-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
jeszcze spacerkowe: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/P4260253dwa.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/P4260234.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/P4260268.jpg[/IMG] [I]ja zostaję[/I] -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/P4260221.jpg[/IMG] kotek już powoli wykazuje zainteresowanie Gaculą :P [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/P4260245.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/P4260295.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/P4260333.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/P4260310.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/P4260304.jpg[/IMG] Z Dymkiem w tle :evil_lol: -
u nas jednostronnie w sumie też ;) Dymek tylko warczy już na Gacka jak ten się do nas zbliża czy coś już nie rzuca się na niego a Gacek go ignoruje w sumie, ziewa, patrzy w inna stronę to ten daje spokój gacek oddaje mu w sumie już tylko jak naprawdę sie wkurzy tak to nawet na niego nie odmruknie no jakby lepiej :D
-
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Dymek jeszcze wtedy śpi sobie! :D -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
najfajniejsze jest to, że on mnie rano budzi :loveu: tak gdzieś z 10 minut przed tym, jak ma mój budzik zadzwonić widzi, że się poruszam to wskakuje do mnie, tarza się, gryzie mnie, liże po twarzy no nie sposób nie wstać :D juz budzikowi daję spokój :P -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
jeszcze nie mam danych :P ale spokojnie rano znów wcale nie wariował tylko na mnie patrzył :) więc podejrzewam, że nie płakał bardzo w każdym razie jak wyszłam to nie słyszałam lamentów z zewnątrz ;) -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
to jest myśl! ;) dziś na spacerku zebraliśmy jakieś patyczki i chłopaki miały kup radochy potem z ich gryzienia i Gacek chyba się dość zmęczył tym wszystkim, bo śpi sobie głównie teraz :) -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
ale on ma dwie piłeczki w tym jedną taką, co się odbija a druga miękką co piszczy :P hehe (o 6 rano najfajniej piszczy oczywiście!) jeszcze ma zabawki jakieś typu pluszaki oraz kość taką z materiału :P więc nie jest taki ubogi w zabawki! to raczej jest tak, że bawi się tym, co złapie :) ostatnio obgryzł trzonek drewniany szczotki do włosów chyba mu muszę jakiś patyk z dworu przynieść ;) ja mam czas na spacerki dłuższe :) po pracy raczej codziennie się staramy na takie chodzić! a dziś rano trochę zignorowałam Gacka leżał spokojnie na łóżku i patrzył na mnie uważnie (oczywiście z samego rana wskoczył mi do łóżka na głowę i skutecznie mnie obudził, hehe, ale po spacerku się uspokoił) nie był też w takim szaleńczym nastroju jak wczoraj :P i jak wyszłam to podobno płakał bardzo krótko! :D siostry nie obudził, a tato się nadziwić nie mógł -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
o tym samym :D dziś byliśmy na dłuuuugim 2h spacerku i potem gacek spał z godzinę hehe ale już widzę, że znów ma ochotę biegać xD -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
widocznie czuje się już dość pewnie u nas :P -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
no starałam się :P starałam się 20 min. przed wyjściem go ignorować ale on wtedy zaczął gryźć buty w przedpokoju (buty siostry to się już nie nadają do niczego hahaha) no to musiałam mu je zabrać wszystkie po kolei, bo jak nie ten to tamten a potem jeszcze kapcie xD starałam się stanowczym głosem powiedzieć mu, że teraz się nie bawimy ale on tylko mnie obszczekał skubany :D i uznał to za zabawę zaczął mnie podgryzać :diabloti: no, a jak poszłam to piszczał (nie dziwne skoro był w tak dobrym humorze, pani tak ładnie się z nim bawiła, a teraz sobie poszła! biedak no) ale ale! podobno piszczał krócej ;) w każdym razie uznam to wszystko za wypadek przy pracy jako, że Gacek po prostu no... te buty go tak zajęły, że wpadł w amok (jeszcze zanim przyszłam mu je zabrać) koniecznie trzeba go ułożyć :) szaleńca -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
nie dajcie się mu oszukać :cool1: haha żadna z niego Marysia, a na pewno nie sierotka! -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
:D przekażę! na pewno pamięta po tej kanapce! -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Twoje słoneczko biega jak szalone :) [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/P4220225.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/P4220224.jpg[/IMG] -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
jesteście okropne :angryy: :eviltong: -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='becia66'] myślę że mru też....:eviltong:[/quote] ciii, ja spróbuję jutro :P juz widzę minę Gacka :cry: