Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. OK - już wiem wszystko o terierze. To niby "przypadkowy" mix walijskiego z foxterierem... Pies był podobno dobry na dziki i kaczki, dlatego też chłopakowi zależy na nim. Zgadza się na wizyty przed i poadopcyjne, podpisze umowę i w razie czego będzie można psa odebrać, ale myślę że będzie dobrze. Na pewno psiak będzie dobrze karmiony i będzie miał zapewniony ruch codziennie. Pojedzie do nowego domu w przyszłym tygodniu, jak będzie zrobiony dla niego kojec. Psu ewidentnie chodzenie sprawia ból, nie chciał dziś podejść - siedział na budzie tylko :( a jak zeskoczył, to odwrócił się do tyłu i zapiszczał, bo go zabolało :( Jedzenia i wody oczywiście nie miały (no, husky miał trochę brudnej na dnie wiadra..) [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/5148/p6081978.jpg[/IMG]
  2. Umówiłam się z tym "hodowcą" na dziś, ma podjechać. Bardzo mu zależy na tym psie... Wiem tylko, że tego psa wyhodował i że na pewno pies jest bez rodowodu, ale czy był to jeden miot, czy cały czas je rozmnaża, tego nie wiem...
  3. [quote name='magdola']Mamy Norka! Jedziemy pociągiem... Jest dzielny;)[/QUOTE] Wy także :multi::multi::multi::multi::multi: Norek nie gryź już nic!! :mad:
  4. Sęk w tym, że nie ma gdzie go zabrać, a właściciel codziennie pod wpływem, więc psa bez zastanowienia odda... Martwi mnie najbardziej, że nie jest wykastrowany. Może i dom u "hodowcy" nie będzie zły (to myśliwy, psiak miałby ruch zapewniony), ale szkoda jakby go do dalszej "hodowli" wykorzystywano :(
  5. [quote name='saszajackson']I co z tymi ogłoszeniami ?:) Gdybym wiedziała jak to zrobiła bym je sama bo widzę ,że zapracowane jesteście . Martwię się trochę bo sporo czasu jest już u mnie i bardzo się przywiązała , będzie ciężko jej na początku w nowym domu .[/QUOTE] Nie zapominamy o Psotce, tylko za dużo się dzieje ostatnio... :( Norek uciekł, u nas jeszcze kolejne psiaki w potrzebie: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227879-5-ps%C3%B3w-w-brudzie-i-smrodzie-czeka-na-pomoc!-Potrzebne-WSZYSTKO[/url]! Wyślę Ci dziś PW, co i jak z adopcją wygląda. [B]Może mi ktoś podać link do bazarku ogłoszeniowego????[/B]
  6. Nie do końca, bo to pseudohodowca :( i nie wiemy, jakie warunki. Wysłałam mu umowę adopcyjną, ale obawiam się że dogada się z właścicielem za naszymi plecami. Nic nie zrobimy - nie ma gdzie go zabrać na tą chwilę.
  7. Nie wiem, jak próbowaliście go łapać, ale jak mnie się bał (na początku), to wołałam go kucając i chętniej podchodził, niż gdy stałam.
  8. Biedny :( Oby nic mu się złego nie stało :(
  9. [quote name='magdola']Ja zaraz przejdź sie do veta... Może jakieś mleko dla maluszkow jest, bo karmić to może smoczkiem dla dzieci?[/QUOTE] Nie mamy weta na miejscu. Najbliższy w Goleniowie :( Terierem zainteresował się jego "hodowca", chyba go zabierze...
  10. [quote name='pati1978']Witam , ja już nie wiem co mam z nim zrobic , boję się jego dalszych zniszczeń , chciała bym znać opinie jakichś specjalistow co do niego , czy ma szanse żeby jakos go przeszkolić[/QUOTE] I tak dużo dla niego zrobiłaś - dałaś mu szansę... Może jakąś klaustrofobię ma? Boi się być w zamknięciu, na uwięzi. Oby tylko dał się złapać :(
  11. Dziękuję - pieniądze zbieramy na konto [B]Lupi[/B], która wyśle je na PW Matka jeszcze z tą 4 szczeniaków została, potem pojedzie do[B] Lupi[/B]. W 1. poście dopisałam, co jest potrzebne
  12. [SIZE=3][B]Na chwilę obecną potrzebne są: - DT!!!!! - KARMA - obroże na pchły - posłania/kocyki do bud - miski, obroże - fundusze na odrobaczenie, szczepienia, sterylki/kastracje... [COLOR=#006400] BARDZO PROSIMY O WSPARCIE![/COLOR] [/B][/SIZE]
  13. [quote name='Enigma79']Jeśli tylko pojawi się cień szansy na polepszenie losu tych biedactw, proszę o dane do przelewu w PW :( Na razie obiecuję jednorazową wpłatę 50 zł.[/QUOTE] Dziękuję, konto wyśle[B] Lupi[/B]. Właściciel zrzekł się psów i wypadałoby je chociaż karmić, a nie mamy czym :placz: już nie mówiąc o tym, że zapchlone i śpią na gołych deskach...
  14. [B]bonia[/B] Norek miał coś na sobie, obrożę chociaż? Czy nic?
  15. [quote name='Lupi'] Czemu wybrał wolność?? [/QUOTE] Może chciał wrócić do DT... :(
  16. Dziękuję za pomoc dla tych psiaków. Dużo jest do zrobienia... Cioteczki, Norek uciekł z hoteliku :( Może któraś z Was mieszka w okolicach Reptowa (zachodniopomorskie) lub ma tam znajomych, rodzinę? Błagam o pomoc w poszukiwaniach Norka: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226744-Norek-straci%C5%82-DT-%28%28-UCIEK%C5%81-z-hoteliku!!!-Reptowo-prosimy-o-pomoc-w-poszukiwaniach[/url]!
  17. [quote name='bonia']Niestety od rana trwają u nas poszukiwania Norka, jak on dał radę uciec to nie mam zielonego pojęcia ,uwolnił się z szelek ,rozwalił siatkę w kojcu , pokonał ogrodzenie i zwiał. O 6 rano już go nie było, miałam podobny przypadek uciekiniera i wrócił, więc też mam taka nadzieję. Poszukiwania nadal będą trwały.....[/QUOTE] Temu psu chyba nic dobrego nie jest pisane :( [B]bonia[/B] masz możliwość wydrukowania ogłoszeń ze zdjęciem Norka? To chyba najskuteczniejsze by było... Czy ktoś mieszka w okolicy i mógłby pomóc w poszukiwaniach?
  18. [quote name='Cassi_']ja już szykuję paczkę z fantami i mogę ją słać do Cudak lub kogoś kto może zrobić taki bazarek na szybko, bo ja niestety przede wszystkim najzwyczajniej w świecie nie potrafię :oops: ale też czasowo nie dałabym rady (przede mną obrona 29.06.) :roll:[/QUOTE] Dziękuję [B]Cass[/B]i :))) Gdyby ktoś mógł wystawić bazarek, to byłabym wdzięczna, bo sama się w tej chwili nie wyrabiam z tymi dla kotów.
  19. [quote name='rita60']Cudak do jakiego miasta zostaną zabrane psiaki ?[/QUOTE] Nie ma ich gdzie zabrać :( tylko 2 szczeniaki są u [B]Lupi[/B], reszta jeszcze na tej działce.
  20. To teraz [B]deklaracje [/B]potrzebne, by go utrzymać w hoteliku...
  21. [quote name='Lupi']Szczylki szukają domu!! 2xsunie :) [IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/545120_347349215336611_100001846054693_856520_311386094_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/560027_347350782003121_469485509_n.jpg[/IMG][/QUOTE] Słodziaki malutkie :) Sama bym jedną adoptowała chętnie, ale moja córcia by zamęczyła takie maleństwo... Szukamy najlepszych domków!
  22. [quote name='magdola']Ja mogłabym go ogolic. Co prawda nie mam dużego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu, ale gdyby co to służę.[/QUOTE] Trzeba by go wtedy dowieźć do Szczecina?
  23. [quote name='rita60']Wrzuciłabym terierka na FB i forum terierkowe,poproszę tylko o dane do kontaktu.[/QUOTE] Dziękuję :) mail: zwierzakistepnica[malpa]gmail.com tel 788 938 175 lub 669-041-732 Psi fryzjerzy mają terminy pozajmowane :(
  24. Bardzo cieszy mnie to, że psy dostały szansę na normalne życie, tylko czy uda się im pomóc???? Czy znajdzie się ktoś, kto podaruje starszym suniom domek na ostatnie lata życia? :(
  25. Szok! Jak przegryzł pręty, to już nie miał siły gryźć nic innego pewnie...
×
×
  • Create New...