Dostałam wątek, mogę pomóc w ogłoszeniach.
[quote name='Ewusek']A najbardziej wkurzaja mnie osoby, ktore jak w amoku pisza na dogo "o boze, trzeba ratowac psa, grozi mu schron, zabija go" ale zeby cos innego zrobic oprocz nabijania sobie postow, to juz nie łaska...
To sa takie wczesne nastolatki... ja na takie teksty jestem za stara, za glupia i tylko mi sie scyzoryk w kieszeni otwiera...
DT nie da, bo rodzice, kasy nie wplaci, bo nie pracuje, nic niemoze zrobic bo jest za mala....[/quote]
A tu nie mogę się powstrzymać żeby nie napisać - żeby to tylko małolaty tak robiły :shake::shake::shake:.