Jump to content
Dogomania

marzenKa

Members
  • Posts

    596
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marzenKa

  1. Cudowna sunia szukaa domkuuu:loveu:
  2. hopaj do goryyy:multi:
  3. ja nie wiem nie rozporzadzam tym, ale chyba byloby wartoo wznowic allegro... Hopaj rodzynkuu do gory Rodzynek przestraszony szuka domkuuu, pilnieeeee:-(:-(
  4. Podnoszee Wonderka, ktory nadal prosi o domekk
  5. Magiaaa szuka domku:razz: To wspaniala, pogodna, lagodna, piekna suniaaa kto chce o niej wiecej informacji prosimy pytac Murki:lol::lol: u ktorej przebywa w hoteliku.
  6. Niki no i dup...ze spotkania poniewaz sati zostanie przebadana przed sterylizacja, czyli dopiero w czwartek za tydzien bedziemy tam jechac.
  7. Podnoszeee Wonderkaaa:multi:
  8. hopaj do goryy Magio:multi::multi:
  9. Niki chetnie:cool3:moemy sie zgadac...tylko ze ja jestem uzalezniona od mojej siostry ktora tam nas zawozi no i od lekarzaa...wstepnie w czwartek planujemy tam pojechac ale rano...ale jeszcze nie wiem, wizyta narazie nie jest umowiona... A ty kiedy bys mogla???
  10. Andziaa Nom pojde pojde do weta, pojade do kliniki u nas na stefczyka, tam maja raczej dobry sprzet:) A moskito boski psiak na zywo jeszcze ladniejszy:loveu:
  11. Na imie mu Moskito:cool3::cool3:
  12. oo niee...ja nie chce cieczki:shake: Jak mnie psy obejda to nie bede wiedziec gdzie uciekac:lol: A nie mozna poprzez wlasnie takie macanko u weta lub jakie usg??
  13. Maciaszku ja juz tez za bardzo nie pamietam:oops: ale mowilas wlasnie ze najprawdopodobniej NIE jest ciachnieta. jak bylam na poczatku z sati u weta, ale innego niz teraz chodze to on popatrzyl i powiedzial ze raczej nie byla sterylizowana bo nie ma blizny, i ja chcial zbadac ale ona sie nie dala bo sie wyrywala ale powiedzial ze raczej nie byla sterylizowana, ale jakos mu nie wierze. A jak mozna sprawdzic to czy ona jest sterylizownaa, procz blizny???
  14. Juz poslanee Niki, dziekujee:loveu: Maciaszek mam pytanko, poniewaz na 6 marca sati jest umowiona na sterylizacje i naszly mnie obawy. Czy sati napewno nie jest wysterylizowana?? Bo wiem ze mowilas ze tak stwierdzili w schronie, tylko czy tam sa kompetentni ludzi czy ja jakos tam przebadali, wiesz cos moze???
  15. oo to trzeba uwazac ze spalinami...ale ona napewno sie nie zatrula poniewaz nie stalismy blisko toru, zreszta nie bylo duzo spalin poniewaz samochody pojedynczo jezdzily, no ja spalin nie czulam ani nie widizalam jakis strasznych dymow:lol:
  16. Podnoszeee :multi: Piesek poszukuje pilnieee domkuu, kto moze pomoc???:-(:-(
  17. Witam Widze ze u nas pusto. Nikt nie wstawi fotek sati narzeczonego, trudno mozee niedlugo bede miala fotki wspolne sati i jej narzeczonego:) A dzis sati po szkoleniu,razem ze mna i moim chlopakiem pojechala ogladac rajd samochodowy hehe i ona takze ogladala:D Nie bala sie pisku opon ani warczacych bardzo glosno silnikow,a wrecz przeciwnie siedzial i patrzyla sie prosto na tor:lol: wiec stwierdzilismy ze to milosniczka motoryzacji:lol: Pozniej pojechalismy na wies, gdzie sati wybiegaal sie az padlaa, jak przyjechalismy do domku to trzeba bylo po tych jej harcach wykapac ja, potem dalam jej jesc i jak male dziecko okryta kocykiem zasnela u mnie na lozku oczywiscie:loveu::loveu: Takze dzis sati prawie caly dzien spedzila na dworku:cool3: Widac to po niej bo nawet teraz slodko spi:loveu:
  18. Ale Magiaa radosna, super dziewczynka z niej:loveu: Widac ze dobrze jej u Ciebie Murko:multi: Magia jest taka slodka, kto chce takiego slodziaka w domku??? Murka ja jakos w tym nadchodzacym tygodniu postaram sie takze cos przelac:)
  19. na pierwszaaa Rodzynku...moze ktos ci pomozee zwalczyc lek:-( i zabierze do domku
  20. Hopaj do goryy slicznyy boksiu:multi::multi:
  21. Hopaj do gory wonderku gleboko wierze ze w koncu cie ktos tam wypatrzy i pokocha:)
  22. Podnoszeee sunie:lol: jak bede miala cos pieniazka to i ja cos wplace ale nic nie obiecuje poniewaz jestem studentka:shake: na utrzymaniu rodzicow
×
×
  • Create New...