-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
Biedaczek, może z powodu choroby został porzucony... Super, że opuści schronisko. Pojedzie do jakiegoś hoteliku?
-
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Nawet nie wiece, jak się bałam, że nie znajdziemy transportu... ale kamień z serca spadnie mi dopiero, jak Cyganek dojedzie szczęśliwie do holteliku, gdzie zapomni, co to łańcuch i będzie czekał na dobry domek :) -
Kociak szuka domu. Znalazł się domek :) [zachodniopomorskie]
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Z tego co widzę na Jego stronie, dopiero 30 października. -
MOTEK, czarny szczeniak z Domu Weselnego - głodzony,bity,pogryziony :(
Cudak replied to Greven's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f1206/pilnie-potrzebny-tymczas-dla-kociaka-zachodniopomorskie-145623/[/url] Sory za OT -
Kociak szuka domu. Znalazł się domek :) [zachodniopomorskie]
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Wątpię, żeby tu się coś znalazło... ale z transportem też będzie ciężko. -
Kociak szuka domu. Znalazł się domek :) [zachodniopomorskie]
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Dzięki! Na razie kotek siedzi w klatce. -
Kociak szuka domu. Znalazł się domek :) [zachodniopomorskie]
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[img]http://img228.imageshack.us/img228/4608/dsc09566d.jpg[/img] -
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=Red]PILNIE POTRZEBNY TYMCZAS DLA KOCIAKA!!![/COLOR][/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1206/pilnie-potrzebny-tymczas-dla-kociaka-zachodniopomorskie-145623/#post12902009[/url] Przepraszam za offa -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
Cudak replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=Red]PILNIE POTRZEBNY TYMCZAS DLA KOCIAKA!!![/COLOR][/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1206/pilnie-potrzebny-tymczas-dla-kociaka-zachodniopomorskie-145623/#post12902009[/url] Przepraszam za offa -
[B][COLOR=Red]PILNIE POTRZEBNY TYMCZAS DLA KOCIAKA!!![/COLOR][/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1206/pilnie-potrzebny-tymczas-dla-kociaka-zachodniopomorskie-145623/#post12902009[/url] Przepraszam za offa
-
PILNIE POTRZEBNY TYMCZAS DLA KOCIAKA!!! http://www.dogomania.pl/forum/f1206/pilnie-potrzebny-tymczas-dla-kociaka-zachodniopomorskie-145623/#post12902009 Przepraszam za offa
-
[B][COLOR=Red]PILNIE POTRZEBNY TYMCZAS DLA KOCIAKA!!![/COLOR][/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1206/pilnie-potrzebny-tymczas-dla-kociaka-zachodniopomorskie-145623/#post12902009[/url] Przepraszam za offa
-
Przed chwilą przyszła do mnie mała dziewczynka z maleńkim kociakiem, nie udało mi się ustalić ile może mieć tyg, ale podobno sam już je, a w zasadzie sama, bo to kotka. Dziewczynka chodziła z kotkiem po całej wiosce i każdego po kolei pytała, czy go nie chce, bo jej mama chce go wyrzucić :angryy: Maleństwo śpi teraz u mnie na kolanach, ale niestety u mnie zostać nie może, bo moje koty nienawidzą innych kotów, a moja Mama się wściekła, jak go zobaczyła... [SIZE=5][B][COLOR=Red]PILNIE SZUKAM DOMU DLA KOCIAKA!!!![/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][U] [COLOR=Blue]tel 788 938 175[/COLOR][/U][/SIZE]
-
Śliczna jest. Kiedy schodzi z kwarantanny? Daje się chociaż pogłaskać?
-
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='LAZY']Wstępnie możemy z męzem zawieźć biedaka do Szczecinka w tą sobotę. Najlepiej z samego rana.[/quote] :multi::multi::multi: [quote name='LAZY']Czy ty Cudak dasz radę z nami pojechać? Jako opieka dla psa?[/quote] Postaram się, ale na 100% nie obiecuję. [quote name='LAZY']Jeśli nie to czy macie dla niego kaganiec, smycz i ewentualnie jakiś koc, matę na tylne siedzenie? My mamy szelki (takie gustowne czerwone:razz:) i specjalne zapięcie do samochodu, coby psiak nie szalał po aucie. Nie ukrywam, ze wolałabym, zeby ktoś jeszcze z nami jechał dla towarzystwa dla psa, najlepiej ktoś kto go zna, ale jak nie to pewno i tak damy sobie radę.[/quote] Mam smycz i kaganiec, koc też się znajdzie. [U]Nie wiem, czy nie lepiej na czas podróży kupić mu coś na uspokojenie (np sedalin), żeby przespał podróż? On jednak nigdy nie jeździł samochodem i mógłby to być dla niego ogromny stres.[/U] [quote name='LAZY']Cudak czy on jest chociaż trochę agresywny? I jaki jest duży. Sięga Tobie do kolan czy do uda?[/quote] Jest wielkości ONka. Nie jest ani trochę agresywny do ludzi. [quote name='LAZY']Jeżeli macie uzbierane pieniażki na transport to proszę je przekazać na hotelik. Póki sytuacja finansowa mi pozwala to wożę psiaki za "uśmiech na pysku";)[/quote] Dziękujemy :loveu::loveu::loveu: -
Ona jeszcze nie zeszła z kwarantanny?
-
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
Cudak replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
Pilnie potrzebujemy transportu dla Cyganka ( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1170/cygan-cale-zycie-na-lancuchu-zbieramy-kase-na-hotel-transport-200zl-143387/"]Cygan, całe życie na łańcuchu ZBIERAMY KASĘ NA HOTEL i TRANSPORT (200zł)!![/URL] ) z Goleniowa/k. Szczecina do Szczecinka. Czeka na niego miejsce w hoteliku, a nie ma go kto zawieźć [IMG]http://1.1.1.1/bmi/static.dogomania.pl/forum/images/smilies/heul.gif[/IMG] -
Pilnie potrzebujemy transportu dla Cyganka ( Cygan, całe życie na łańcuchu ZBIERAMY KASĘ NA HOTEL i TRANSPORT (200zł)!! ) z Goleniowa/k. Szczecina do Szczecinka. Czeka na niego miejsce w hoteliku, a nie ma go kto zawieźć
-
Pilnie potrzebujemy transportu dla Cyganka ( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1170/cygan-cale-zycie-na-lancuchu-zbieramy-kase-na-hotel-transport-200zl-143387/"]Cygan, całe życie na łańcuchu ZBIERAMY KASĘ NA HOTEL i TRANSPORT (200zł)!![/URL] ) z Goleniowa/k.Szczecina do Szczecinka. Czeka na niego miejsce w hoteliku, a nie ma go kto zawieźć [IMG]http://1.1.1.1/bmi/static.dogomania.pl/forum/images/smilies/heul.gif[/IMG]
-
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Czyli NIC jeszcze nie wiadomo? -
Robaczek jest grzeczny i zostanie w swoim nowym domku już na zawsze :) Wiadomo, że czasem coś mu się nie podoba i warczy... ale taki już jego urok ;)
-
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Wszystkich nie, tylko tych, którzy mają samochód ;) ale odpowiadają, że nie mają czasu, że się im nie opłaca, że się boją wieźć dużego, obcego psa, że za daleko itp :( :( :( Próbowałaś skontaktować się z Sandrą? -
Masz możliwość wziąć ją na spacer? Jak ją przyprowadzili, od razu była agresywna?
-
aha, a udało ci się chociaż zrobić zdjęcia tej małej suczce?
-
Tylko dziś go nie było? Wczoraj był?