-
Posts
15844 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mamanabank
-
MICHU - dziadek leonberger już w swoim domu
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Nie wiem ile ma lat, dowiem się. Pewnie koło 10, tak na oko. To bardzo duży psiak, jak kaukaz albo leonberger. Nie zdążyłam go dzisiaj wyczesać, przepraszam Misiu. Nadaję się tylko do domu z ogrodem, jego królestwem powinien być ogród, w którym mógłby sobie mieszkać w pięknej budzie. Jest łagodny i cierpliwy, jeśli chodzi o charakter, bliższy leonbergerowi niż kaukazowi, z wyglądu, kwestia sporna. -
A i jeszcze jedna dobra nowina: Mama opuściła schronisko razem z Tosią :multi: Teraz mieszka w Fundacji Emir. Nie w boksie, nie w budzie tylko w domu! Zawieźliśmy Mamę z moim mężem do Fundacji. Całą drogę malutka była bardzo spokojna, zaliczyłyśmy też spacerek. To typowo kolankowy piesek, chwytała mnie ząbkami za kurtkę podskakując, zebym wzięła ją na ręce. Na rękach czuje się najbezpieczniej. Mam do Was ogromną prośbę. Mamuśka jest bezpieczna ale potrzebuje naszego wsparcia, w schronisku była zaszczepiona przeciwko wściekliźnie i zaczipowana. Trzeba ją zaszczepić przeciwko chorobom wirusowym, odrobaczyć i wysterylizować. Czy ktoś z Was może zadeklarować pomoc? Bardzo Was proszę. Każda złotówka się liczy. Obiecałam Emirowi, że pomożemy. No i szukamy jej domu, takiego jak ma Tosia. Prosimy o pomoc. Kardamonka, dzięki wielkie za domek dla Tosi, to cudowne widzieć ją na Twoich kolanach i mieć pewność, że dzisiaj w nocy nie będzie jej zimno :loveu:
-
I jak tu nie płakać ze szczęścia??? :placz: :placz: :placz:
-
Leni, nie zaznasz odpoczynku... Mój ukochany Misiek, staruszek wielkopies, po kastracji, w schronisku od ok.3 lat, bardzo cierpliwy pies. Szukamy dla niego domu, gdzie godnie mógłby spędzić ostatnie lata życia. Mix leonbergera. wątek Miśka (więcej zdjęć) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13453348#post13453348[/URL] wątek schroniska (kontakt) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/lowicz-schronisko-dla-zwierzat-171870/[/URL] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/7b1487f8b13f268339e17cadfda09f4d,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/8e55ea9fc922907b5774845bf6d2f81f,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/6b9e514a99f9180014337eb7fff91578,10,19,0.jpg[/IMG] tak wygląda jego szata [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/b54e80479472b8203fe7a8f65f5f02f0,10,19,0.jpg[/IMG] _________________
-
MICHU - dziadek leonberger już w swoim domu
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i33.tinypic.com/10s9n2a.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/plo3t.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/2vx2fqv.jpg[/IMG] __________________ -
[B][COLOR=Black][COLOR=Red]MICHU ADOPTOWANY PRZEZ E.DEREK[/COLOR], KTÓRA PRZEJĘŁA NAD NIM OPIEKĘ FINANSOWĄ I POSTANOWIŁA ZAPEWNIĆ MU GODNĄ STAROŚĆ W HOTELIKU U *GAJOWEJ[/COLOR][/B]* (edit.:13.11.2009) Mój ukochany Misiek, staruszek wielkopies, po kastracji, w schronisku od ok.2-3 lat, bardzo cierpliwy pies. Szukamy dla niego domu, gdzie godnie mógłby spędzić ostatnie lata życia. Mix leonbergera. [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/7b1487f8b13f268339e17cadfda09f4d,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/8e55ea9fc922907b5774845bf6d2f81f,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/6b9e514a99f9180014337eb7fff91578,10,19,0.jpg[/IMG] tak wygląda jego szata, ale to się powoli zmienia, nowe zdjęcia, str. 3 [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/b54e80479472b8203fe7a8f65f5f02f0,10,19,0.jpg[/IMG] _________________
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Jeśli zdążę (bo dzisiaj szykuje się zamiesznie w schronisku, relacja wieczorem), Misiek, tzn. jego szata, trafi w moje łapy :evil_lol: Kaju, Twoje zdjęcia są super, liczę na Ciebie dzisiaj, będziemy potrzebować dokumentacji z dzisiejszych wydarzeń. Wątek Miśka [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13453343#post13453343[/url] -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Kaja zrobiła zdjęcia Miśka, o którym myślę zawsze Dziadek Michał, ponieważ p.Marek powiedział kiedyś do niego Michu i moje dzieci pytały, kiedy pojedziemy do Michała i nie mówią o nim inaczej ;) [IMG]http://i33.tinypic.com/10s9n2a.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/plo3t.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/2vx2fqv.jpg[/IMG] __________________ -
Atos/PIEPRZ - podpalany jamnik - ADOPTOWANY
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Obiecałam mu dzisiaj spacer i choćby nie wiem co, słowa dotrzymam -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Jednak nie mam zdjęć figowych :shake: zdjęcia kajowe wkleję jutro. -
To nasza Figafiga, zapraszamy na wątek, gdzie jest więcej zdjęć [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/lowicz-schronisko-dla-zwierzat-171870/[/url]
-
jutro ją rozweselimy, ona jest bardzo żywotnym psem, szczególnie ożywia się na widok smyczy
-
Szurka poszukiwana!! Błagamy o pomoc w poszukiwaniach!!
mamanabank replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
Jezu, piszcie dziewczyny, piszcie, oby to była ona!!! -
Jedź, jedź kochana. Do zobaczenia jutro.
-
FIGA/Dżerka - prawdziwe cudo już dorosłe, ADOPTOWANA
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
ja ją wstawiłam na posokowce i ogary polskie, molosa też bardzo w niej nie widzę, jest sporo większa od jamnika, a ma dopiero 3-4 miesiące. Już trzecia osoba dzwoniła w jej sprawie. Decyzja jednak w poniedziałek. -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Romka jesteś bossska :loveu: (może być?) Nie mam w skrzynce zdjęć Miśka, może usunęłam przez przypadek, ale już dostałam nowe od Kai, są ładne, wkleję później, a tych figowych też poszukam :oops: -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
A właśnie Romka, zaproponowałaś tej pani innego psiaczka, tej, która dzwoniła w sprawie Figi ostatnia? -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']A teraz trochę o Balbinie.Balbinka ma około 3-4 lat i jest w schronisku już po raz drugi.Pan Balbinki zabrał ją ze schroniska jako małego szczeniaka.Balbina miała dom,miske,budę i ogródek po którym biegała i...kopała dołki.To własnie nie spodobało się "ukochanemu" panu Balbiny i oddał Korę (takie imię miała w domu) do schroniska ja niepotrzebną rzecz.Mała jest bardzo gruba,była też grubiutka ja przyprowadzono ją do schroniska.Ta grubość zagraża jej zdrowiu:stawom,sercu.Brak ruchu,łakomstwo i stres powodują,że mała zwiększyła rozmiary.Wiecie co,myślę,że gdyby mała była wybiegana nie kopałaby dołów i nie byłby taka gruba.Małą jest wysterylizowana.[/QUOTE] Wątek Balbiny [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13447889#post13447889]Akcja "Gruba Kaśka" - ratujmy Balbinę! - Dogomania Forum[/url] -
Balbina [SIZE=4]Zabieramy Balbinkę ze schroniska, chcemy ofiarować jej lepsze zdrowe życie. Wiąże się to jednak z wydatkami[/SIZE] (specjalistyczna karma, leczenie i hotelik) [SIZE=3][B]DEKLARACJE:[/B][/SIZE] STAŁE:[B] marzec 10zł [/B]fundusz parówkowy :loveu: [B]kwiecień[/B] [B]10zł [/B]fundusz parówkowy :loveu: [B]maj[/B] [B]10zł [/B]fundusz parówkowy :loveu: [B]czerwiec 10zł [/B]fundusz parówkowy :loveu: [B]lipiec [/B][B]10zł [/B]fundusz parówkowy :loveu: [B]sierpień [/B][B]10zł [/B]fundusz parówkowy :loveu: [B]wrzesień [/B][B]10zł [/B]fundusz parówkowy :loveu: [B]październik [/B][B]10zł [/B]fundusz parówkowy :loveu: [B]listopad [/B][B]10zł [/B]fundusz parówkowy :loveu: [B]grudzień 10zł [/B]fundusz parówkowy :loveu: JEDNORAZOWE: [B]30zł [/B]fundusz parówkowy :loveu: [B]415zł [/B]z bazarku SPA [B]40zł za figurkę Balbinki[/B] [B]29zł [/B]skarpeta łowicka [B]260zł [/B]od Florentynki z bazarku na Farta [B]16zł [/B]skarpeta łowicka [B]124zł [/B]bazarek szeleczkowy [B]14zł [/B]skarpeta łowicka [B]200zł [/B]skarpeta łowicka [SIZE=4][COLOR=Red]W skarbonce Balbiny mamy [SIZE=5]10zł[/SIZE][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2]które zostało przekazane do skarpety łowickiej[/SIZE] [COLOR=Black]wydatki czerwiec [B]228zł KARMA RC OBESITY 21zł fiprex 200zł opłata DT lipiec [/B](z góry) [/COLOR] lipiec [B]szczepienie 50zl odrobaczenie 24zł ochrona przeciwkleszczowa 12zł DT sierpień z góry 200zł [/B]sierpień[B] karma 89zł DT 200zł [/B](za wrzesień) wrzesień [B]DT 200zł [/B](za październik) październik [B]DT 200zł[/B] (za listopad) listopad [B]karma 89zł[/B] [B]DT 200zł [/B](za grudzień) [B][COLOR=SeaGreen][SIZE=3] [/SIZE][/COLOR][/B] banerek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173029-Akcja-Gruba-KaA-ka-ratujmy-BalbinAE"][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/3280/balbina.jpg[/IMG][/URL] [FONT="][URL="http://www.dogomania.pl/threads/173029-Akcja-Gruba-KaA-ka-ratujmy-BalbinAE"][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/6688/parwabanerek.jpg[/IMG][/URL][/FONT] Balbinka ma około 5-6 lat i jest w schronisku już po raz drugi. Pan Balbinki zabrał ją ze schroniska jako małego szczeniaka. Balbina miała dom, miskę, budę i ogródek, po którym biegała i... kopała dołki.To właśnie nie spodobało się "ukochanemu" panu Balbiny i oddał Korę (takie imię miała w domu) do schroniska jak niepotrzebną rzecz. Mała jest bardzo gruba, była też grubiutka, gdy przyprowadzono ją do schroniska. Ta grubość zagraża jej zdrowiu: stawom, sercu. Brak ruchu, łakomstwo i stres powodują, że mała zwiększyła rozmiary. Balbina jest po sterylizacji. [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/5206/dsc0461ul.jpg[/IMG] [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/2940/dsc0523y.jpg[/IMG] [URL="http://img202.imageshack.us/i/dsc1117u.jpg/"][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/821/dsc1117u.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img22.imageshack.us/i/dsc1095wh.jpg/"] [IMG]http://i48.tinypic.com/280p7b6.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/9kb407.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=5][U]nowe zdjęcia na str. 4[/U] i 11 a także wielu innych :-) [/SIZE] [B]TEKST DO OGŁOSZEŃ[/B]: [B]Balbina je z rozpaczy![/B] Nieduża suczka, jeszcze młoda – ma dopiero 4 lata. Mieszka w schronisku, gdzie z nudów i rozpaczy obżera się ponad miarę. Skazano ją na życie w tych warunkach za kopanie dołków w ogrodzie. W efekcie Balbina roztyła się strasznie. Jeśli nie zeszczupleje zacznie mieć kłopoty ze zdrowiem. Balbina nie potrzebuje wiele – nieduży kawałek miejsca w ludzkim domu i w ludzkim sercu, kogoś, kto o nią zadba i pokaże jej, że oprócz jedzenia są na tym świecie inne fajne rzeczy. Balbina ma dużo do zaoferowania – jest miła, przylepna, spragniona kontaktu z człowiekiem. Ma w sobie dużo entuzjazmu i dużo ciepła. Ma przepiękne, wyraziste spojrzenie. Ma rozkoszne, koślawe nakrapiane łapki i merdający zakręcony ogonek. Odnosi się przyjaźnie do ludzi i do innych zwierząt. Balbina to mała, niekłopotliwa sunia, pełna niezwykłego uroku. Pokaż Balbinie jak piękne może być życie psa! Sunia przebywa w schronisku w Łowiczu. Kontakt [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/lowicz-schronisko-dla-zwierzat-171870/[/URL] NOWY TEKST Balbina – najpiękniejszy pies świata po wielkiej metamorfozie! Nakrapiane, koślawe łapki, zakręcony ogonek, bursztynowe spojrzenie, uroczy uśmiech – tak właśnie wygląda Balbina – najpiękniejszy pies świata. Troszkę podobna do welsh corgi, ale lepsza, bo jedyna i niepowtarzalna. Jeszcze parę miesięcy temu Balbina cierpiała na ogromną nadwagę – w schronisku zajadała rozpacz i nudę. Dzięki czułej opiece i rygorystycznej diecie w domu tymczasowym zrzuciła zbędne kilogramy. Odzyskała energię, entuzjazm i radość życia. Do pełni szczęścia brakuje jej już tylko własnego domu i człowieka, który ją pokocha. Za kącik w Twoim domu Balbina odwdzięczy się całym psim sercem. Spójrz tylko na nią – czy mając Balbinę można się martwić? Czy można być smutnym z Balbiną u boku? Ta cudowna, promienna sunia może wnieść tyle radości w Twoje życie! Balbinka ma 5 lat, jest wysterylizowana, zdrowa, ma komplet szczepień. Chcesz zostać właścicielem najpiękniejszego psa na świecie? Zadzwoń lub napisz… zainspirowany przez Balbinę wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/parowki-parowy-paroweczki-watek-zbiorczy-sie-robi-173391/[/URL]
-
Tak, Mamie też szybko trzeba dom znaleźć, zanim się całkowicie zimno zrobi...
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Może przypomnieć pani ze sklepu zoologicznego jeszcze raz.To nie jest daleko od Łowicza.Co o tym myślisz?[/QUOTE] przypomnę przy najbliższej okazji -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Mamanabank wrzuć na wątek zdjęcia Miśka kaukaza zaraz coś napiszę o nim!A na FIGĘ był kolejny chętny ale mała ma powodzenie!Pani była rozczrowana po rozmowie ze mną ale czekamy na panią z Kruszewa ponieważ była pierwsza w poniedziałek będzie wiadomo do którego domku trafi Figunia![/QUOTE] Nie mam zdjęć Miśka :shake: Nie dostałam... -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Mamanabank a może podrzucić pani z Łowicza zainteresowanej adopcją jamnika Fila z Tomaszowa?Kontakt pewnie przez panią ze sklepu zoologicznego![/QUOTE] O Filu mówiłam już jej pierwszego dnia, gdy brałam sweterek. -
Kardamonka. może ta kawa jeszcze nie wystygła i mogłabyś przyjąć olgaj? Mieszka niedaleko... Zawsze to dobrze mieć znajomą z dogo, co Ty na to?
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Dziewczyny,DRAKA to DRAKO czyli piesek,dzwoni lam własnie do p.Marka do schroniska i ...dowiedziałam się,że mały będzie miał dom!HURRA!Chciałam dowiedzieć się czegoś więcej o tarrierku i coś o nim napisać a tu taka wiadomość.A historia małego jest następująca:Drako błąkał się po osiedlu Bratkowice w Lowiczu dokarmiany przez okolicznych mieszkańców ale tak naprawdę zapadł w serce jednemu z mieszkańców.Pan dziś był w schronisku zobaczyć malego jak dowiedział się że został wyłapany.Po kwarantannie Drako będzie miał do w domu tego pana.,pan jest policjantem w Warszawie choć mieszka w Łowiczu i jak powiedział wielokrotnie był na Paluchu.Jak myślicie to chyba będzie dobry domek skoro pan szukał małego aż w schronisku?Jak powiedział p.Marek DRAKO już 10 listopada może być w domu!W schronisku w sobotę zapytamy o szczegóły![/QUOTE] Ale Draka! To nazwę go Drapak :evil_lol: