Jump to content
Dogomania

danka1234

Members
  • Posts

    10402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by danka1234

  1. [quote name='ecci'][B]ciotka Isadora ma [SIZE=4][COLOR=orange]bardzo dobrą miotłę:mad:[/COLOR][/SIZE][/B][/quote] To całe szczęście że daleko mieszkam ,jeszcze by mi się nią oberwało:evil_lol: Lupuniu a ty zwiewaj do domu bo widzisz co sie szykuje;)
  2. Byłoby cudnie dgyby Tuptus juz został ale niczego nie mozna przewidziec ,czekamy zatem na wieści i trzymamy kciuki za powodzenie.
  3. Maleńki bazarek dla Jamnisi;pomóżcie czasem podnieść. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10392893#post10392893[/URL]
  4. [quote name='Masza4']Podaję numer pani Agnieszki: 501 567868 Ile sunia ma czasu-tego dokładnie nie wiadomo, ale dwa psy pani Agnieszki dają jej nieźle popalić, więc najlepiej byłoby gdyby dom znalazł się jak najszybciej... A co do kosztów operacji, to na razie czekamy aż miednica trochę się zrośnie, ale na pewno lekarze nie zejdą poniżej 250-300zł.[/quote] No tak,jamnisia powinna teraz miec spokój aby dojsc do zdrowia,dobrze że choc koszta operacji nie są kolosalne,ale juz trzeba zbierac.
  5. :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:myslicie że miotła to wytrzyma
  6. Trzeba by tez wiedziec tak w przybliżeniu ile potrzeba na operację jamnisi.
  7. :thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:
  8. [quote name='Erazm']Mniamniuśna, szybciutko dawać info o małej, trzeba zadbać o bidulkę i pomóc babeczce skoro ma takie wielkie serce[/quote] Tak ,trzeba szybko organizować pomoc,jak długo ona moze być u Tej Pani?
  9. Jak miło sie czyta takie wieści,tylko to szczekanie,myslę że jeszcze nie czuje sie bezpieczny i dlatego,Całe szczęście ze masz takie warunki mieszkaniowe to za bardzo sasiadom nie przeszkadza.Ja mam z tym okropny problem,bo raz że sąsiedzi okropni a dwa że Tofik jak tylko zostanie sam to wyje niemiłosiernie a głos to ma że hoho i nie mam juz nadziei ze to się zmieni bo mieszka juz 7 miesiąc. No tak jak Duska zagląda mu do miski i wówczas tez zjada to potwierdza sie nasza teza iż zjadał u mnie wszystko z chytrosci przed Tofikiem a ja myslałam że dlatego bo zaznał bidy i głodu na tej wsi,widać szybko o tym zapomniał gagatek ale napewno sobie poradzisz z tym małym cwanym Guzikiem
  10. I mój Tofik też latem ma brzuch czarny jak murzyn,zastanawiałam się dlaczego,no to juz wiem a myślałam że tak sobie opalił bo ciagle leży brzucholem do góry na słońcu.
  11. Ja też trzymam,bardzo bardzo mocno.
  12. No to super że macie lecznicę która aż tak idzie Wam na rękę,to znaczy że pracują tam dobrzy i wrażliwi ludzie. Na forum czytałam ze DTnie ma zamiaru nikomu Mikosia oddawac,czy to znaczy ze MIkos juz tam zostanie na stałe,czy ja żle zrozumiałam.
  13. Byłoby cudownie dla niego,czekamy zatem na wieści ,zobaczymy czy chłopaki się dogadają.
  14. Fajnie mieszkać sobie wsród takich ludzi jak u Ciebie.Nie było mnie troche a widzę że tytul zmieniony.to mod zmienił czy nikador? Co tam u Was? jak sie sprawy mają?mam nadzieję że lepiej .
  15. Filipek ma juz domek ,cudownie,tak szybciutko mu znalazłyście.
  16. Ja tam się nie dziwię,raczej zazdroszcze mozliwosci.Ddybym miała kawałek swojego podwórka sama miałabym parę psiaków,no ale niestety mozliwosci nie takie jak by sie chciało i trzeba się zadowolic jednym.Podziwiam Cię bianko że chcesz przygarnąć jeszcze jedną bide,wiadomo czym wiecej psiakow tym wiecej pracy i kłopotów,no ale i radości też wiecej.Sa tacy którzy maja warunki a mimo to nie pomyślą nawed że mogliby pomóc jakiemuś psiakowi.To czekamy na wiadomosć który psiaczek znajdzie u Ciebie swoje miejsce.
  17. To cudownie ze tak powoli zaczyna sie Wam układać.Jakby nie patrzec mineło zaledwie kilka dni u Was a Guzik w ciagu 3 miesiecy zmienił 3 domki,a mimo to i tak nie widac aby czuł się zagubiony,to taka mała sprzedajna bestia i widzę że co kolejny dom to ma wieksze wymagania. Cudownie ze sąsiedzi go polubili bo jakby co to okażą wyrozumiałość,u mnie pod tym wzgledem jest tragicznie,w calym bloku nie ma ani jednego psa prócz mojego,sami przeciwnicy trzymania psów w bloku,
  18. Rambunio cudenko. U nas nieciekawa pogoda wiec Tofik zakamuflowany jak zwykle pod kocem posypia sobie.
  19. Jamniki jak to jamniki ,charakterek maja i już ale tez nie można tego powiedzieć o wszystkich,przy takiej sworze psów bezpieczniej byłoby chyba wziazć jamnisie ale trudno cokolwiek radzić nie znajac psów a w rzeczywistości wszystko moze wygladac inaczej niz się zakłada.
  20. Coś mi się zdaje że Guzik wyczuł że masz zbyt dobre serduszko i dlatego sobie tyle pozwala.Musisz go przykrucić i wymagac od niego posłuszeństwa bo sobie nie poradzisz jak sie tak rozbestwi.Ja zawsze jestem stanowcza i nie negocjuje z psami,pies musi wiedzieć co mu wolno a co nie i koniec.
  21. [quote name='Isadora7']Też jestem ciekawa kto kogo złamał.[/quote] Mam nadzieję że Selenga się nie obrazi ale stawiam na Guzika :evil_lol:
×
×
  • Create New...