-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
[quote name='Hałabajówka']Fotki Perełki sorki że tak długo nie wyrabiam ze wszystkim ;( [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.201635189992640.1073741844.143212482501578&type=3&uploaded=9[/URL][/QUOTE] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/7029/foz2.jpg[/IMG] Na tym w miarę ładnie wyszła, gdyby ktoś mógł pomóc w ogłoszeniach, byłabym ogromnie wdzięczna. Zrobiłam na morusku takie: [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/177602/Pilnie-potrzebny-dom!/[/URL] na tablicy zmieniłam miasto na Toruń: [URL]http://tablica.pl/oferta/przepiekna-sunia-szuka-domu-przygarnij-ID1YiPX.html[/URL] i nawet tel miałam - z alior banku zaprosili mnie na spotkanie, żeby przedstawić ofertę kredytową :roll: No już nie mają skąd nr tel brać, tylko z ogłoszeń psów...
-
Jak dojdzie przelew z bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244403-Cegie%C5%82kowy-WARZYWNIAK-Per%C5%82y-zapraszamy-na-nasz-STRAGAN!-Do-30-06[/url] , to proszę o potwierdzenie (na bazarku) :) Poszło 90 zł, 3.07.br
-
Jak dojdzie przelew z bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244403-Cegie%C5%82kowy-WARZYWNIAK-Per%C5%82y-zapraszamy-na-nasz-STRAGAN!-Do-30-06[/url] , to proszę o potwierdzenie (na bazarku) :) Poszło 90 zł 3.07.br
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hałabajówka']Nowe fotki Ineczki [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.202738963215596.1073741849.143212482501578&type=1[/URL][/QUOTE] Piękna i szczęśliwa :) Dziękuję za zdjęcia :) -
12, 15, 18...kocia tragedia. Prośba o pomoc.
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='agat21']Co z kociakami na podwórzu? Żaden DT przynajmniej dla maluszków się nie kroi?[/QUOTE] Jest szansa na DT na 2 tyg i wczoraj chciałam zabrać kociaki, ale niestety kotka gdzieś je wyniosła :( Mam nadzieję, że się odnajdą, cale i zdrowe. -
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
Cudak replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
Puszek na co dzień nie dostaje, więc wciągnął z tabletkami i nawet nie zwrócił na nie uwagi :) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Cisza, bo póki co spokojnie i jedzonka na jakiś czas jeszcze mają (dzięki pomocy z miau i z wydarzenia na facebooku). O nowe zdjęcia ciężko, bo jak gorąco to chyba w nocy jedzą, a w dzień gdzieś śpią w cieniu schowane... -
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
Cudak replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
[IMG]http://imageshack.us/a/img23/2880/d7ga.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img24/1594/8x5i.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img407/7807/cuav.jpg[/IMG] -
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
Cudak replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
[quote name='free']super.dziekuje Cudaku !pozdrawiam[/QUOTE] To ja dziękuję za pomoc :) -
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
Cudak replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
[quote name='tobciu']Super :) A jak wygląda sytuacja u piesia i pana ? Tablety na robale jakie kupowałaś ? Ja się chyba do Ciebie czy mgro uśmiechnę o kupno dla mnie - bo u Was jest taniej. :) A ja na 3 psy tablety potrzebuje. Ziarnko do ziarnka i się robi niezła suma.[/QUOTE] Tabletki takie: [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/8345/6vvi.jpg[/IMG] te kosztują po 4 zł/szt (1 tabletka na 10 kg) W hurtowni Gryf-Wet kupowałam po 25 zł 10 tabletek Pratel (mają szerokie spektrum działania), 1 tabletka też na 10 kg, więc naprawdę się opłaca (u mojego weta miejscowego Pratel kosztuje 5 zł/szt). Z tym, że mam do hurtowni ostatnio nie po drodze, bo do Goleniowa dopiero popołudniu jeżdżę, kiedy już zamknięta :( U Pana Mariana i Reksa chyba dobrze :) bardzo dziękował za paczkę, Reksa puszcza w dzień w na podwórze, żeby pobiegał, karma i woda w miskach były. Tabletki ładnie psiak zjadł z karmą z puszki. Jak pozmniejszam zdjęcia wczorajsze, to wstawię. -
12, 15, 18...kocia tragedia. Prośba o pomoc.
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='krakowianka.fr']wklej ich watek na miau albo najlwpiej mi go na pw przeslij (tu albo na miau, taki sam nick) dzieki[/QUOTE] Link do miau: [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=153988[/url] -
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
Cudak replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
Paczka przekazana, tabletki zjedzone (4 z 8 szt) i wstępnie na sobotę umówiliśmy się na szczepienie. -
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
Cudak replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
[quote name='free']paczuska jutro idzie do p.Mariana,zn.na twoj adres.pozdrawiam[/QUOTE] Paczka doszła dziś :) i juz myślałam, że ktoś na bazarek to wszystko wysłał :D dopiero później skojarzyłam, że przecież dla Pana Mariana miało coś dojść. Piękne rzeczy, ucieszy się. Bardzo dziękuję w jego imieniu. Kupiłam też tabletki dla Rexa (nie w hurtowni, ale dużo drożej nie wyszło - na odrobaczenie i powtórkę zapłaciłam 32 zł), pod wieczór zawiozę paczkę i podam Rexowi tabletki, a pod koniec tygodnia postaram się zabrać go na szczepienie. -
12, 15, 18...kocia tragedia. Prośba o pomoc.
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[SIZE=2]edit: Już wiem ;)[/SIZE] -
[SIZE=2]edit: już wiem ;)[/SIZE]
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[SIZE=2]edit: już wiem ;)[/SIZE] -
edit: już wiem ;)
-
[COLOR=#ff0000][B]Zapraszam na nowy bazarek cegiełkowy dla Perły[/B][/COLOR]: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244989-Cegie%C5%82kowa-LODZIARNIA-u-Per%C5%82y-pyszne-lody-i-desery-do-14-07"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...esery-do-14-07[/URL]
-
[COLOR=#ff0000][B]Zapraszam na nowy bazarek cegiełkowy dla Perły[/B][/COLOR]: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244989-Cegie%C5%82kowa-LODZIARNIA-u-Per%C5%82y-pyszne-lody-i-desery-do-14-07"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...esery-do-14-07[/URL]
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#ff0000][B]Zapraszam na nowy bazarek cegiełkowy dla Perły[/B][/COLOR]: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244989-Cegie%C5%82kowa-LODZIARNIA-u-Per%C5%82y-pyszne-lody-i-desery-do-14-07"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...esery-do-14-07[/URL] -
[COLOR=#ff0000][B]Zapraszam na nowy bazarek cegiełkowy dla Perły[/B][/COLOR]: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244989-Cegie%C5%82kowa-LODZIARNIA-u-Per%C5%82y-pyszne-lody-i-desery-do-14-07"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...esery-do-14-07[/URL] i z warzywnego bazarku przelewam 90 zł
-
12, 15, 18...kocia tragedia. Prośba o pomoc.
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='edek']Masz jakieś informacje jak kotki się czują ?[/QUOTE] Informacje są takie: "Aż tak bardzo zestresowane nie były. Ten wyrudzialy faktycznie mały i chudy, a bura kotka ma problemy z gruczołami mlecznymi. Oba zjadły, na razie dostały intestinala, bo bałyśmy się, żeby biegunki nie dostały." Zostało na podwórku - 3 maluszki od kolorowej kotki, kolorowa kotka, 2 szare kotki, biały w czarne łatki kocurek i 2 lub 3 czarne koty (z minimalnym białymi znaczeniami), czyli 9 lub 10 kotów razem. Dla maluszków kolorowej kotki pilnie potrzeby DT, bo już teraz wymagają leczenia i korzystniej dla nich będzie dokarmiać je mieszanką mleczną niż czekać aż pochorują się tak, jak te kociaki od kotki-staruszki. -
[quote name='Hałabajówka']Cudak - Perła 69,50, Inez 56,50zł [/QUOTE] Perła 169,50 zł ;) (razem ten przelew był na 226 zł)
-
[quote name='justysiek']powodzenia:loveu: mój Kubulek:loveu: 19,06,2013 waga 4,090 kg i 56 cm [/QUOTE] Gratulacje, śliczny Kubulek :)