danka1234
Members-
Posts
10402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by danka1234
-
Byłoby cudnie dgyby Tuptus juz został ale niczego nie mozna przewidziec ,czekamy zatem na wieści i trzymamy kciuki za powodzenie.
-
[quote name='Masza4']Podaję numer pani Agnieszki: 501 567868 Ile sunia ma czasu-tego dokładnie nie wiadomo, ale dwa psy pani Agnieszki dają jej nieźle popalić, więc najlepiej byłoby gdyby dom znalazł się jak najszybciej... A co do kosztów operacji, to na razie czekamy aż miednica trochę się zrośnie, ale na pewno lekarze nie zejdą poniżej 250-300zł.[/quote] No tak,jamnisia powinna teraz miec spokój aby dojsc do zdrowia,dobrze że choc koszta operacji nie są kolosalne,ale juz trzeba zbierac.
-
Wrocław.GUMIŚ - KOCHANY CUDACZEK MA DOMEK !!!!!
danka1234 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
:thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs: -
Lipi pobita sunia, wybite zęby, uszkodzone oko :( ma dom!
danka1234 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Lipi w górę!!! -
Jak miło sie czyta takie wieści,tylko to szczekanie,myslę że jeszcze nie czuje sie bezpieczny i dlatego,Całe szczęście ze masz takie warunki mieszkaniowe to za bardzo sasiadom nie przeszkadza.Ja mam z tym okropny problem,bo raz że sąsiedzi okropni a dwa że Tofik jak tylko zostanie sam to wyje niemiłosiernie a głos to ma że hoho i nie mam juz nadziei ze to się zmieni bo mieszka juz 7 miesiąc. No tak jak Duska zagląda mu do miski i wówczas tez zjada to potwierdza sie nasza teza iż zjadał u mnie wszystko z chytrosci przed Tofikiem a ja myslałam że dlatego bo zaznał bidy i głodu na tej wsi,widać szybko o tym zapomniał gagatek ale napewno sobie poradzisz z tym małym cwanym Guzikiem
-
I mój Tofik też latem ma brzuch czarny jak murzyn,zastanawiałam się dlaczego,no to juz wiem a myślałam że tak sobie opalił bo ciagle leży brzucholem do góry na słońcu.
-
Wrocław.GUMIŚ - KOCHANY CUDACZEK MA DOMEK !!!!!
danka1234 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
Ja też trzymam,bardzo bardzo mocno. -
Mikoś szczeniak wyrzucony z balkonu ... MA DOM
danka1234 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
No to super że macie lecznicę która aż tak idzie Wam na rękę,to znaczy że pracują tam dobrzy i wrażliwi ludzie. Na forum czytałam ze DTnie ma zamiaru nikomu Mikosia oddawac,czy to znaczy ze MIkos juz tam zostanie na stałe,czy ja żle zrozumiałam. -
Byłoby cudownie dla niego,czekamy zatem na wieści ,zobaczymy czy chłopaki się dogadają.
-
Jamniczek Filip już w nowym domku w Bydgoszczy i jest super!:)
danka1234 replied to Bea1's topic in Już w nowym domu
Filipek ma juz domek ,cudownie,tak szybciutko mu znalazłyście. -
Ja tam się nie dziwię,raczej zazdroszcze mozliwosci.Ddybym miała kawałek swojego podwórka sama miałabym parę psiaków,no ale niestety mozliwosci nie takie jak by sie chciało i trzeba się zadowolic jednym.Podziwiam Cię bianko że chcesz przygarnąć jeszcze jedną bide,wiadomo czym wiecej psiakow tym wiecej pracy i kłopotów,no ale i radości też wiecej.Sa tacy którzy maja warunki a mimo to nie pomyślą nawed że mogliby pomóc jakiemuś psiakowi.To czekamy na wiadomosć który psiaczek znajdzie u Ciebie swoje miejsce.
-
To cudownie ze tak powoli zaczyna sie Wam układać.Jakby nie patrzec mineło zaledwie kilka dni u Was a Guzik w ciagu 3 miesiecy zmienił 3 domki,a mimo to i tak nie widac aby czuł się zagubiony,to taka mała sprzedajna bestia i widzę że co kolejny dom to ma wieksze wymagania. Cudownie ze sąsiedzi go polubili bo jakby co to okażą wyrozumiałość,u mnie pod tym wzgledem jest tragicznie,w calym bloku nie ma ani jednego psa prócz mojego,sami przeciwnicy trzymania psów w bloku,
-
Jamniki jak to jamniki ,charakterek maja i już ale tez nie można tego powiedzieć o wszystkich,przy takiej sworze psów bezpieczniej byłoby chyba wziazć jamnisie ale trudno cokolwiek radzić nie znajac psów a w rzeczywistości wszystko moze wygladac inaczej niz się zakłada.
-
Wrocław.GUMIŚ - KOCHANY CUDACZEK MA DOMEK !!!!!
danka1234 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
Gumisiek do domku!!!!