-
Posts
15844 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mamanabank
-
Fara - śliczna alergiczna w DT, potrzebuje karmy vet i DS
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
I podnosimy Farę wysoko! -
Bojka - wystraszona sunia czeka na swojego człowieka w hoteliku
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
I dzisiaj skacz wysoko! -
ANTEK - staruszek w hotelu - szukamy stałego domku!!!
mamanabank replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
W imieniu Antosia dziękujemy wszystkim za pamięć i wspieranie dziarskiego staruszka :loveu: -
Dziękujemy i podnosimy Korę, nowy dzień przyszedł, może dziś ktoś zadzwoni w sprawie Kory?
-
Nina - kochana starsza pani za Tęczowym Mostem
mamanabank replied to mamanabank's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Witamy nowy dzień :-) -
Jużaki i jużakopodobne w potrzebie - czekają na dom.
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='elaja']Szczeniak [B]Misza[/B] dzisiaj pojechał do nowego domu:lol:[/QUOTE] :multi: :multi: :multi: :loveu: :loveu: :loveu: -
Bojka - wystraszona sunia czeka na swojego człowieka w hoteliku
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
i coraz sprytniejsza ;-) -
Nina - kochana starsza pani za Tęczowym Mostem
mamanabank replied to mamanabank's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dobrze, bardzo dobrze! -
Bojka - wystraszona sunia czeka na swojego człowieka w hoteliku
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Może zapytamy w lecznicy, na pewno jest w kompie odnotowane i na pewno zapłaciłaś ze swoich funduszy. Pani Wet. nam wszystko spisze i będzie wiadomo :-) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
mamanabank replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Zresztą, oni by musieli te zużyte pampersy w garażu w sejfie zamykać... ja juz oczyma wyobrażni widzę stado co rozgorączkowane czeka wokół przewijaka na przysmak ;-) [/QUOTE] Prawda! Już widzę Florentynkowe opowieści na ten temat! -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
mamanabank replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka']Odgłosy rzeczywiście fajne. Słuchajcie, wymyśliłam sobie powód do histerii... Mamy rodzić między 6 a 11 czerwca...a bodajże 8 zaczyna się to upiorne coś z piłką nożną!!! Czyli od tego 8 zdecydowana większość mężczyzn będzie otumaniona, odurniała, pijana i kompletnie nieodpowiedzialna... Aaaaaa!!!! A jak trafię na dyżur jakiegoś lekarza płci męskiej?! I zamiast się zajmować mną taki baran będzie oglądał mecz?[/QUOTE] Przeczytałam to Jurkowi i on powiedział, co następuje: - lekarz oglądający mecz - to nic; gorzej, gdy przy porodzie zapyta: połknęła pani piłkę??? -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
mamanabank replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
O matko, a do kiedy to będzie trwało, ile czasu znaczy??? Wytrzeźwieją oni do 3 września??? -
Bojka - wystraszona sunia czeka na swojego człowieka w hoteliku
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Do skarbonki Bojki przelałam 50zł od ucznia czarnoksiężnika, deklaracje od I do V, dziękujemy! Dopisałam, ale proszę o potwierdzenie czy doszło. Sylwia, sprawdź proszę wydatki od października do grudnia na krople i odrobaczenie Bojki, bo na pewno zapłaciłaś, a ze skarbonki nie jest odjęte. -
Do skarbonki Kory przelałam 50zł od ucznia czarnoksiężnika, deklaracje od I do V. Dziękujemy bardzo :-)
-
Fara - śliczna alergiczna w DT, potrzebuje karmy vet i DS
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Dopisana styczniowa deklaracja moja i Figi na styczeń -
Nina - kochana starsza pani za Tęczowym Mostem
mamanabank replied to mamanabank's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przelałam 14zł na konto lecznicy za odrobaczenie Niny w XII -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
mamanabank replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='majuska']Fajna stronka: [URL]http://pl.easysleep.info/10,cichy-delikatny-dzwiek-suszarki.html[/URL] Paćka lubi odkurzacz :)[/QUOTE] W tym też coś jest ;-) początkowo myślałam, że to sklep internetowy, a to dźwiękodajnia. Wrzuciłam sobie do zakładek. -
Maleńkie, porzucone szczenięta wszystkie w swoich domach.
mamanabank replied to edzia.71's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kaja10014']No to czekam na filmik, chciałabym to zobaczyć :) A jak się dziś maleństwo czuje?[/QUOTE] Postaram się o zdjęcia i filmik. Może Figafiga znowu nas odwiedzi? Czuje się dobrze, naprawdę. Dzisiaj była na kontroli kolejnej. Mamy zalecenie odrobaczyć ponownie w podanym terminie i nie przekarmiać. A mała już wie, na którym parapecie stoi kocia miska, staje tam i drze się z całych sił, że jak jej nie dam tego, co tam jest to umrze zaraz z głodu. edit. myślę, że można ruszać z ogłoszeniami :-) -
ANTEK - staruszek w hotelu - szukamy stałego domku!!!
mamanabank replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Oto pakiecik ogłoszeń Antka z bazarku Akrum: 1. tablica.pl- do aktywacji 2. lodzkatablica.pl- do aktywacji 3. [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Antek,55890"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...sy/Antek,55890[/URL] 4. [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/88850/Antek-uratuj-go-przed-dozywociem-bez-czlowieka/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/888...bez-czlowieka/[/URL] 5. gumtree- link podeślę Ci jak mod je wpuści 6. [URL="http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/88850/Antek-uratuj-go-przed-dozywociem-bez-czlowieka/"]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/8...bez-czlowieka/[/URL] 7. zwierzaki.nasza-lista.com- do aktywacji 8. [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Antek-uratuj-go-przed-dozywociem-bez-czlowieka-id34089.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...a-id34089.html[/URL] 9. [URL]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/44682.html[/URL] 10. kupsprzedaj.pl- do moderacji ;( 11. [URL="http://www.eoferty.com.pl/antek_uratuj_go_przed_dozywociem_bez_czlowieka_274132.html"]http://www.eoferty.com.pl/antek_urat...ka_274132.html[/URL] 12. [URL="http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/3045/name/oddam-do-adopcji-antek-uratuj-go-przed-dozywociem-bez-czlowieka-lowicz.html"]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show...ka-lowicz.html[/URL] 13. swiatogloszen.net.pl- do aktywacji 14. [URL="http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/264264504/lodz-Antek-uratuj-go-przed-dozywociem-bez-czlowieka.html"]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie...czlowieka.html[/URL] 15. [URL="http://lowicz.lento.pl/antek-uratuj-go-przed-dozywociem-bez,254516.html"]http://lowicz.lento.pl/antek-uratuj-...ez,254516.html[/URL] 16. [URL="http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2140039-antek-uratuj-go-przed-dozywociem-bez-czlowieka/"]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2140...bez-czlowieka/[/URL] 17. [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,46821,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...6821,Lw==.html[/URL] 18. [URL="http://lowicz.olx.pl/item_page.php?Id=298852052&ts=1326293075"]http://lowicz.olx.pl/item_page.php?I...&ts=1326293075[/URL] 19. [URL="http://petsy.pl/ogloszenia/7/1_Psy/34_Wielorasowe/21861_Antek_uratuj_go_przed_do_ywociem_bez_cz_owieka.html"]http://petsy.pl/ogloszenia/7/1_Psy/3...cz_owieka.html[/URL] 20. [URL="http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/32616/antek-uratuj-go-przed-dozywociem-bez-czlowieka/"]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/3...bez-czlowieka/[/URL] 21. [URL="http://adsy.pl/ogloszenia/62/posts/7_Kupi%C4%99_-_Sprzedam/33_Zwierz%C4%99ta/60730_Antek_uratuj_go_przed_do_ywociem_bez_cz_owieka.html"]http://adsy.pl/ogloszenia/62/posts/7...cz_owieka.html[/URL] 22. pineska.pl- do aktywacji 23. [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20424035_antek_uratuj_go_przed_dozywociem_bez.html"]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2042...ociem_bez.html[/URL] 24. petworld.pl- do aktywacji 25. aleokazja.pl- do aktywacji 26. [URL="http://adpedia.pl/lodzkie/lowicz/drobne/zwierzeta/ogloszenie/antek_uratuj_go_przed_dozywociem_bez_czlowieka,198961/"]http://adpedia.pl/lodzkie/lowicz/dro...owieka,198961/[/URL] 27. [URL="http://www.lowicz.neeon.pl/197014-antek-uratuj-go-przed-dozywociem-bez-czlowieka.html"]http://www.lowicz.neeon.pl/197014-an...czlowieka.html[/URL] 28. adoptujemy.pl- do moderacji 29. [URL]http://www.adopcjepsow.org/animalinfo.php?id=4051[/URL] 30. [URL="http://www.argetto.pl/ogloszenie,antek-uratuj-go-przed-dozywociem-bez-czlowieka,0X7jm3dV99DZNPr9QnSi0,8909.html"]http://www.argetto.pl/ogloszenie,ant...nSi0,8909.html[/URL] 31. [URL="http://www.piesek.org/ogloszenie,antek-uratuj-go-przed-dozywociem-bez-czlowieka,0p1R6DP252J4iJp7ZS7EY,1226.html"]http://www.piesek.org/ogloszenie,ant...S7EY,1226.html[/URL] które zafundował Antkowi uczeń czarnoksiężnika. Dziękujemy! -
Maleńkie, porzucone szczenięta wszystkie w swoich domach.
mamanabank replied to edzia.71's topic in Już w nowym domu
To widocznie jakaś norma, bo u nas dokładnie tak samo :-) Bella zaakceptowała Ritę do tego stopnia, że wylizuje ją jak własne młode (niesamowity widok!), pozwala sobie łazić po głowie, grzbiecie i ciągnąć się za ogon :-) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
mamanabank replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Warto pielęgnować dobre wspomnienia. Gdy jest mi źle idę sobie poczytać czasem watki moich dawnych tymczasów, zawsze mi się humor poprawia. -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
mamanabank replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Najlepiej właśnie kalendarz ładny sobie kupić albo notes. My kiedyś zapisywaliśmy, z czasem niestety zaniknęły nam te instynkty, ale jak ostatnio przypadkowo natknęłam się na film wideo, gdy dzieci były jeszcze bardzo małe, to myślałam, że umrę ze śmiechu, nic dziwnego, że nic z tamtych czasów nie pamiętam ;-)