. 4 nie podoba mi sie kolor 3 kolory takie sobie ale ujdzie;)
  22. Ja też sie nastawiam psychicznie ale coś mi nie wychodzi. Zaraz sobie pójdziemy na spacerek to foty porobie, to mnie relaksuje:p
  23. A ja mam nową torbe;) A dokładniej torebkę taką dużą;)
  24. [url]http://img141.imageshack.us/img141/1041/dsc00245ki0.jpg[/url] Oooo jak się patrzy:loveu;:loveu:
×
×
  • Create New...