-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
Ufff, w końcu mogę pisać na dogo (wczoraj cały dzień nie mogłam dodać żadnego postu). To ja zamawiam zdjęcie Perły z pytonem, pokażemy w ogłoszeniach, że już nie jest taka strachliwa :D
-
Hahahaha :) [B]Hałabajówka[/B], a nie myślałaś, by w najbliższej szkole spróbować jakiś wolontariat zorganizować dla Fundacji? W końcu mini-schronisko masz u siebie, pomoc by się przydała, nawet przy tych zdjęciach do ogłoszeń, nie mówiąc już o samym ogłaszaniu, czy jakiejś zbiórce karmy np?
-
[quote name='Olena84']2 lata, o rany, daj spokoj![/QUOTE] W sumie [B]Hałabajówka[/B] może adoptować jakieś starsze dziecko, takie, żeby od razu było pomocne przy zdjęciach i ogólnie ;)
-
Poczekamy 2 lata i Perła będzie miała piękne zdjęcia do ogłoszeń ;)
-
tu z Inką (znalazła dom), pokazujemy, jaka jest grzeczna i spokojna ;) [url]http://imageshack.us/a/img826/6785/p8092429.jpg[/url] z naszymi prywatnymi psami (Lesio i Tośka), 2 i pół roku: [url]http://imageshack.us/a/img690/7073/p4090671.jpg[/url] a tu jeszcze chodzić nie umiała, więc miała mniej niż rok: [url]http://imageshack.us/a/img94/4581/sdc16067f.jpg[/url] i na koniec z królikiem: [url]http://imageshack.us/a/img853/6540/krlx.jpg[/url] Tak więc 5 lat nie trzeba czekac, by wykorzystac dziecko do pomocy przy zdjęciach zwierzaków, a zdjęcia z dzieckiem zwiększają ich szanse na adopcję :)
-
Moja roczna córka z Miką (staruszka po wypadku, wróciła do właścicieli): [url]http://imageshack.us/a/img854/7577/sdc16765.jpg[/url] [url]http://imageshack.us/a/img545/3481/sdc16764.jpg[/url] tu z Norkiem (znalazł dom), miała niecałe 2 latka: [url]http://imageshack.us/a/img585/2037/54462918.jpg[/url] [url]http://imageshack.us/a/img196/4347/p5081795.jpg[/url] tu z jamniczką Miką [*], 2 latka: [url]http://imageshack.us/a/img42/9758/p6171847.jpg[/url]
-
[quote name='Hałabajówka']No no potomkiem tez trzeba się zajmować przez jakieś 5 lat zanim sam będzie przydatny ;)[/QUOTE] Przydatny jest już roczny brzdąc. Wiadomo, że tylko do łagodnych psów, ale... przynajmniej na zdjęciach można pokazać, że są naprawdę łagodne dla dzieci, a to duży plus ;) Zaraz Ci wstawię kilka dowodów, na zachętę :)
-
[quote name='Hałabajówka']A to nie do mnie prośba bo taka pozowane zdjęcia to zawsze problem bo potrzeba dwóch osób, w tym jedna musi się znać na ich robieniu ;) [/QUOTE] Dlatego najwyższy czas na potomka :D
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='tobciu']jutro, pojutrze rozliczę bazarek Urgo i Miki/Inez - to będzie na długi i górka. :)[/QUOTE] Super :) Bardzo dziękuję! :) -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='obiezyswiat75']A ja dostałam z tablicy zapytanie o Inez. Ile dokladnie ma lat, czy lubi jazdę samochodem i że śliczna jest Napisałam, że ma ok 10 i lubi jazdę samochodem....zakładam, że lubi[/QUOTE] [B]Hałabajówka[/B] nic nie narzekała, jak z nią do weta jeździła, więc chyba Inez lubi jazdę samochodem ;) -
[quote name='Hałabajówka'] Dziewczyny na fb na [URL]https://www.facebook.com/pages/Hałabajówka/143212482501578[/URL] nowe zdjęcia Inki ;)[/QUOTE] Piękna Inka :) jakbyś znalazła chwilę, to byłabym wdzięczna za nowe zdjęcia Inez i Perły, takie z bliska, do ogłoszeń i jakby się dało to fajnie jakby były i takie, gdzie stoją przy człowieku, żeby było widać ich wielkość, bo Perła wygląda na zdjęciach, jakby była wielkim psem, a wcale taka nie jest ;)
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Jeśli dobrze liczę na tą chwilę brakuje 28,50 zł, aby maj był spłacony. -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Niestety cisza :( Przelewam 40 zł deklaracji dla Inez, które dotarły na moje konto z miau. -
Dziękuję Wam bardzo, tylko piszcie proszę kwoty, to od razu do rozliczenia będę dopisywać :) [B]__Lara[/B] 10 zł? :)
-
[quote name='Tofikowa']przelalam swoją deklarację za czerwiec[/QUOTE] Bardzo dziękuję :) 20 zł?
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Czekajcie na bazarek :) -
...a ja podniosę Perłę
-
Podniosę Perłę, która [B]pilnie potrzebuje stałych deklaracji[/B]...
-
Kat powrócił!!! Mały, przerażony DINO szuka domu NA ZAWSZE
Cudak replied to Lupi's topic in Już w nowym domu
Jeśli kogoś interesuje sprawa Dina - dochodzenie w sprawie rzekomego znęcania się nad nim, zostało umorzone, ponieważ nie było świadków, którzy widzieliby, że pies był bity przez właściciela, a obrażenia Dina najprawdopodobniej powstały w wyniku potrącenia przez samochód. -
[quote name='Olena84']Dziękuje wszystkim nowym za przybycie! Bida z niego straszna:([/QUOTE] Najważniejsze, że już bezpieczny jest. Gorzej, że o domki tak ciężko :(
-
Podniosę...
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[B]obiezyswiat75[/B] paczki doszły :) bardzo dziękuję, rzeczy piękne, w tym tygodniu niestety się nie wyrobię, żeby obfotografować i wystawić, ale w następnym już mam nadzieję, że się uda :) -
Przelałam dziś 277 zł z bazarku dla Perły: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242826-ZARA-ORSAY-RESERVED-CROPP-NEXT-i-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-Per%C5%82%C4%99-ROZLICZAM"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...4%99-ROZLICZAM[/URL] Bardzo proszę o potwierdzenie na bazarku, kiedy pieniążki dojdą :smile: Do jutra powinny być zaksięgowane na koncie.