Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. jeszcze spacerkowe: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/P4260253dwa.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/P4260234.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/P4260268.jpg[/IMG] [I]ja zostaję[/I]
  2. no i jeszcze chłopaki razem: tak to właśnie wygląda. Dymek cały zły i w ogóle, a Gacek nic no to Dymek daje spokój. A Gacek nic :P a można by pomyśleć, że to taka wielka przyjaźń :loveu:
  3. Dymek udaje młodziaka ;) chyba zły na Gacka evil Dymek :diabloti: a tu druga twarz :-o
  4. [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/P4260221.jpg[/IMG] kotek już powoli wykazuje zainteresowanie Gaculą :P [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/P4260245.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/P4260295.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/P4260333.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/P4260310.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/P4260304.jpg[/IMG] Z Dymkiem w tle :evil_lol:
  5. u nas jednostronnie w sumie też ;) Dymek tylko warczy już na Gacka jak ten się do nas zbliża czy coś już nie rzuca się na niego a Gacek go ignoruje w sumie, ziewa, patrzy w inna stronę to ten daje spokój gacek oddaje mu w sumie już tylko jak naprawdę sie wkurzy tak to nawet na niego nie odmruknie no jakby lepiej :D
  6. Dymek jeszcze wtedy śpi sobie! :D
  7. trochę walczył, ale tylko parę razy nadal głównie walczą o nas Gacek oczywiście górą ale Dymek waleczny nadal :P ale grubasek z niego :) wariat taki wredny dzięki za mizianie!!!
  8. najfajniejsze jest to, że on mnie rano budzi :loveu: tak gdzieś z 10 minut przed tym, jak ma mój budzik zadzwonić widzi, że się poruszam to wskakuje do mnie, tarza się, gryzie mnie, liże po twarzy no nie sposób nie wstać :D juz budzikowi daję spokój :P
  9. jeszcze nie mam danych :P ale spokojnie rano znów wcale nie wariował tylko na mnie patrzył :) więc podejrzewam, że nie płakał bardzo w każdym razie jak wyszłam to nie słyszałam lamentów z zewnątrz ;)
  10. to jest myśl! ;) dziś na spacerku zebraliśmy jakieś patyczki i chłopaki miały kup radochy potem z ich gryzienia i Gacek chyba się dość zmęczył tym wszystkim, bo śpi sobie głównie teraz :)
  11. oczywiście, zrobimy to jakoś na dniach! dziś jakby DvsG lepiej ze 2 razy sie pobili tylko, tak to same pomrukiwania i ew szczekania na siebie ale też takie tylko ze strony Dymka zaczepki - często wtedy Gacek go po prostu olewa więc ogólnie lepiej, na pewno nie gorzej :P pozytywnie raczej!
  12. ale on ma dwie piłeczki w tym jedną taką, co się odbija a druga miękką co piszczy :P hehe (o 6 rano najfajniej piszczy oczywiście!) jeszcze ma zabawki jakieś typu pluszaki oraz kość taką z materiału :P więc nie jest taki ubogi w zabawki! to raczej jest tak, że bawi się tym, co złapie :) ostatnio obgryzł trzonek drewniany szczotki do włosów chyba mu muszę jakiś patyk z dworu przynieść ;) ja mam czas na spacerki dłuższe :) po pracy raczej codziennie się staramy na takie chodzić! a dziś rano trochę zignorowałam Gacka leżał spokojnie na łóżku i patrzył na mnie uważnie (oczywiście z samego rana wskoczył mi do łóżka na głowę i skutecznie mnie obudził, hehe, ale po spacerku się uspokoił) nie był też w takim szaleńczym nastroju jak wczoraj :P i jak wyszłam to podobno płakał bardzo krótko! :D siostry nie obudził, a tato się nadziwić nie mógł
  13. o tym samym :D dziś byliśmy na dłuuuugim 2h spacerku i potem gacek spał z godzinę hehe ale już widzę, że znów ma ochotę biegać xD
  14. hmm... w takich sytuacjach jak np. ja lub siostra wracamy do domu, spacer - wychodzenie, jedzenie (każdy dostaje w swojej misce i jednocześnie i to im pyski zamyka:P) bez przyczyny nie, ale nadal o pierwszeństwo zawsze
  15. no, jak zwykle walka o ludzi ;) Dymek walki zaczyna, potem je przegrywa, a na koniec i tak uzurpuje sobie prawo pierwszeństwa
  16. widocznie czuje się już dość pewnie u nas :P
  17. no starałam się :P starałam się 20 min. przed wyjściem go ignorować ale on wtedy zaczął gryźć buty w przedpokoju (buty siostry to się już nie nadają do niczego hahaha) no to musiałam mu je zabrać wszystkie po kolei, bo jak nie ten to tamten a potem jeszcze kapcie xD starałam się stanowczym głosem powiedzieć mu, że teraz się nie bawimy ale on tylko mnie obszczekał skubany :D i uznał to za zabawę zaczął mnie podgryzać :diabloti: no, a jak poszłam to piszczał (nie dziwne skoro był w tak dobrym humorze, pani tak ładnie się z nim bawiła, a teraz sobie poszła! biedak no) ale ale! podobno piszczał krócej ;) w każdym razie uznam to wszystko za wypadek przy pracy jako, że Gacek po prostu no... te buty go tak zajęły, że wpadł w amok (jeszcze zanim przyszłam mu je zabrać) koniecznie trzeba go ułożyć :) szaleńca
  18. nie dajcie się mu oszukać :cool1: haha żadna z niego Marysia, a na pewno nie sierotka!
  19. wszystko ok :) nadal sie kotłują, no ale to wiadomo czekamy czekamy... Dymuś śpi, grubasek! oh, jaką on ma teraz śliczna sierść :)
  20. :D przekażę! na pewno pamięta po tej kanapce!
  21. Twoje słoneczko biega jak szalone :) [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/P4220225.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/P4220224.jpg[/IMG]
  22. jesteście okropne :angryy: :eviltong:
  23. [quote name='becia66'] myślę że mru też....:eviltong:[/quote] ciii, ja spróbuję jutro :P juz widzę minę Gacka :cry:
×
×
  • Create New...