[quote name='Seaside']DG32 a jak się zapatrują wła`sciciele?? Decyzja bez zmian?? :([/quote]
Na razie niestety decyzji nie zmienili, ale mam cichą nadzieje, że jeszcze zmienią.
[quote name='SZPiLKA23']:D ostatnie zdjecie mistrzostwo :D gdzie ne sa robione w jakims ZOO??[/quote]
To takie mini, mini zoo w Sosnowcu na ośrodku, oprócz kóz, danieli są jeszcze osły, lamy, pawie i ozdobne kuraki :p.
[URL]http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/Dogomania/Jaktorow/Resizeof080518_08.jpg[/URL]
Miseczke ze sobą chłopak nosi-widać przygotowany na wszystko.
Co prawda to nie moje zwierzaki, ale pozwole sobie wkleić:
[IMG]http://images24.fotosik.pl/216/03c03cb6d2adb431med.jpg[/IMG]
[IMG]http://images23.fotosik.pl/215/57129c179c33fd7fmed.jpg[/IMG]
[IMG]http://images28.fotosik.pl/216/93f0727aeb44f609med.jpg[/IMG]
[IMG]http://images29.fotosik.pl/215/5d60d04206529e97.jpg[/IMG]
A tu spotkanie oko w oko:
[IMG]http://images34.fotosik.pl/257/97e25ebacc92adfa.jpg[/IMG]
Ostatnio była Maja, to teraz Dinuś (zdjęcia z wyprawy do zwierzaków).
[IMG]http://images33.fotosik.pl/257/126c07bb96bb0ceb.jpg[/IMG]
[IMG]http://images34.fotosik.pl/257/97e25ebacc92adfa.jpg[/IMG]
A tutaj zdjęcia kilku zwierzaczków:
[URL]http://images29.fotosik.pl/215/5d60d04206529e97.jpg[/URL]
[URL]http://images28.fotosik.pl/216/93f0727aeb44f609med.jpg[/URL]
[URL]http://images24.fotosik.pl/216/03c03cb6d2adb431med.jpg[/URL]
[URL]http://images23.fotosik.pl/215/57129c179c33fd7fmed.jpg[/URL]
[quote name='Fortuna']i moze podjechac do fryzjera[/quote]
No, no widze, że z Alfika to będzie gościu całą gębą, a raczej fryzurą :evil_lol:.
Pewnie go troche podgolą tu i tam :oops:.
[URL]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_1756239.jpg[/URL]
Ale fajna czekoladka :loveu:.
[URL]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_175626.jpg[/URL]
A duża dziewczynka też fajna, ja to gustuje w takich większych :p.
[URL]http://images25.fotosik.pl/213/f538831f65849ff2med.jpg[/URL]
Nie ma to jak się poopalać w słoneczku - Tobiaszek wie co dobre :evil_lol:.
Ps. Czekamy na fotki z wystawy.
[quote name='Matusz'][B][COLOR=navy]zważyłem go, jest na dobrej drodze by osiągnąć 10 kg:lol: bo na razie jest 10,4kg.[/COLOR][/B][/quote]
Widze, że nie tylko ja chce odchudzić psa :eviltong:.