Jump to content
Dogomania

mamanabank

Members
  • Posts

    15844
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mamanabank

  1. podajcie dokładnie skąd dokąd miałby być przewieziony
  2. rety, jakoś tu cicho... co z psiurem?
  3. A czy nie ma możliwości, żeby p.Ania odwiedziła przytulisko i zobaczyła Majkela na miejscu?
  4. jeśli nie jest mieszanką jużaka to zdecydowanie lepiej dla niego
  5. A jakiej on jest wielkości, czy to nie mieszanka jużaka, bo pysio ma jak moja Bella
  6. wkleiłam go na wątek dogów niemieckich
  7. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/sochaczew-dog-nero-powraca-na-dogo-140672/[/URL] widziałyście tego doga?
  8. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/sochaczew-dog-nero-powraca-na-dogo-140672/[/URL] wątek doga z Sochaczewa, zapraszamy!
  9. No nic, teraz czekajmy na odpowiedź
  10. Łoj, dopiero teraz zauważyłam, że ty też :oops:
  11. podesłałam [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f759/pytanie-do-znawcow-rasy-141050/#post12535367[/URL]
  12. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1155/pomocy-skulony-w-kacie-budy-strach-w-oczach-zostanie-uspiony-pilnie-dt-jelenia-gora-140957/[/URL] Czy to może być azjata?
  13. też tak myślę, wystarczy poczytać o rasie, a może wysłąć zdjęcia do hodowli azjatów, niech sie wypowiedzą?
  14. Sprawdziłam: obcina się im uszy i ogony, tak jakby do połowy
  15. Co o tym sądzicie? Niektóre z tych owczarków mają taki małe uszy, blisko głowy, chyba kopiowane, nic nie wiem o tej rasie, ale jak zobaczyłam te oczy w budzie to tak mi się skojarzyło.
  16. [LEFT][IMG]http://www.superdog.pl/galeria/pies_rudychudek_smycz.jpg[/IMG][/LEFT]
  17. A ja mam tylko jedno skojarzenie, owczarek środkowoazjatycki, porównajcie: [IMG]http://www.superdog.pl/galeria/3_psy.jpg[/IMG]
  18. No tak, ale jeśli p.Ania dała się zniechęcić podczas jednej rozmowy, tzn. że nie miała 100% parcia na to, żeby Majkel z nią zamieszkał i na pracę z nim, a może dla niego lepiej, żeby trafił na człowieka, który naprawdę na niego "zachorował". Weronia, czy Majkel w stabilnych warunkach, kiedy od dłuższego czasu jest już u p.Wandy, miewa jeszcze swoje "odpały", czy miał tylko na początku? Jak traktuje osobę, która od dłuższego czasu się nim zajmuje?
  19. Wspólny cel jednoczy ludzi, nie dzieli, przynajmniej tak z założenia... Pozdrowienia dla yuki.
×
×
  • Create New...