-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
Tak na szybko: "Dexter nie miał łatwego życia, choć ma dopiero 3 lata, zdążył już poznać schroniskowe życie... Ze schroniska został adoptowany, jako pies do stróżowania, ale zupełnie się do tego nie nadawał. Obecnie przebywa w domu tymczasowym, gdzie wreszcie ma odpowiednią opiekę i pełną miskę. Okazał się być przemiłym, towarzyskim i bardzo łagodnym psem. Nie wykazuje żadnej agresji, czy to przy zabiegach pielęgnacyjnych, czy przy misce. Bardzo pilnuje się Opiekuna, przybiega na zawołanie. Pięknie chodzi na smyczy i lubi jazdę samochodem. W stosunku do psów niekonfliktowy, nie odpowiada również na zaczepki. Będzie wiernym i oddanym przyjacielem, dla osoby która go pokocha. "
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Budki naprawione (od góry folia umocowana taśmą) i ustawione jak trzeba :) Kocyki tydzień temu zmienione na nowe polary, więc kotki będą miały ciepło i sucho. Wczoraj nową koteczkę widziałam - śliczna, młoda, przerażona... -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Figunia']Zaraz robię przelew na jamnisie. I tak 40 zł za październik plus 50 zł od mojej córci. Od razu wpłacę też listopadową deklaracje 40 zł. Zatem razem będzie to 130zł.[/QUOTE] Ogromnie dziękujemy! Rozmawiałam dziś z [B]Lupi[/B] - kasę, którą miała odebrać na Poczcie z reklamacji, wysłali przekazem na jej adres domowy, więc teraz trzeba czekać, aż dojdzie do niej.... Bardzo mi głupio, ze tak wyszło. -
[quote name='magdola']A jak dostaniesz talerze? :cool3: Hihihi moja tez "wisi na włosku"..... Chyba trzeba rozważyć rozwód.......:evil_lol: Cudak wyjedziesz za mnie ?:diabloti::diabloti::diabloti: Hahaha.....68 kotów i 57 psow............[/QUOTE] Zależy, ile zarabiasz :evil_lol: Bo ja za mąż tylko dla pieniędzy wyjdę, żeby mieć z czego zwierzyniec utrzymać :p
-
[quote name='pola53']Witajcie dziewczyny. Wymodziłam niewielki bazarek na wasze kociaki. Śniła mi się moja Lusia taka biedna i wymęczona i prosiła o to. Możecie go od czasu do czasu podnieść? Ja w pracy mogę tylko sporadycznie wpaść tutaj, a pracuję do 20. Fajnie było by, gdyby ktoś zajął się rozesłaniem wątku :).[/QUOTE] Ogromnie dziękuję w imieniu kociaków :)
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Zakupiłam folię (taką grubszą, budowlaną) - jak dobrze pójdzie to w piątek budki ponaprawiamy, żeby nie przeciekały i ustawimy, jak trzeba :) Oby tylko pogoda dopisała. -
[quote name='Cudak']Wczoraj wieczorem przywiozłam 3 maluchy od bezdomnej kotki. Trikolorka, rudzielec i biały w czarne łatki. Przerażone, nic nie jedzą, rudemu oczka ropieją i z noska leci. Biały w czarne łatki znalazł dziś domek, a jego rodzeństwo musi jak najszybciej znaleźc DT/DS, bo trzymam je w klatce, która jest mi ogromnie potrzebna do sterylek. [/QUOTE] Maluchy: [img]http://imageshack.us/a/img841/9638/pa060475.jpg[/img] 2 znalazły domy, został rudy chłopiec, siedzi w klatce i bardzo płacze :( : [img]http://imageshack.us/a/img109/6908/pa210553.jpg[/img]
-
Rana się rozlazła tak, że ciekło z niej cały czas :shake: wczoraj byliśmy u innego weta, pozszywał metalowymi zszywkami i dostała zastrzyk (antybiotyk): [IMG]http://imageshack.us/a/img411/420/pa210530.jpg[/IMG] Apetyt ma, więc mam nadzieję, że będzie dobrze... jutro jedziemy na kolejny zastrzyk i kontrolę.
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdola']NOWY NR KONTA : 50 1020 5558 1111 1902 8190 0044 A o resztę sie dopytam bo ja pierwszy raz skarbnikiem jestem.......[/QUOTE] Do przelewu jeszcze chyba imię i nazwisko potrzebne :) Musisz napisać do moda, żeby wydzielił Ci drugi post w wątku, na rozliczenie wpływów i wydatków. Mam nadzieję, że [B]Lupi [/B]jak najszybciej odzyska tą kasę z poczty i pozostałe pieniążki na jej konto uzbierane również przeleje [B]Hałabajówce[/B]... -
[quote name='tobciu']Nigdy by mu do głowy nie przyszło, na tej zapadłej, zatęchłej działce, że kiedyś będzie spał spokojnie w ciepłej pościeli. :) [/quote] Dokładnie! :) [quote name='tobciu']Kupiłam Urgo dwa pakiety ogłoszeń, właśnie wysyłam do Akrum. Spróbuję teraz dolnośląskie i łódzkie. Chuchać ciotki na szczęście dla chłopaka. :)[/QUOTE] Ogromnie dziękuję!!! i trzymam kciuki!
-
[quote name='katlis']Justyna a może zgłoś się na policję i dodaj od siebie? zawsze to dodatkowy dowód na sprawie[/QUOTE] Jestem w kontakcie z osobami, które były świadkami tego bicia - w razie czego służę zdjęciami Dextera, umową kupna-sprzedaży (a taka sprzedaż chyba też niezgodna z prawem?). Kasia, a Ty byś jakiejś karmy nie miała do 100zł?
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Ogólnie koty wyglądają nawet bardzo ładnie - nabierają ciałka na zimę, futra błyszczące, ale zostaną jeszcze w tym miesiącu odrobaczone. -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Brama jest otwarta w porcie w czasie pracy, a i od strony tzw dzikiej plaży można tam wejść... dlatego trzeba pilnować, żeby koty się najadły, bo inaczej psy przychodzą i wyjadają :( Przed dwoma dużymi psami nie miał jak uciec, a ogólnie kotów jest dużo zagryzanych (nie mam na myśli portu) - nie są tak sprytne, jak się wydaje... Ponad miesiąc Wampirek u mnie pomieszkiwał w klatce, kiedy go leczyłam :( całego go musiałam psikać Imaverolem co 3 dzień, codziennie brać na zastrzyki, przy których mruczał, mimo że musiały bolec... Taki dzielny był i wszystko po to by rozszarpały go psy :(