[quote name='jamnicze']Jak model
[URL]http://images25.fotosik.pl/222/f73a9638503b245d.jpg[/URL]
jaką na gażę?[/quote]
Tu to wyjątek zazwyczaj na zdjęciach wygląda jak wariat :evil_lol:, co do gaży to różnie, czasem wołowinka, czasem przysmaki no i oczywiście dużo pieszczot i miłości.
A tu jeszcze parę zdjęć grzecznego - bo śpiącego Dinusia (wyjatkowo w koszyczku)
[IMG]http://images33.fotosik.pl/274/7d9d618c52e2cf7dmed.jpg[/IMG]
[IMG]http://images23.fotosik.pl/223/b590bd580faea47emed.jpg[/IMG]
[IMG]http://images29.fotosik.pl/223/76528f250e3fe9aemed.jpg[/IMG]