Jump to content
Dogomania

mamanabank

Members
  • Posts

    15844
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mamanabank

  1. [quote name='sylfka']Mamanabank wybacz mi głupiej nie skojarzyłam Cie z Emirem-zawsze kojarzyłam Ciebie i Romke jako wolontariuszke schronu A skoro juz doszłam ze Ty to Ty :cool1: to moge byc spokojna bo wiem ze komu jak komu ale Tobie lezy los psów na sercu[/QUOTE] [I]Spoko loco[/I], [I][URL="http://www.youtube.com/watch?v=pRpeEdMmmQ0"]Waka waka[/URL], hakuna matata ;) [/I] [video=youtube;tcxFKbMiNH8]http://www.youtube.com/watch?v=tcxFKbMiNH8[/video] A Lala... sen z powiek spędza :-(
  2. Piękne! Po prostu piękne! Urojona Lucia wzruszająca, a reszta, jak zwykle do zrywania boków :-D
  3. Przekazałam dla Kuby 14kg suchej karmy. Uściski dla Cichacza!
  4. Przekazałam 14kg suchej karmy dla Kuby w hoteliku UMilki oraz 3kg dla Szczęściarza, 15-letniego staruszka z Łowicza, który potrzebuje wsparcia (również w leczeniu)
  5. zapomniałam dodać, że zapłaciłam 250zł za DT na wrzesień i szampon dra Seidla, w rozliczeniu oczywiście to ujęłam.
  6. Proszę bardzo :-) fot.Sylwia
  7. [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/e808da26938c2304ff3ec7ca6f89ff57,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/4ed5e3357e8dd80b96d9530ff8284503,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/f3f6942ce3a63bfc89ed58d43d81ff99,10,19,0.jpg[/IMG] Dziękujemy ogromnie za zdjęcia i wieści!
  8. [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/af94b8daea702baec7f2c758f9d9562c,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/626b4098b5cb7692b2b43bea50c47c97,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/f9505b5b80b8bf3343a2756fcf96c50e,10,19,0.jpg[/IMG] dwa Feliksy [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/defe0b8d3d64bf30eb00ec7a3c32aa13,10,19,0.jpg[/IMG]
  9. Ja również serdecznie pozdrawiam :loveu: [video=youtube;1jXBQzwk8io]http://www.youtube.com/watch?v=1jXBQzwk8io[/video] [video=youtube;kRgYkLa2RB8]http://www.youtube.com/watch?v=kRgYkLa2RB8[/video]
  10. Dobrze, dziękuję za szybkie info. Dopisuję i odejmuję 48zł. Bojciu, księżniczko do góry skacz wysoko!
  11. Sywia, a czy inne deklaracje w sierpniu wpłynęły oprócz tych? [B][COLOR=darkgreen]SIERPIEŃ [/COLOR][/B][COLOR=darkgreen][COLOR=black]Camisiowa [B]10zł[/B][/COLOR] [/COLOR]Donata [B]20zł [/B]Skarpeta Łowicka [B]50zł [/B]Pani Ewa M. [B]50zł[/B] Od Feliksa, który znalazł DS [B]100zł[/B] od Pumy, Marianny, p.Władzia? I czy mogę już odjąć 20zł za lipcowe krople?
  12. Dotarła deklaracja Tofikowej, AniiJanka oraz skarpety łowickiej, dopisałam. Bardzo dziękujemy!!!
  13. Wpłynęło również niespodziankowe 20zł od AniiJanka. Bardzo dziękujemy!
  14. Fara dostaje karmę, jaką uda się zorganizować, czasami udaje się kupić lepszą, czasami nie... Ostatnio otrzymała właśnie purinę dla psów wrażliwych, od Florentynki. Donato, dziękujemy za deklarację dla Fary, dotarła, dopisałam. Dotarła również pomoc od skarpety łowickiej 165zł na opłatę DT we wrześniu.
  15. skarpeta zaktualizowana
  16. Poczytajcie obowiązującą ustawę, zwłaszcza art.7, bez tego ani rusz, żeby zrozumieć cokolwiek. Jeśli będziecie miały kłopot ze zrozumieniem, proszę o telefon (mój prywatny nr nie jest tajemnicą), [B]sylfka[/B] wiele razy dzwoniłaś do mnie w różnych sprawach, możesz zadzwonić również w tej ważnej dla Was sprawie. Nie uznaję forum internetowego jako jedynej drogi komunikacji. Jeśli jest to [I]przypadek niecierpiący zwłoki, dalsze pozostawienie zwierzęcia u dotychczasowych właścicieli zagraża jego życiu, [/I]proszę osoby wizytujące dom Lali o [B]bezpośredni kontakt[/B] oraz jak najszybsze dostarczenie, [B]na piśmie[/B] i podpisanej, dokumentacji świadczącej o warunkach w jakich pies aktualnie przebywa. Żaden wolontariusz, publiczny, niepubliczny, z organizacji, czy nie, nie ma prawa robić najścia i odbierać zwierząt na podstawie [I]własnego widzimisię[/I] i na tej samej podstawie [I]zawracania głowy [/I]policji i burmistrzowi. Gdyby było inaczej, ten wątek już dawno byłby zakończony happy endem [url]http://www.dogomania.pl/threads/147572-Precedens-na-Dogo-!!!-Tarnobrzeskie-Stowarzyszenie-odda%C5%82o-Kamyka-na-%C5%82a%C5%84cuch-[/url]!!!!!!!!! Drugim, ważnym aspektem sprawy są moje możliwości w zakresie pomocy [B]kolejnym [/B]zwierzętom, te są czasowo skutecznie zablokowane, chyba, że jest to [I]przypadek niecierpiący zwłoki, dalsze pozostawienie zwierzęcia u dotychczasowych właścicieli zagraża jego życiu. [/I]
  17. [url]http://img8.imageshack.us/img8/7051/p1210181q.jpg[/url] mix Belli z Mopikiem :-D
  18. Łał, łał, łał!!! Nie może mnie tu nie być! Cudny maluch!
  19. [quote name='Figafiga']Przeleję - Fara 165 zl Mamanabank - Bojka 50 zł Sylwiaso - Kora 50 zł Figafiga - Nina 50 zł Mamanabank To wszystko Mamanabank??[/QUOTE] zgadza się
  20. Zapłaciłam 250zł za DT na wrzesień oraz 15zł za zakroplenie Niny w lipcu W Skarbonce Ninki aktualnie znajduje się -29[SIZE=4][SIZE=3],50zł
  21. [B]Fara[/B] ma w skarbonce aktualnie 85zł, [B]brakuje 165zł[/B] na opłatę DT(230zł) za IX i szampon(20zł) Fara prosi skarpetę o pomoc.
  22. Sylwio, a przelew Donaty? Mogłabyś sprawdzić?
  23. [quote name='sylwiaso']A ja już dopisuję wpłate od Skarpety 50zł i od Donaty 20zł bardzo Dziekujemy!!!![/QUOTE] Ojej, a z kiedy są te przelewy, bo w sierpniu już raz były dopisane. Figa przelewałaś już na wrzesień?
  24. Oczywiście. Dziękujemy!
  25. Zadałam pytanie odnośnie zabrania Elmo na imprezę, nie upieram się. Decyzja i tak należy do Sylwii.
×
×
  • Create New...