danka1234
Members-
Posts
10402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by danka1234
-
[quote name='Masza4']Igusiu tutaj Twoje rady będą bardzo mile widziane :) Dzwoniła dziś p. Agnieszka. Prosiła, aby bardzo podziękować wszystkim [B]Dogomaniakom[/B], którzy tak głęboko zaangażowali się w ratowanie jamniorki :Rose: P. Agnieszka nie sądziła, że temat Mili tak mocno kogoś poruszy... Bianka0-doszedł przelew od Ciebie-100 zł. Bardzo bardzo dziękujemy :loveu: P. Agnieszka była dziś na konsultacji u innego weta. Koszt operacji określił on jako 250-300 zł, a nie 800! To dobry specjalista, szef katedry chirurgii wydziału med. wet. w Lublinie. A co do klatki, to p. Agnieszka będzie szukać jeszcze tutaj, gdzieś w lecznicach, u znajomych, w schronie itp. Jeśli nie uda się znaleźć, będziesz mogła przesłać, danka1234?[/quote] No to koszta tej operacji nie sa duze,na szczęście. Z mojego bazarku też juz jest 50zl. Klatke przeslę ,nie ma problemu.
-
Wrocław.GUMIŚ - KOCHANY CUDACZEK MA DOMEK !!!!!
danka1234 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
Ojoj,Iwuś dbaj aby o siebiei, zdrówka życzę. -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
danka1234 replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Ja też proponowałam transport więc jesli bedziecie chcieli skorzystać to wybierzcie trasę i czas jaki Wam odpowiada,ja się dostosuje ale ze wzgledu na moje miejsce zamieszkania chyba najlepiej i najtaniej w moje strony czyli na pomorze. -
Cane Corso cztery szczeniaki JUZ W NOWYM DOMU
danka1234 replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='GameBoy']danka a moze lepiej do jamnika staruszka dolóz? ja prosze tu o pomoc ale jak nie bedzie odzewu sciagne to od adoptujacych wiec moze lepiej jemu?[/quote] Jak uwazasz,zbieramy tez na operacje czarnej jamnisi z mojego banerka to tak czy owak pieniedzy potrzebujemy a chetnych do pomocy brak,napewno dla któregos pójda. Dla staruszka juz tez dawalam na cegiełki za 3 osoby ale chcialoby sie kazdemu choc troche. -
Cane Corso cztery szczeniaki JUZ W NOWYM DOMU
danka1234 replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
Podaj mi nr.konta,przeleje 30zł które powinny do Was wrócic z transportu Zuzi. Ten domek nad morzem to gdzies blisko mnie,mogłabym może sprawdzic. -
[quote name='Igusia']Jak moja jamniczka miala zlamana miednice to wet zalecil podawanie oleju do jedzenia by latwiej sie bylo kooo zrobic pozdrawiam i cierpliwosci zycze[/quote] Igusia skoro przeszlasd to ze swoja jamnisią to masz duzą wiedzę na ten temat,wchodż tu zatem często i udzielaj rad i wskazówek. Ja to najwiekszą wiedzę i praktykę mam w porażeniu jamniczym. Wszyscy jestesmy jednak zgodni ze jamnisia powinna być w klatce z której bedzie mogła wychodzic sama aby jej nie przenoić na ręcach wiec czekam na odpowiedz od P.Agnieszki czy ma mozliwosc pozyskania takowej ,jesli nie to jak juz wczesniej pisałam wyślę swoją na czas leczenia jamnisi.A może P, Agnieszka zechce sie zarejestrowac na dogo ,bylby szybszy kontakt.
-
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
danka1234 replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Witam, ciesze się ze pieniadze doszły na czas,bo miałam obawy ze nie dojdą,no przykro mi że tylko w ramach pożyczki ale innej mozliwości pomocy nie mam tymbardziej że sami szukamy pieniedzy na operacje jamnisi,bo jak pewnie zauwazyliscie po awatorku moją miłoscią sa jamnisie co nie znaczy że inne psiaki są dla mnie mniej ważne bo kazde psie życie jest warte tyle samo. -
Jutro środa,ważny dzien dla Tuptusia,oby sie pomyslnie potoczyły sprawy.Trzymam kciuki .
-
No ja napisze swoje zdanie ale niekoniecznie Wam się spodoba,wiec uwazam że ta skrzyneczka nie jest odpowiednia,Jamnisia powinna być raczej w otwieranej klatce aby sama wychodziła z niej za potrzebą gdyż przy wyciaganiu jej mozna niechcacy uszkodzic tą miednicę która ma się zrosnąć samoistnie, Niewiem jakie warunki ma P,Agnieszka,bo czytałam ze mieszka w bloku to pewnie musi Jamnisie wynosić po schodach na trawke,i jesli wynosi w tej skrzyneczce to dobrze bo na rękach to niewskazane. Najlepsza byłaby jakaś otwierana klatka lub większy transporter żeby Jamnisie w tym wyniesc na trawkę,otworzyc drzwicki aby sama wyszła i weszła z powrotem i wówczas jest pewnosć ze się nie uszkodzi dodatkowo tych kości które przy wyjmowaniu i wkładaniu mogą sie przemieszczac i dłuzej zrastac. P,Aniu jesli jest taka potrzeba to ja mam w domu spory transporter dla psa i wyślę go do Pani na czas leczenia jamnisi bo do puki kosci się nie zrosną to musi mieć jak najmniej ruchu. I bardzo,bardzo dziekujemy ze otoczyła Pani Jamnisie opieką i oczywiscie niech Pani pyta o wszystko,tyle nas jest to kazdy ma jakies doswiadczenie i cos poradzi. Isadora jak tu przyjdzie to tez napewno sie wypowie w tej kwesti,Pozdrawiam.
-
My tez trzymamy kciuki za zdrówko Dyzia.
-
Wrocław.GUMIŚ - KOCHANY CUDACZEK MA DOMEK !!!!!
danka1234 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
[quote name='ecci']no a co, zmieniłam sobie, ciotka Martunia mogła to ja tez...to moje kundle, Pimek i Kan razem w ogródku czekające aż je ktoś w końcu do domu wypuści!!![/quote] Ja wzrokowcem jestem to zapamietuje raczej po awatorkach niz nickach i sos mi nie pasowalo:roll:.Isadora tez widzę zmieniła ale jej Rambusia znam. Jakies wiesci u Gumisia? -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
danka1234 replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
To ja napisze jak sie wkleja banerek dla tych co nie wiedza; 1 kopiujemy banerek 2 wchodzimy w prywatne wiadomosci 3 nastepnie w edytuj podpis(po lewej) 4 wklejamy banerek 5 klikamy zapisz podpis i juz jest -
Jamniki ze schroniska w Pabianicach-wątek ogólny.
danka1234 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Bardzo pilnie domki potrzebne dla jamnisiów. -
Wrocław.GUMIŚ - KOCHANY CUDACZEK MA DOMEK !!!!!
danka1234 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
ecci to jestes Ty ,ta sama,bo coś mi w awatorku nie pasuje,zmieniłaś ? -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
danka1234 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Wstawajcie bo macie dobre nowiny,na watku transportowym oferują darmowy transport dla suni na jutro. -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
danka1234 replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Witam, ja raczej nie jestem po drodze ale jakby co to służe transportem za 20gr,/km.