Jump to content
Dogomania

jaanka

Members
  • Posts

    3989
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jaanka

  1. [quote name='wegielkowa']Nie zagląda się do ogłoszeń psich. Zagląda się do ogłoszeń na dogo:mad:[/QUOTE] Zaglądałam tam gdzie Dogo robi ogłoszenia :eviltong: . I między nimi znalazłam właśnie takie kwiatki . Według tego SWKiPR to pewnie mogłabym wyrobić Frycie rodowód . Teraz trzeba na nowo tłumaczyć ludziom że są różne rodowody .
  2. To ja myślałam że z głową mam coś nie tak bo boję się cieszyć że jest dobrze . Nawet mają do mnie pretensje pytający co tam u mnie i jak zwierzaki . Półgębkiem odpowiadam - aaa ... jako tako . Boję się ucieszyć . Chyba mam taką karmę . Ale trudno wolę nudny spokój .
  3. Zajrzałam do ogłoszeń psich . Widzę że jest cała masa pseudo , nic się nie zmieniło . Już nie tylko sprzedają drogie produkty plus gratis psa Oferują teraz szczenięta z rodowodami SWKiPR .
  4. Mam nadzieję że się otorbi i wydali precz. Konsultacja z kolejnym okulistą tu chyba nic nie wniesie nowego . Teraz zerknęłam na swój poprzedni post - chodziło mi o tzw. głupiego jasia czy można by go zastosować ?
  5. Oj Maupo jak nie urok to przemarsz wojsk . Zastanawiałam się po co te nerwy i łzy kiedy można bezstresowo leżeć i pachnieć . No i mogę sobie te przemyślenia w buty wsadzić . U mnie była testowa nocna burza . Dwa nowe zwierza boją się panicznie co udzieliło się i trzeciemu który do tej pory bał się umiarkowanie . Jak one przetrwały bez domu inne nawałnice i strzelania . Normalnie myślałam że mnie zadepczą w tym łóżku a jak przestawały się ruszać to sprawdzałam czy oddychają . Czy jasio u Grocha tez nie wchodzi w grę ?
  6. Fajnie że są wieści od Mliki . Mam nadzieję że Maria111 będzie nam tu nadawać ;) Będę czekała na dalsze wieści . Frytka pozdrawia Milkę . A obie to zdobycze Ang wielkiej łowczyni :)
  7. [quote name='wegielkowa']Ja tego nie powiedziałam, ale droga Jaanko, pytanie nasuwa się proste - dlaczego nie jesteś poraniona? A może jesteś, tylko nie zauważyłaś? Zrób przegląd ciałla.[/QUOTE] Jakoś ciałło me zeszło na plan ... powiedzmy optymistycznie że drugi . Robię przeglądy materiałów budowlanych i ewentualnych niedoróbek .
  8. Zgadzam się z Selenga . Także stosuję metody niekonwencjonalne i chętnie poszerzam wiedzę . Jestem także fanką akupunktury u zwierząt . Mam bardzo fajną lekarkę która się ty zajmuje .
  9. [quote name='wegielkowa']Czy Twoje ciało ma wżery odciśnięte przez sto tysięcy pazurów oraz tyleż kopytek?[/QUOTE] Wżer akurat nie mam . Czy to znaczy że nie jestem damą tylko mało delikatnym babonem ? Wegielkowo zaczynam miec kompleksy po Twoich wnikliwych pytaniach .
  10. Z efektem placebo u ludzi zgadzam się ale u zwierząt ?
  11. [quote name='wegielkowa']Dzień dobry jaanko:)[/QUOTE] A dzień dobry :) Dopiero mi oddali Internet po przedwczorajszej burzy . Fryć potwornie się bała , nakręcali się wzajemnie . Wszyscy spędzili kilka godzin nocnych na mojej głowie lub galopując po mnie . Było super . Jak nieruchomieli to sprawdzałam czy żyją .
  12. Uważam że to także dobry pomysł . A jeżeli chodzi o wit b 17 to jest we wszystkich pestkach a teraz niedługo będą morele . Ja na wszelki wypadek profilaktycznie już od kilku lat dosypuję mielone siemię do jedzenia . Tylko zwykłe nie odtłuszczone i zaraz po zmieleniu . To tani sposób tylko trzeba to robić codziennie .
  13. Rozmawiałyście z tym wetem ? Z tego co wiem zajmuje się także homeopatią , może coś doradzi jeżeli ma trochę inne spojrzenie na leczenie niż większość lekarzy .
  14. Myślałyście nad spróbowaniem amigdaliny ? Podałam namiary na weta i gdzie można kupić . Jeżeli medycyna konwencjonalna już nic nie proponuje to może trzeba się zastanowić .
  15. [quote name='beka'] Zaistnieliśmy na stronie Piaseczna :) [URL]http://piaseczno.eu/index.php?mnu=656[/URL][/QUOTE] o to super :)
  16. A jeszcze jest ważne żeby golasy miały ciepło .
  17. [URL]http://www.stornit.gda.pl/download/PokarmNabialowy.pdf[/URL] Tym wykarmisz maluchy . Też mam problemy z pisklakami . Sroki i sójki robią spustoszenie . Nie wszystkie daje się uratować po upadku . Od autorów tej mieszanki wiem że można nią wykarmić prawie wszystkie gatunki . Prowadzili prywatny azyl dla ptaków jeszcze zanim powstał ten w warszawskim ZOO
  18. Pewnie że pamiętamy .
  19. [quote name='wollygator']Muszelka idzie już do domu, [/QUOTE] Powodzenia Muszelko. Ładna jest nic dziwnego że szybko dom znalazła . Diuna to ta sunia na pierwszym zdjęciu ? Przyszły opiekun może podnosić maksimum do 5 kg , tak zaleca lekarz i im mniejszy pies tym lepiej .
  20. Na razie wstępnie się rozglądam bo jestem na etapie namawiania :). Niestety w grę wchodzi tylko taka pchełka . Im mniejsza tym lepiej . Ale to nie na zaraz . Warunki pies by miał bardzo dobre ale serce jeszcze krwawi po ukochanym psiaku .
  21. Widzę że to maluszki ale szukam takiego naprawdę mikrusika . Muszelka wydawała mi się malusieńka ale pewnie waży ponad pięć kilo .
  22. Czy macie jakieś mikrosuczki , takie poniżej pięciu kilo ? Taka mała psinka wchodzi tylko w grę ze względów zdrowotnych . Nie chodzi o joreczka do torebusi ;)
  23. Śliczna . Napisz coś więcej o niej . Zostaje u Ciebie czy będziesz ją ogłaszać ? Jak zdrowie , jaki ma charakter , w jakim jest wieku , ile waży ?
  24. [quote name='wegielkowa']Centrala, która dziś nie będzie przy kompie, prosi o PA dla maciupkiej Roxi w Krakowie. Do kogo mam uderzyć, żeby było szybko, podpowiedzcie. Być może juz dziś w nocy byłby transport (mój szef chyba wraca z urlopu przez Kielce).[/QUOTE] Może poproś na tym wątku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/32052-Wątek-Krakowskich-Zwierzaków/page676[/URL]
  25. Beka to daj znać jeżeli będziecie miały jakiś projekt plakatu .
×
×
  • Create New...