Jump to content
Dogomania

danka1234

Members
  • Posts

    10402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by danka1234

  1. [quote name='Isadora7']Ja nie wiem jak to siędzieje, ale dla mnie Lutek za każdym razem młodszy i ładniejszy. I ten uśmiechnięty pycholek... dla takich wieści warto coś robić.[/quote] Też mnie to zastanawia,co fotka to Lutuś młodszy,podejrzewam że ryjek znalazl jakis specyfik na odmładzanie,moze i my skorzystamy:evil_lol: Całuski dla Was kochani.:loveu:
  2. Dokładnie tak, każdy robi co innego i kazdy na miarę swoich możliwości i każda pomoc jest cenna ,chocby najmniejsza.
  3. Tak od niedzieli bedzie warszawiakiem całą gębą, dzięki Selendze.:loveu:
  4. Poczekajmy i zobaczymy co Isadora zdoła ustalic z Panią .Tymczas u mnie to tez ostateczność z powodu odległości no chyba że dla Ciebie to nie bedzie problem aby go do mnie przywieżć.
  5. widzisz Lupek ciotki sie pienią a ty nic.:evil_lol:
  6. Toż Sarunia juz Je tak rozkocha w sobie że tam zostanie na zawsze,mądra dziewczynka.
  7. Dodam jeszcze że mój tymczas wyjezdza w ta sobotę i jakby domownicy natusi nie zgodzili sie na tymczas a tej Pani było za drogo na hotel to jeszcze jest mozliwosc aby przyjechał do mnie na ten czas.
  8. A ja trzymam kciuki aby się wszystko udało.
  9. Oj tak,domek bardzo potrzebny.
  10. To się Saruni poszczęściło.
  11. To super,tylko czekać na dobre wieści.
  12. [quote name='Isadora7']To allegro nie ja :) Tuptuś ma duże zainteresowanie i kilku obserwatorów a to nawet nie jest wyróżniona aukcja.[/quote] Tak allegro ale Twoje i tylko dlatego jest tyle wejść. To Tuptuś moze jechać jak tylko znajdzie się transport?
  13. [quote name='Isadora7']Pani na Tuptusia jest zdecydowana, dlatego załatwiam transport. Bądźmy dobrej myśli.[/quote] To cudownie ,tak szybko znalazłas mu domek,jesteś niesamowita.
  14. Tej jamnisi z jamnikowatych,cudownie,moze i Tuptusiowi się uda i niedługo pojedzie do swojego domku.
  15. Tak najważniejsze że nie odszedł samotnie w jakimś schronie. (*)(*)(*)
  16. No straszna bidulinka ale domek na niego czeka a to najwazniejsze. Jednak bardzo potrzebne fundusze na leczenie.
  17. Lipi bedzie miała swoją aukcję widze.Poprzednio tez miała ale razem z Mikosiem i Lalką takie wspólne ale nie mogę odnależć.
  18. Oj Isadorko juz ruszyłas z pomocą cała parą,ja mogłabym mu dac tymczas jak tylko Gonzo wyjedzie.
  19. No to TZ Iwy zakasowal wszystkich swoja poezją,ale masz uzdolniony skarb Iwuś.
  20. Domku przybywaj,Lupuś bardzo na ciebie czeka.
  21. [quote name='ecci'] A ja z tego wszystkiego zostawiłam torebkę w sklepie!!! I już jej nie odzyskałam!!!:placz:[/quote] Temu kto ją zabrał niech ręce uschną.
  22. Cudownie ze jamnis juz w swoim domku i na drugiego tez domek czeka.
  23. [quote name='Selenga']A ja się zastanawiam jak ona go odda... Ja bym chyba nie dała rady :)[/quote] Oddam ,oddam,w Twoje ręce z zamkniętymi oczami, pozatym kolejne bidy czekają na pomoc i nie ma czasu na sentymenty.Moje mysli już sa skierowane na umierającego jamnisia w schronie, wejdżcie tam ,prosze. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112593[/URL]
  24. W górę Tuptusiu!!!
  25. Natusia ,dopisz w tytule że pilny tymczas potrzebny. Mój obecny tymczas moze wyjedzie w tą sobotę a jak nie to dopiero 5 lipca.
×
×
  • Create New...