[quote name='pajda67']Dziękujemy.
Właśnie zakupiliśmy dla Neosia kubraczk, bo wczoraj jak wybraliśmy się na dłuższy spacerek, to pocięłam swoje getry żeby Neoś nie zmarzł. :eviltong: Wyglądał komicznie,:lol: ale specjalnie nie przeszkadzało mu to ubranko. Zdjęcia też będą.[/quote]
To czekamy na zdjęcia szczególnie te w getrach.
[SIZE=2][SIZE=1]Ps. Mój poprzedni jamnik też chodził w ubranku z getrów.[/SIZE]
[/SIZE]