-
Posts
596 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marzenKa
-
Boksiowaty,przerazony Rodzynek-juz w domu! ...teraz Draz:)
marzenKa replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Podnoszee rodzynkaa:multi: -
Biała urocza sunia Magia-juz w kochającym domu!
marzenKa replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Cudowna sunia szukaa domkuuu:loveu: -
Wonder- już w nowym domku !!!!!!!!!!!!!!!!:) :) :)
marzenKa replied to Tiger's topic in Już w nowym domu
hopaj do goryyy:multi: -
Boksiowaty,przerazony Rodzynek-juz w domu! ...teraz Draz:)
marzenKa replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
ja nie wiem nie rozporzadzam tym, ale chyba byloby wartoo wznowic allegro... Hopaj rodzynkuu do gory Rodzynek przestraszony szuka domkuuu, pilnieeeee:-(:-( -
Wonder- już w nowym domku !!!!!!!!!!!!!!!!:) :) :)
marzenKa replied to Tiger's topic in Już w nowym domu
Podnoszee Wonderka, ktory nadal prosi o domekk -
Biała urocza sunia Magia-juz w kochającym domu!
marzenKa replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Magiaaa szuka domku:razz: To wspaniala, pogodna, lagodna, piekna suniaaa kto chce o niej wiecej informacji prosimy pytac Murki:lol::lol: u ktorej przebywa w hoteliku. -
Młoda śliczna AMSTAFFKA, już w nowym domku :)))
marzenKa replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Niki no i dup...ze spotkania poniewaz sati zostanie przebadana przed sterylizacja, czyli dopiero w czwartek za tydzien bedziemy tam jechac. -
Wonder- już w nowym domku !!!!!!!!!!!!!!!!:) :) :)
marzenKa replied to Tiger's topic in Już w nowym domu
Podnoszeee Wonderkaaa:multi: -
Biała urocza sunia Magia-juz w kochającym domu!
marzenKa replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
hopaj do goryy Magio:multi::multi: -
Młoda śliczna AMSTAFFKA, już w nowym domku :)))
marzenKa replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Niki chetnie:cool3:moemy sie zgadac...tylko ze ja jestem uzalezniona od mojej siostry ktora tam nas zawozi no i od lekarzaa...wstepnie w czwartek planujemy tam pojechac ale rano...ale jeszcze nie wiem, wizyta narazie nie jest umowiona... A ty kiedy bys mogla??? -
Młoda śliczna AMSTAFFKA, już w nowym domku :)))
marzenKa replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Andziaa Nom pojde pojde do weta, pojade do kliniki u nas na stefczyka, tam maja raczej dobry sprzet:) A moskito boski psiak na zywo jeszcze ladniejszy:loveu: -
Młoda śliczna AMSTAFFKA, już w nowym domku :)))
marzenKa replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Na imie mu Moskito:cool3::cool3: -
Młoda śliczna AMSTAFFKA, już w nowym domku :)))
marzenKa replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
oo niee...ja nie chce cieczki:shake: Jak mnie psy obejda to nie bede wiedziec gdzie uciekac:lol: A nie mozna poprzez wlasnie takie macanko u weta lub jakie usg?? -
Młoda śliczna AMSTAFFKA, już w nowym domku :)))
marzenKa replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Maciaszku ja juz tez za bardzo nie pamietam:oops: ale mowilas wlasnie ze najprawdopodobniej NIE jest ciachnieta. jak bylam na poczatku z sati u weta, ale innego niz teraz chodze to on popatrzyl i powiedzial ze raczej nie byla sterylizowana bo nie ma blizny, i ja chcial zbadac ale ona sie nie dala bo sie wyrywala ale powiedzial ze raczej nie byla sterylizowana, ale jakos mu nie wierze. A jak mozna sprawdzic to czy ona jest sterylizownaa, procz blizny??? -
Młoda śliczna AMSTAFFKA, już w nowym domku :)))
marzenKa replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Juz poslanee Niki, dziekujee:loveu: Maciaszek mam pytanko, poniewaz na 6 marca sati jest umowiona na sterylizacje i naszly mnie obawy. Czy sati napewno nie jest wysterylizowana?? Bo wiem ze mowilas ze tak stwierdzili w schronie, tylko czy tam sa kompetentni ludzi czy ja jakos tam przebadali, wiesz cos moze??? -
Młoda śliczna AMSTAFFKA, już w nowym domku :)))
marzenKa replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
oo to trzeba uwazac ze spalinami...ale ona napewno sie nie zatrula poniewaz nie stalismy blisko toru, zreszta nie bylo duzo spalin poniewaz samochody pojedynczo jezdzily, no ja spalin nie czulam ani nie widizalam jakis strasznych dymow:lol: -
Podnoszeee :multi: Piesek poszukuje pilnieee domkuu, kto moze pomoc???:-(:-(
-
Młoda śliczna AMSTAFFKA, już w nowym domku :)))
marzenKa replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Witam Widze ze u nas pusto. Nikt nie wstawi fotek sati narzeczonego, trudno mozee niedlugo bede miala fotki wspolne sati i jej narzeczonego:) A dzis sati po szkoleniu,razem ze mna i moim chlopakiem pojechala ogladac rajd samochodowy hehe i ona takze ogladala:D Nie bala sie pisku opon ani warczacych bardzo glosno silnikow,a wrecz przeciwnie siedzial i patrzyla sie prosto na tor:lol: wiec stwierdzilismy ze to milosniczka motoryzacji:lol: Pozniej pojechalismy na wies, gdzie sati wybiegaal sie az padlaa, jak przyjechalismy do domku to trzeba bylo po tych jej harcach wykapac ja, potem dalam jej jesc i jak male dziecko okryta kocykiem zasnela u mnie na lozku oczywiscie:loveu::loveu: Takze dzis sati prawie caly dzien spedzila na dworku:cool3: Widac to po niej bo nawet teraz slodko spi:loveu: -
Biała urocza sunia Magia-juz w kochającym domu!
marzenKa replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Ale Magiaa radosna, super dziewczynka z niej:loveu: Widac ze dobrze jej u Ciebie Murko:multi: Magia jest taka slodka, kto chce takiego slodziaka w domku??? Murka ja jakos w tym nadchodzacym tygodniu postaram sie takze cos przelac:) -
Wonder- już w nowym domku !!!!!!!!!!!!!!!!:) :) :)
marzenKa replied to Tiger's topic in Już w nowym domu
hopaj na pierwszaaa -
Boksiowaty,przerazony Rodzynek-juz w domu! ...teraz Draz:)
marzenKa replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
na pierwszaaa Rodzynku...moze ktos ci pomozee zwalczyc lek:-( i zabierze do domku -
Biała urocza sunia Magia-juz w kochającym domu!
marzenKa replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Hopaj do gory:multi: -
Boksiowaty,przerazony Rodzynek-juz w domu! ...teraz Draz:)
marzenKa replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Hopaj do goryy slicznyy boksiu:multi::multi: -
Wonder- już w nowym domku !!!!!!!!!!!!!!!!:) :) :)
marzenKa replied to Tiger's topic in Już w nowym domu
Hopaj do gory wonderku gleboko wierze ze w koncu cie ktos tam wypatrzy i pokocha:) -
Biała urocza sunia Magia-juz w kochającym domu!
marzenKa replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Podnoszeee sunie:lol: jak bede miala cos pieniazka to i ja cos wplace ale nic nie obiecuje poniewaz jestem studentka:shake: na utrzymaniu rodzicow