-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
OK - już wiem wszystko o terierze. To niby "przypadkowy" mix walijskiego z foxterierem... Pies był podobno dobry na dziki i kaczki, dlatego też chłopakowi zależy na nim. Zgadza się na wizyty przed i poadopcyjne, podpisze umowę i w razie czego będzie można psa odebrać, ale myślę że będzie dobrze. Na pewno psiak będzie dobrze karmiony i będzie miał zapewniony ruch codziennie. Pojedzie do nowego domu w przyszłym tygodniu, jak będzie zrobiony dla niego kojec. Psu ewidentnie chodzenie sprawia ból, nie chciał dziś podejść - siedział na budzie tylko :( a jak zeskoczył, to odwrócił się do tyłu i zapiszczał, bo go zabolało :( Jedzenia i wody oczywiście nie miały (no, husky miał trochę brudnej na dnie wiadra..) [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/5148/p6081978.jpg[/IMG] -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Umówiłam się z tym "hodowcą" na dziś, ma podjechać. Bardzo mu zależy na tym psie... Wiem tylko, że tego psa wyhodował i że na pewno pies jest bez rodowodu, ale czy był to jeden miot, czy cały czas je rozmnaża, tego nie wiem... -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
Cudak replied to mgro's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdola']Mamy Norka! Jedziemy pociągiem... Jest dzielny;)[/QUOTE] Wy także :multi::multi::multi::multi::multi: Norek nie gryź już nic!! :mad: -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Sęk w tym, że nie ma gdzie go zabrać, a właściciel codziennie pod wpływem, więc psa bez zastanowienia odda... Martwi mnie najbardziej, że nie jest wykastrowany. Może i dom u "hodowcy" nie będzie zły (to myśliwy, psiak miałby ruch zapewniony), ale szkoda jakby go do dalszej "hodowli" wykorzystywano :( -
9-mies Psotka, od urodzenia w kojcu... Już w swoim domku :)))))))))
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='saszajackson']I co z tymi ogłoszeniami ?:) Gdybym wiedziała jak to zrobiła bym je sama bo widzę ,że zapracowane jesteście . Martwię się trochę bo sporo czasu jest już u mnie i bardzo się przywiązała , będzie ciężko jej na początku w nowym domu .[/QUOTE] Nie zapominamy o Psotce, tylko za dużo się dzieje ostatnio... :( Norek uciekł, u nas jeszcze kolejne psiaki w potrzebie: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227879-5-ps%C3%B3w-w-brudzie-i-smrodzie-czeka-na-pomoc!-Potrzebne-WSZYSTKO[/url]! Wyślę Ci dziś PW, co i jak z adopcją wygląda. [B]Może mi ktoś podać link do bazarku ogłoszeniowego????[/B] -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Nie do końca, bo to pseudohodowca :( i nie wiemy, jakie warunki. Wysłałam mu umowę adopcyjną, ale obawiam się że dogada się z właścicielem za naszymi plecami. Nic nie zrobimy - nie ma gdzie go zabrać na tą chwilę. -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
Cudak replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Nie wiem, jak próbowaliście go łapać, ale jak mnie się bał (na początku), to wołałam go kucając i chętniej podchodził, niż gdy stałam. -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
Cudak replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Biedny :( Oby nic mu się złego nie stało :( -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdola']Ja zaraz przejdź sie do veta... Może jakieś mleko dla maluszkow jest, bo karmić to może smoczkiem dla dzieci?[/QUOTE] Nie mamy weta na miejscu. Najbliższy w Goleniowie :( Terierem zainteresował się jego "hodowca", chyba go zabierze... -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
Cudak replied to mgro's topic in Już w nowym domu
[quote name='pati1978']Witam , ja już nie wiem co mam z nim zrobic , boję się jego dalszych zniszczeń , chciała bym znać opinie jakichś specjalistow co do niego , czy ma szanse żeby jakos go przeszkolić[/QUOTE] I tak dużo dla niego zrobiłaś - dałaś mu szansę... Może jakąś klaustrofobię ma? Boi się być w zamknięciu, na uwięzi. Oby tylko dał się złapać :( -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Dziękuję - pieniądze zbieramy na konto [B]Lupi[/B], która wyśle je na PW Matka jeszcze z tą 4 szczeniaków została, potem pojedzie do[B] Lupi[/B]. W 1. poście dopisałam, co jest potrzebne -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][B]Na chwilę obecną potrzebne są: - DT!!!!! - KARMA - obroże na pchły - posłania/kocyki do bud - miski, obroże - fundusze na odrobaczenie, szczepienia, sterylki/kastracje... [COLOR=#006400] BARDZO PROSIMY O WSPARCIE![/COLOR] [/B][/SIZE] -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Enigma79']Jeśli tylko pojawi się cień szansy na polepszenie losu tych biedactw, proszę o dane do przelewu w PW :( Na razie obiecuję jednorazową wpłatę 50 zł.[/QUOTE] Dziękuję, konto wyśle[B] Lupi[/B]. Właściciel zrzekł się psów i wypadałoby je chociaż karmić, a nie mamy czym :placz: już nie mówiąc o tym, że zapchlone i śpią na gołych deskach... -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
Cudak replied to mgro's topic in Już w nowym domu
[B]bonia[/B] Norek miał coś na sobie, obrożę chociaż? Czy nic? -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
Cudak replied to mgro's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lupi'] Czemu wybrał wolność?? [/QUOTE] Może chciał wrócić do DT... :( -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za pomoc dla tych psiaków. Dużo jest do zrobienia... Cioteczki, Norek uciekł z hoteliku :( Może któraś z Was mieszka w okolicach Reptowa (zachodniopomorskie) lub ma tam znajomych, rodzinę? Błagam o pomoc w poszukiwaniach Norka: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226744-Norek-straci%C5%82-DT-%28%28-UCIEK%C5%81-z-hoteliku!!!-Reptowo-prosimy-o-pomoc-w-poszukiwaniach[/url]! -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
Cudak replied to mgro's topic in Już w nowym domu
[quote name='bonia']Niestety od rana trwają u nas poszukiwania Norka, jak on dał radę uciec to nie mam zielonego pojęcia ,uwolnił się z szelek ,rozwalił siatkę w kojcu , pokonał ogrodzenie i zwiał. O 6 rano już go nie było, miałam podobny przypadek uciekiniera i wrócił, więc też mam taka nadzieję. Poszukiwania nadal będą trwały.....[/QUOTE] Temu psu chyba nic dobrego nie jest pisane :( [B]bonia[/B] masz możliwość wydrukowania ogłoszeń ze zdjęciem Norka? To chyba najskuteczniejsze by było... Czy ktoś mieszka w okolicy i mógłby pomóc w poszukiwaniach? -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cassi_']ja już szykuję paczkę z fantami i mogę ją słać do Cudak lub kogoś kto może zrobić taki bazarek na szybko, bo ja niestety przede wszystkim najzwyczajniej w świecie nie potrafię :oops: ale też czasowo nie dałabym rady (przede mną obrona 29.06.) :roll:[/QUOTE] Dziękuję [B]Cass[/B]i :))) Gdyby ktoś mógł wystawić bazarek, to byłabym wdzięczna, bo sama się w tej chwili nie wyrabiam z tymi dla kotów. -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='rita60']Cudak do jakiego miasta zostaną zabrane psiaki ?[/QUOTE] Nie ma ich gdzie zabrać :( tylko 2 szczeniaki są u [B]Lupi[/B], reszta jeszcze na tej działce. -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
Cudak replied to mgro's topic in Już w nowym domu
To teraz [B]deklaracje [/B]potrzebne, by go utrzymać w hoteliku... -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lupi']Szczylki szukają domu!! 2xsunie :) [IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/545120_347349215336611_100001846054693_856520_311386094_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/560027_347350782003121_469485509_n.jpg[/IMG][/QUOTE] Słodziaki malutkie :) Sama bym jedną adoptowała chętnie, ale moja córcia by zamęczyła takie maleństwo... Szukamy najlepszych domków! -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdola']Ja mogłabym go ogolic. Co prawda nie mam dużego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu, ale gdyby co to służę.[/QUOTE] Trzeba by go wtedy dowieźć do Szczecina? -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='rita60']Wrzuciłabym terierka na FB i forum terierkowe,poproszę tylko o dane do kontaktu.[/QUOTE] Dziękuję :) mail: zwierzakistepnica[malpa]gmail.com tel 788 938 175 lub 669-041-732 Psi fryzjerzy mają terminy pozajmowane :( -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Bardzo cieszy mnie to, że psy dostały szansę na normalne życie, tylko czy uda się im pomóc???? Czy znajdzie się ktoś, kto podaruje starszym suniom domek na ostatnie lata życia? :( -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
Cudak replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Szok! Jak przegryzł pręty, to już nie miał siły gryźć nic innego pewnie...