jaanka
Members-
Posts
3989 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jaanka
-
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
jaanka replied to ang's topic in Już w nowym domu
[quote name='wegielkowa']Nie zagląda się do ogłoszeń psich. Zagląda się do ogłoszeń na dogo:mad:[/QUOTE] Zaglądałam tam gdzie Dogo robi ogłoszenia :eviltong: . I między nimi znalazłam właśnie takie kwiatki . Według tego SWKiPR to pewnie mogłabym wyrobić Frycie rodowód . Teraz trzeba na nowo tłumaczyć ludziom że są różne rodowody . -
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
jaanka replied to ang's topic in Już w nowym domu
Zajrzałam do ogłoszeń psich . Widzę że jest cała masa pseudo , nic się nie zmieniło . Już nie tylko sprzedają drogie produkty plus gratis psa Oferują teraz szczenięta z rodowodami SWKiPR . -
Oj Maupo jak nie urok to przemarsz wojsk . Zastanawiałam się po co te nerwy i łzy kiedy można bezstresowo leżeć i pachnieć . No i mogę sobie te przemyślenia w buty wsadzić . U mnie była testowa nocna burza . Dwa nowe zwierza boją się panicznie co udzieliło się i trzeciemu który do tej pory bał się umiarkowanie . Jak one przetrwały bez domu inne nawałnice i strzelania . Normalnie myślałam że mnie zadepczą w tym łóżku a jak przestawały się ruszać to sprawdzałam czy oddychają . Czy jasio u Grocha tez nie wchodzi w grę ?
-
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
jaanka replied to ang's topic in Już w nowym domu
[quote name='wegielkowa']Ja tego nie powiedziałam, ale droga Jaanko, pytanie nasuwa się proste - dlaczego nie jesteś poraniona? A może jesteś, tylko nie zauważyłaś? Zrób przegląd ciałla.[/QUOTE] Jakoś ciałło me zeszło na plan ... powiedzmy optymistycznie że drugi . Robię przeglądy materiałów budowlanych i ewentualnych niedoróbek . -
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
jaanka replied to ang's topic in Już w nowym domu
[quote name='wegielkowa']Czy Twoje ciało ma wżery odciśnięte przez sto tysięcy pazurów oraz tyleż kopytek?[/QUOTE] Wżer akurat nie mam . Czy to znaczy że nie jestem damą tylko mało delikatnym babonem ? Wegielkowo zaczynam miec kompleksy po Twoich wnikliwych pytaniach . -
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
jaanka replied to ang's topic in Już w nowym domu
[quote name='wegielkowa']Dzień dobry jaanko:)[/QUOTE] A dzień dobry :) Dopiero mi oddali Internet po przedwczorajszej burzy . Fryć potwornie się bała , nakręcali się wzajemnie . Wszyscy spędzili kilka godzin nocnych na mojej głowie lub galopując po mnie . Było super . Jak nieruchomieli to sprawdzałam czy żyją . -
Uważam że to także dobry pomysł . A jeżeli chodzi o wit b 17 to jest we wszystkich pestkach a teraz niedługo będą morele . Ja na wszelki wypadek profilaktycznie już od kilku lat dosypuję mielone siemię do jedzenia . Tylko zwykłe nie odtłuszczone i zaraz po zmieleniu . To tani sposób tylko trzeba to robić codziennie .
-
[URL]http://www.stornit.gda.pl/download/PokarmNabialowy.pdf[/URL] Tym wykarmisz maluchy . Też mam problemy z pisklakami . Sroki i sójki robią spustoszenie . Nie wszystkie daje się uratować po upadku . Od autorów tej mieszanki wiem że można nią wykarmić prawie wszystkie gatunki . Prowadzili prywatny azyl dla ptaków jeszcze zanim powstał ten w warszawskim ZOO
-
Pewnie że pamiętamy .
-
Slicznoty i pieknisie, a jednak w schronie! domki poszukiwane!
jaanka replied to wollygator's topic in Już w nowym domu
[quote name='wollygator']Muszelka idzie już do domu, [/QUOTE] Powodzenia Muszelko. Ładna jest nic dziwnego że szybko dom znalazła . Diuna to ta sunia na pierwszym zdjęciu ? Przyszły opiekun może podnosić maksimum do 5 kg , tak zaleca lekarz i im mniejszy pies tym lepiej . -
Slicznoty i pieknisie, a jednak w schronie! domki poszukiwane!
jaanka replied to wollygator's topic in Już w nowym domu
Na razie wstępnie się rozglądam bo jestem na etapie namawiania :). Niestety w grę wchodzi tylko taka pchełka . Im mniejsza tym lepiej . Ale to nie na zaraz . Warunki pies by miał bardzo dobre ale serce jeszcze krwawi po ukochanym psiaku . -
Slicznoty i pieknisie, a jednak w schronie! domki poszukiwane!
jaanka replied to wollygator's topic in Już w nowym domu
Widzę że to maluszki ale szukam takiego naprawdę mikrusika . Muszelka wydawała mi się malusieńka ale pewnie waży ponad pięć kilo . -
Slicznoty i pieknisie, a jednak w schronie! domki poszukiwane!
jaanka replied to wollygator's topic in Już w nowym domu
Czy macie jakieś mikrosuczki , takie poniżej pięciu kilo ? Taka mała psinka wchodzi tylko w grę ze względów zdrowotnych . Nie chodzi o joreczka do torebusi ;) -
Śliczna . Napisz coś więcej o niej . Zostaje u Ciebie czy będziesz ją ogłaszać ? Jak zdrowie , jaki ma charakter , w jakim jest wieku , ile waży ?
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
jaanka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='wegielkowa']Centrala, która dziś nie będzie przy kompie, prosi o PA dla maciupkiej Roxi w Krakowie. Do kogo mam uderzyć, żeby było szybko, podpowiedzcie. Być może juz dziś w nocy byłby transport (mój szef chyba wraca z urlopu przez Kielce).[/QUOTE] Może poproś na tym wątku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/32052-Wątek-Krakowskich-Zwierzaków/page676[/URL]