[quote name='Selenga']A ja się zastanawiam jak ona go odda...
Ja bym chyba nie dała rady :)[/quote]
Oddam ,oddam,w Twoje ręce z zamkniętymi oczami, pozatym kolejne bidy czekają na pomoc i nie ma czasu na sentymenty.Moje mysli już sa skierowane na umierającego jamnisia w schronie, wejdżcie tam ,prosze.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112593[/URL]