Jump to content
Dogomania

mamanabank

Members
  • Posts

    15844
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mamanabank

  1. Czy ktoś może ma zdjęcia psiaka podobnego do Feliksa i jakieś info na jego temat? Mam pytanie o Feliksa, chciałabym podesłać tego psiaka i szczeniaki mikruski.
  2. Jak sobie gang daje radę po rozbiciu?
  3. Deki jest zaszczepiony przeciwko wściekliźnie i odrobaczony. Przed adopcją zostanie wykastrowany i zachipowany.
  4. Póki co, takie zdjęcia pojedyncze są w postach 420 i 422.
  5. [quote name='irenaka']Sylwuś, nie martw się:glaszcze: Staruszek ogłoszenia ma, może się uda z domkiem:) [/QUOTE] Wiedziałam, że o czymś zapomniałam. W imieniu tego Dziadeczka i swoim bardzo Ci dziękuję!!!
  6. [CENTER][URL="http://fundacja-emir.pl/schronisko/KOMENTARZE/manifestacja082011.htm"][SIZE=5][COLOR=red]„Polskie zwierzęta proszą o głos na TAK”[/COLOR][/SIZE][/URL] [SIZE=1][COLOR=darkgreen](klik)[/COLOR][/SIZE] link do wątku na dogomanii [url]http://www.dogomania.pl/threads/212137-Marsz-poparcia-dla-nowelizacji-ustawy-o-ochronie-zwierz%C4%85t[/url] TO DECYDUJĄCY DZIEŃ Jeśli wygramy – to od 1 stycznia 2012 roku los zwierząt w Polsce znacznie się poprawi. Zwierzęta nie mogą przemówić, aby upomnieć o swoje prawa! My, ludzie – mamy obowiązek przemówić za nie i w ich imieniu. Nasz głos musi być słyszalny na Sali Plenarnej Sejmu RP i w mediach. [B]Zademonstrujmy, naszą jedność, gdy chodzi o sprawę tak wielkie wagi. Zapraszamy wszystkich tych, którzy dostrzegają cierpienie zwierząt i nie są obojętni. [/B] Przybądźmy z naszymi czworonogami, ubierzmy je w błękitne chustki na znak pokoju i jedności. [LEFT] – zapraszamy Wszystkich - organizacje prozwierzęce z całego kraju, z bannerami i transparentami oraz osoby prywatne z ukochanymi czworonogami. Projekt nowelizacji zakłada: [LIST] [*]Zaostrzenie kar za znęcanie się nad zwierzętami [*]Zwiększenie odpowiedzialności gmin za los bezdomnych zwierząt [*]Polepszenie bytu psów łańcuchowych [*]Polepszenie bytu zwierząt gospodarskich [*]Zakaz handlu psami i kotami na targowiskach i w sklepach [*]Likwidacja pseudohodowli psów i kotów [*]Zakaz sprzedaży ryb bez odpowiedniej ilości wody [*]Zakaz obcinania psom uszu i ogonów - kopiowania [/LIST] [/LEFT] [/CENTER]
  7. Znalazłam! [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/4c5937c5145575bb06f14f55909c9393,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/b5e476bbdae79e592f9451498f067be8,10,19,0.jpg[/IMG]
  8. [quote name='Figafiga'] Mamanabank doszły wpłaty: - Sylwiaso - [B]10 zł[/B] deklaracja sierpniowa -Figafiga - [B]20 zł[/B] deklaracja sierpniowa [/QUOTE] Dopisałam. Bardzo serdecznie dziękujemy! dopiszę też 20zł od Feliksa (zwrot deklaracji) Dotarło również [B]20zł od Pani Wilka[/B], jak zwykle przeleję z moją deklaracją.
  9. [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/142cc6b4e1c61d4beaafe640444ca355,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/bcfa0c2070f1bede63d07a9280b364cb,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/deeeaab6c6d413d5301a75bdd0d9e258,10,19,0.jpg[/IMG]
  10. Nie dziękuj... to my dziękujemy. Wiemy, że zrobiliście dla Szarej wszystko, co możliwe... A teraz podzielę się zdjęciami. Seven i Neska :-) [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/c515ae6e43ef3cdfd3e9430a72fdc976,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/a1fa10eb16c841368da8778ff047078c,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/8122f92c78b40420b78c2567e1a78e34,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/86e98b6d405a96adec129d865eef4891,10,19,0.jpg[/IMG]
  11. [quote name='Donata'][B]W dniu 12.08.2011 oplaciłam 64,50 zł za allegro w m-cu VII/VIII 2011 za 4 psiaki:[/B] [COLOR=navy][B]Nodi, Karmel, Fionka, Refleks[/B]-[/COLOR] linki z allegro są na wątkach tychże psiaków.[/QUOTE] Łowickie Psy bardzo dziękują za pomoc.
  12. Od Feliksa jest jeszcze 10zł dla Rufusa u sylwiaso - w sumie 40zł.
  13. [quote name='aikowo']na parę zwierzaków u mnie mieszka :) Seven jest od piątku stara się zająć moje serce po Szaruszku.....[/QUOTE] bardzo mi przykro ........................ bardzo.........
  14. Witaj! 30zł na konto Rufusa (Donata) 20zł na konto skarpety
  15. [url]http://img689.imageshack.us/img689/6360/dsc3734v.jpg[/url] sunia wygląda jak mama Mambo, zdaje się, że to ona. Czarny pies i ONek pochodzą z jednego domu, niestety nie akceptują siebie nawzajem. Czy był ktoś dzisiaj w schronisku?
  16. [quote name='Florentynka']Uff, to dobrze. Pytałam, bo mi się urywają telefony o śmiertelnie zarezerwowaną Nalandę. Dziś dzwonił dobrze brzmiący pan, poszukuje mikrosuni, szczeniaka.[/QUOTE] Florentynko, gdyby telefony nie przestawały się urywać to mamy nowe nabytki: [quote name='Kaja10014']W schronisku sporo nowości (...) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/197/dsc3703ae.jpg/"][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/2644/dsc3703ae.jpg[/IMG][/URL] Dwie jamnikowate siostry, z mleczakami. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/155/dsc3743s.jpg/"][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/6421/dsc3743s.jpg[/IMG][/URL] Maluszki przywiezione chwile przed zamknięciem schronu, z lecznicy przerażone, drobniutkie i potrzebujące dt na już. [/QUOTE]
  17. Tekst jest świetny! dodałabym jedynie informację nt. wieku, szczepień, ewentualnie kastracji, w jednym, osobnym zdaniu, kontakt i już.
  18. o kurczę... a te co trzeba też wstawiłam? o mamo... :oops:
  19. Trzymam kciuki z całej siły! Zuza, ale wiadomości!!!
  20. z pozdrowieniami [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/bba711526ef9a2e8ea994deb8d823e0f,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/a30d5b1864d78a0846174bc37580d917,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/77c27369a9a8c9796f064a0a6f91cbf0,10,19,3.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/a86a1424ddb7e62f67262468bf7941ea,10,19,0.jpg[/IMG] fot. Sylwiaso
  21. [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/26283b406d94dd324a6250967d71a4c1,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/753b90635827d6d418970965ae2f7812,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/527555758bab302de38e298ec22c3077,10,19,0.jpg[/IMG] fot.Sylwiaso
  22. Tymczasem zdjęcia od Sylwii z pozdrowieniami od P&D [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/5c500ecbbc4ba01a7918b6ed11204e69,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/f86b52a295e9cf2d3047bd290e936abc,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/4cd1172b49b94a00dc0da2e0d1eeb22c,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/04c013664191d01f86000d91dec92622,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/dc079ad44c1ace2e65ab9a596980a500,10,19,0.jpg[/IMG] fot. Sylwiaso
  23. A teraz Muszka tak spędza wolne chwile :-) [video=youtube;b_m1lqn1gE8]http://www.youtube.com/watch?v=b_m1lqn1gE8[/video] [video=youtube;DRQrsvWMtdg]http://www.youtube.com/watch?v=DRQrsvWMtdg[/video]
×
×
  • Create New...