Jump to content
Dogomania

jaanka

Members
  • Posts

    3989
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jaanka

  1. No biedak . Czekamy na lekarza , czyli wizyte domową . Nie wiem czy lekarz na wyjeździe pobiera krew na badania bo zawsze robiliśmy to w gabinecie . No i pewnie do tego dzyndzla to chirurg będzie potrzebny . Malibo bardzo dziękuję za kolejny prezent w imieniu Biga . Oczywiście że mogę zamówić ale jeżeli chcesz to na pw. podam Ci adres p. Grażyny .
  2. Raczej nie . Chyba że to był podarunek który Big dostał od Ciebie . Nie wiem czy Mru będzie miała czas tu zajrzeć i coś napisać . Spotkałam p.Grażynę , była Magda z Pawłem żeby Biga zabrać do lekarza . Nie udało się go zapakować do samochodu mimo że byli we troje i samochód jest niższy . Jego wszystko boli i jeszcze trzeba uważać żeby nie urazic tego dzyndzla . Naprawdę nie wiadomo za co go można złapać , płakać się chce .
  3. Chyba już zostałam tu sama :( Rozmawiałam z p. Grażyną . Ten dzyndzel na brzuchu wygląda źle , jest większy i chyba nieregularny ( poprzednio był gładki ) . Nie widziałam go , tyle wiem z opisu .
  4. Czy macie jakieś wieści o wizycie ? Zaglądam zaglądam i nic . Kciuki już mnie bolą ;) ale trzymam dalej . Co tu tak cicho ?
  5. Też czekam z wielką nadzieją że to wlaśnie będzie jego upragniony dom . Trzymam kciuki bo tylko to mogę .
  6. Ona03 miło że zaglądasz do biedaka i dziękuję w imieniu Bigulca :) Niedługo dojdzie kolejny problem czyli burze wiosenne . Jak o tym myślę to już się denerwuję . Ludzie się cieszą z Sylwestra i lubią grzmoty bo zwiastują wiosnę a my się martwimy . Pewnie jacyś pokręceni jesteśmy ;)
  7. [quote name='mru']zabierzemy Bigusia do lekarza, biedny się starzeje :( zobaczymy, bądźmy dobrej myśli! Ania, przygotujcie w międzyczasie wszystkie jego papiery :) Bardzo dziękuję w imieniu Biga . Przekazałam pani Grażynie . Przygotuje dotychczasowe badania . Obawiam się że już wszyscy zapomnieli o biedaku :(
  8. Big miał kilka narkoz , chyba trzy lub cztery . Z tego co pamiętam to do kastracji , potem niestety musiała być poprawka i chyba do zrobienia szczegółowych zdjęć tych biednych kosteczek . Bez badań i sprawdzenia stanu serca to strach go usypiać do jakiegokolwiek zabiegu .
  9. W mrozy czuł się dobrze . Nie wiem czy jeszcze pamietacie starego Biga , właśnie minął rok jak jest w nowym domu . Ale nie mam dobrych wieści . Niestety jego stan się pogorszył . Ciężko mu się wstaje , trzeba pomagać . Na brzuchu miał taki dzyndzelek wielkości sutka . Jak byłyśmy u wetki to powiedziała żeby obserwować . Niestety ten cycuszek powiększył się i leciała z niego krew . Dzisiaj rozmawiałam z p. Grażyną że konieczna jest wizyta u weta . Uważam że trzeba mu zrobić badania kontrolne i koniecznie pokazać tego dzyndzla . Oj smutno mi bardzo .
  10. Bardzo się cieszę z tej szansy dla Bruna , mam nadzieję że wizyta wypadnie pomyślnie . A może Pani Magda pojawi się na wątku Bruna ? Byłoby świetnie .
  11. O to świetne wieści , szczęśliwego życia Brzdącu :) A pan jak czyta wątek to może sam zechce nam napisać co słychać i może wklei zdjęcia :)
  12. Cudną ma twarz , sprawia wraźenie że umie mówić . Mam nadzieję że jednak wzrok mu się poprawi .
  13. Witam , trafilam tu z Gabinetu Dago gdzie Giselle wstawiła fotki pacjentki o imieniu Yakima :) Może zajrzycie tam ? Zbieramy na witaminy , tran i inne potrzebne leki żeby wspomóc chore psiaki .
  14. Ale zdjecie jest z izolatki z gabinetu czy może z biura ?
  15. Czy ona mieszka w gabinecie ? Ślicznie przykryta kocykiem i nawet zabaweczka jest . Michy pełne . Bulowatopodobne mają delikatną psychikę , takie są trochę specjalnej troski . Łapy gryzą albo ogon lub udają się na wewnętrzną emigrację . Takie to bezwzględne agresory .
  16. Czyli miesięcznie samo leczenie to jest duża kwota plus hotel :( . Sądzę że to nie jedyny lek który Bruno dostaje no i odpowiednia dieta . Tylko domowe warunki wchodzą w grę żeby to miało sens . Pozostaje nadzieja że ktos go przygarnie na zawsze pod warunkiem finansowania leków . Inaczej ciężko będzie . Jeżeli chodzi o fundację to trzeba się pewnie przypominać albo spróbować zastukać do innej . Pytałm o odzew z ogłoszeń i Allegro czy ktoś dzwonił .
  17. Czy były jakieś telefony z ogłoszeń ? Może Allegro by sie przydało , ma piękne cegielkowe ale może też takie że szuka wyjątkowego człowieka na cale życie ? Jak wiecie czasami psia bieda łapie bardziej za serce niz zdrowy pies . Niunia czy mogłabyś Kilerowi założyć wątek ? Dajmy mu szansę . Zobaczcie jak Kra Ulv sobie pięknie radzi na wózku . Ja bedę podnosić wątek żeby nie spadł . Mamy tu komplet sprawdzonych ciotek :)
  18. No własnie co u Bruna ? Weszłam na stronę lubelskiego schroniska i zobaczyłam 11 letniego Kilera na wózku . Niunia znasz go ? Piszą że nie ma szans na dom , to taki maluszek z siwą mordką . Może można byłoby założyć mu wątek i dać jakąś choćby małą szansę ?
  19. Wszystkie są śliczne ale ta panienka w samochodzie podoba mi się bardzo , widać że ma charakterek . Świetna fryzurka , grzywka , kucyki i włochate kozaczki :)
  20. Jak zobaczyłam zdjęcie z pierwszej strony to przyszło mi do glowy jedno - po odpakowaniu to zupełnie inny piękny i młody pies :). Kto by się spodziewał i do tego pięknie się uśmiecha .
  21. Co tam u pięknej koteczki ? Annn udało Ci się skontaktować z BUDRYSEK ? Masz zabezpieczone okna ? Moje koty przesiadują w oknie i żeby nie siatka to byłoby kiepsko , dlatego pytam .
  22. Jestem uciążliwa ale mam tak od zawsze jeżeli chodzi o zwierzaki , w razie co pogoń mnie i już ;)
  23. Czekamy na foty malutkich przystojniaków , czas szukać własnej kanapy psiaki :)
  24. Za co przepraszasz , po to zbieramy kasę żeby ją zamienić na najpotrzebniejsze leki . Bardzo duże zakupy udało Ci się zrobić . Jesteś na miejscu i Ty wiesz najlepiej czego brakuje zwierzętom . Witać że ma dobrą opiekę , kaloryfer , jedzonko , woda i piernacik .
  25. Masz możliwość zrobienia zdjęć w Gabinecie Dago , na przykład w trakcie pracy ? Oczywiście nie operacji tylko drobnych przypadkach . Może jakiegoś konkretnego psiaczka który korzysta z leków , na przykład Yakimę smarowaną balsamem szostakowskiego od ciotek ? Wiem że masz dużo pracy ale może to zachęci do pomocy , może ktoś nowy do nas zawita :)
×
×
  • Create New...