Jump to content
Dogomania

mamanabank

Members
  • Posts

    15844
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mamanabank

  1. Dostałam od Sylwiaso 50zł z bazarku na karmę dla psiaków ze Szczudłowa, w najbliższym czasie kupimy i podrzucę.
  2. W święto pracy odpoczynek również dla wietnamskich świnek! Skarbonka Bojki zaktualizowana, DT na maj opłacony, przypominam, od maja 250zł
  3. Maj rozpoczęty, zapłaciłam 230zł za DT na maj + 20zł, wpłacone wcześniej, razem 250zł.
  4. W piękny majowy dzień :-) Dziękujemy za deklarację majową od Annaa4 :loveu: Zapłaciłam za DT na maj 230zł.
  5. To ja oceniałam możliwości adopcyjne rodziny podczas wizyty pa i niczyjego koleżeństwa nie brałam pod uwagę, bo dowiedziałam się o nim później. Ocena wypadła pozytywnie, nie po to brałam udział w ratowaniu życia Rity, żeby oddawać ją gdziekolwiek i komukolwiek. I wszystkie dobiegające po adopcji sygnały z domu były ok. Spotykałam małą na spacerze na Błoniach (i nie tylko ja), była szczęśliwa i zadbana. Wiem co się stało, ale nie podejmuję się oceny rodziny na forum i tak to się nie odstanie. Bezsens. Widok Rity za kratami, porażający. Mam nadzieję, że jest bezpieczna, że tym razem trafi do odpowiedzialnego domu. Bardzo żałuję, że nie mogę mieć wpływu na dalsze losy Rity, że nie mogę nadal być dla niej DT. Kto w schronisku opiekuje się szczeniętami? Pod czyje skrzydła trafi Rita?
  6. Jaka cudowna Paćka, ja też taką chcę!!! I Maja śliczna!!! [url]http://img204.imageshack.us/img204/741/dscf9463.jpg[/url]
  7. I ja też odwiedzam Dziękujemy bardzo AniiJankowi za majową deklarację dla Ninki :loveu:
  8. O matko, tak szybko! To chucham i dmucham, żeby się nie zmieniło! Uff!
  9. Leki odebrane, dostarczone. Antek cały i szczęśliwy, chciałoby się powiedzieć, że zdrowy.
  10. [quote name='Dzika_Figa']No cały czas jej mówię, że to jak z psem - patrzysz na tą mordkę i wiesz jak ma na imię....[/QUOTE] [QUOTE]Nie daj się ubezwłasnowolnić, niech się młoda uczy, że każda matka jest toksyczna i zła tak naprawdę :evil_lol:[/QUOTE] Zgadzam się, jak to piszą: 10/10
  11. jakoś tak też mi się wydawało, że miały być
  12. Właśnie, właśnie. Adelko, jak się masz?
  13. I chłopaki! Widziałyśmy z Sylwią ogłoszenie Rockiego w Inter Marche, ale czy będzie odzew...
  14. [quote name='majqa']Istny Armagedon się trafił ale cóż... powoli on wsiąka i jest już całkiem, całkiem... ;-)[/QUOTE] Co wsiąkło wczoraj to dolane dzisiaj... ;-)
  15. No to duuuużo słońca Wam życzę!
  16. Antek dostanie nowe lekarstwa, postaram się dzisiaj odebrać z lecznicy.
  17. Sunia ze Szczudłowa po sterylizacji, dzięki czujności Sylwiaso na świat nie przyszły niechciane, nikomu niepotrzebne szczenięta. Na zabieg trafiła w zaawansowanej ciąży. [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/bbbac3783a2f045151f91efff4556fcb,10,19,0.jpg[/IMG] a jest to jedna z suń z tego wątku, adoptowana ze schroniska, gdy była szczenięciem... [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/212899-9-zagro%C5%BConych-szczeni%C4%85t-WSZYSTKIE-W-NOWYCH-DOMACH!/page2[/url] tutaj na zdjęciu z siostrą jeszcze w schronisku [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/2148/dsc06776hq.jpg[/IMG] Na koniec m-ca rozpiszę darczyńców, którzy pomogli sfinansować zabiegi, ale już dzisiaj ogromnie dziękujemy!!!
  18. Banerek świetny, trzeba udostępniać przepiękne psy!
×
×
  • Create New...