[quote name='Anecioreczek']o Której wam pasuje?;)
DG32 niewiadomo czy przyjada :p bo Dino troszke strachliwy hehe ;)
My juz po spacerku ;)[/quote]
Troszke to mało powiedziane, póki szedł na smyczy, to było wszystko ok, ale jak Atos chciał się z nim bawić, to Dino koła do góry i kwik :roll:.
Ale i tak fajnie było :p.