Jump to content
Dogomania

mamanabank

Members
  • Posts

    15844
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mamanabank

  1. [QUOTE][B]40zł na konto Rufusa[/B] [B]20zł na konto skarpety łowickiej[/B] [B]100zł na konto Bojki[/B][/QUOTE] 20zł na konto skarpety dotarło, 100zł na koncie Bojki jest. Czy Rufus otrzymał już swoje 40zł?
  2. [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/aee69627b406a2f7d0d2dc36b141f421,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/5433435da074b7f9fa9d928c565b7c0f,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/82d66bd625d6a450932e5fba9a89cbab,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/c3292490c88c222261e1dae1def8b2fc,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/30c98a72afdc6507186a89f40a970109,10,19,0.jpg[/IMG] w obroży zaleconej przez behawiorystę [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/6ecba15c0ce06262ab65869bf4372ce5,10,19,0.jpg[/IMG]
  3. [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/9d2f40839071587b3872d463390aa042,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/365e2238850bfda7feeef97900760da4,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/cb0f63e9cc0d803709faecf8dc87e35b,10,19,0.jpg[/IMG]
  4. Feliks ma się dobrze. Jest już po pierwszych zajęciach z behawiorystką, dużo pracy przed nim, a zwłaszcza przed Olą i Adrianem. Potwierdza się, że Feliks atakuje ludzi z niepewności, strachu. A tak sobie spędza czas między zajęciami [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/0507a5bed4bebf811e57aabb21c72222,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/6a41444d07c9cb228787c9baee0d4c0d,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/7819a38196905d1c474df4ca917675e5,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/e7a269ec4a7186d495c61f52d50a5dd1,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/fa6d81c5ba8a4c2cf478aea208f73c8e,10,19,0.jpg[/IMG]
  5. Na prośbę Sylwii wstawiam kilka fotek :-) [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/0be26f064cf600d57db4d69dd01dfe8b,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/2e48ad6e14bb964e232545ed22472ff9,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/59842904ae625e4e2bb32a4cbe605210,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/ec281155fd2214238a4b53f9b8d5a700,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/0a11a8113ba43ea3f49a49424d468a6d,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/50f49a462c4ed42b6402f3c657eacb6c,10,19,0.jpg[/IMG] fot.Sylwia
  6. Wstawiam na prośbę Sylwii zdjęcia z hoteliku fot. Sylwia
  7. Jeśli wszystko będzie dobrze Deki pojedzie do domu już jutro ok. godz. 12.00-13.00, dzisiaj wraca do schroniska. Pani ma rozmawiać jeszcze raz z p.Markiem w tej sprawie, bo wszystko zależy od samopoczucia Dekiego.
  8. Wczoraj rozmawiałam z p.Barbarą w ciągu dnia, kiedy Deki był jeszcze na zabiegu. Pani miała rozmawiać z p.Markiem, zadzwonię dziś ponownie i dopytam o szczegóły, kiedy Pani planuje odebrać Dekiego.
  9. Pani poinformowała mnie smsem, że zostanie odebrana przez [I]Panią, która była ostatnio na Ukrainie. [/I] Czekamy zatem jutro na wieści niecierpliwie.
  10. Fakt, tytuł mnie wciągnął. Jest porażający! [I]Zbyt zwykła, by przyciągnąć uwagę...[/I] chyba tylko na dogo, bo w realu zyskuje bez porównania i jest właśnie [I]cudowna, wspaniała, kochana,[/I] nie można przejść obojętnie.
  11. [quote name='UBOCZE']:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/QUOTE] nic dodać nic ująć :-D
  12. Właśnie rozmawiałam z asik :-) Dom jest wspaniały, cudowny, marzenie! :multi: Państwo bardzo świadomi, odpowiedzialni, z ogromnym sercem dla zwierząt. Deki będzie miał do towarzystwa 10 letnią sznaucerkę i kochających ludzi :loveu: Ze względu na porę, ze schroniskiem porozmawiam jutro, z Panią wet. również. Dekiego czeka jeszcze kastracja, myślę, że w jego wieku może być wskazana ostrożność, ale o tym jutro. Jeszcze raz ogromne podziękowanie dla UBOCZE i asik :loveu: :loveu: :loveu:
  13. Ubocze, asik007 ogromne podziękowanie!!! Marycha, wiemy!!!!!!!!!!!!!!! Radość ogromna!
  14. Zajrzyjcie, naprawdę warto - serce rośnie! [url]http://www.dogomania.pl/threads/212137-Marsz-poparcia-dla-nowelizacji-ustawy-o-ochronie-zwierz%C4%85t/page26[/url]
  15. Dzwoniła do mnie pani z Wrocławia (!), która w Jantarze rozpoznaje swojego psa. Pies zaginął 1,5 roku temu. W poniedziałek rodzina zamierza przyjechać do schroniska, żeby na żywo ocenić, czy Jantar to zaginiony Czester. Pani jest pewna na 95%.
  16. [QUOTE]od nowego domu Kai [B]75 zł[/B]. Bardzo dziękujemy!! [/QUOTE] Bardzo, bardzo dziękujemy!
  17. [QUOTE]Szybciutko, a z ogłoszeń czy allegro? [/QUOTE]Pierwszy tel. nie wiem, drugi (w sprawie Kamy lub Gamy) z ogłoszeń. Ogromne dzięki jeszcze raz za te ogłoszenia :loveu: :loveu:
  18. Odebrałam już dzisiaj dwa telefony, niestety ze Śląska i Augustowa, panie stwierdziły, że za daleko, ale telefon dzwoni. Ciekawostka, p.Marek twierdzi, że malutka biała Poli jest pieskiem :-) Co Wy na to?
  19. Witamy Xenę na wątku! Piękna sunia! A z dobrych wieści: LOBO ma dom! [url]http://www.dogomania.pl/threads/193163-Lobo-olbrzym-bity-przez-swojego-opiekuna-JU%C5%BB-W-DOMU?p=15417619#post15417619[/url] [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg684/scaled.php?server=684&filename=img3403dc.jpg&res=medium[/IMG]
  20. Dzięki UBOCZE i akcji na FB Deki ma ogromne szanse na dom. Właśnie rozmawiałam z Panią, która chce mu pomóc i ofiarować dom. Poszukujemy osoby do wizyty przed/a w Łodzi (Andrzejów). Łatwo nie będzie, bo jest to tzw. Łódź pod Łodzią. Dzwoniłam do Rity60 z prośbą o wskazanie wolontariuszy, którzy mają względnie blisko i mogą pomóc. Obiecała się rozejrzeć. I Was proszę o pomoc w uruchomieniu kontaktów. Marysiu, może Ty znasz kogoś z okolic?
  21. Przelałam wczoraj dopisane wcześniej 100zł od Nowego Domu Feliksa, a także niedopisane 20zł od Pani Wilka i 20zł ode mnie.
×
×
  • Create New...