Jump to content
Dogomania

motylek1007

Members
  • Posts

    1145
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by motylek1007

  1. kukurydza jest aż tak szkodliwa? pytam bo sie zastanawiam nad karmą Markus Muhle a tam w składzie jest kukurydza. Moje obecnie jedzą holistyczną (w składzie zboża hm?), ale jadły bezzbożowe (TOTW, FISH4dogs, Acana) i bylo ok. Sama już nie wiem jak to jest z tymi zbożami, skoro dodają ją do takich dobrych karm hm
  2. moje są na suchym "od zawsze" jak za dużo wymyślam z karmieniem kończy sie biegunkami. Wiem, że surowe/gotowane/ czy puszkowe na pewno jest smaczniejsze, ale co zrobie jak im nie służy. Suche jedzą chętnie, nie wybrzydzają, bardzo różne karmy im podaję. mam pytanie do motylkqa - czytałam skład From Family i sama juz nie wiem co mam myślec o tej karmie bo widzę zboża w składzie (owies to zboże prawda?)
  3. Próbki dotarły, póki co dostały tylko po kilka kulek, więc nie wiem jak z przyswajaniem. Jako że nowość to im bardzo smakuje, później pewnie opadnie ekscytacja
  4. pytanie do autorki wątku - czy poprawiła sie sytuacja z gruczołami?
  5. [quote name='zakonna']moja sucz nie chce jeść tej karmy :flaming: nad miską się modli, nawet karmiona z ręki bierze w zęby tak jakby ją gryzły te chrupki... i w rezultacie mam prawie cały worek karmy, głodnego psa i zero kasy do stycznia żeby kupić coś innego...[/QUOTE] szkoda, że nie mieszkasz bliżej, odkupiłabym kilka kg na próbę. Próbki dostałam na jakieś wystawie, moje jadły ze smakiem, ale nie wiem jak działa jako normalna karma. Mam zamiar w tym roku wypróbować ją
  6. też jestem ciekawa opinii tej ksiązki. Przeczytałam "Dusza zwierząt" i wege nie zostałam. Ksiązka fajna, spodziewałam sie czegos innego, ale ciekawa i szybko sie czyta
  7. [quote name='WEIMAR']w srodku tej obrozy jest plaski przewód światłowodowy który podświetlany jest diodą i ta elektroniczna całość jest wyjmowana z obroży i zostaje tylko materiał z zapięciem który normalnie można uprać a po wysuszeniu z powrotem wlóżyc do środka ten przewód i jest jak nowa na końcu przewodu jest włącznik/wyłacznik i w nim jest bateria taka okrągła płaska która kosztuje około 8 złoty za sztukę obroża fajnie świeci około miesiąca potem trzeba wymienić baterię odkręcając wieczko malutkim śruborętem[/QUOTE] bardzo Ci dziękuję za szczegółowe wyjaśnienie
  8. ok dzięki, faktycznie jest warta przemyślenia. Jak wygląda sytuacja z praniem takiej obroży?
  9. [quote name='WEIMAR']moj mial taką ale przez to ze ta obroza nie ma zapiecia tylko sie wsuwa jedna rurke w druga bardzo latwo ja zgubic kilkakrotnie musialem jej szukac jak pies wlecial w zarosla duzo bardziej polecam ta i w dodatku tansza i zastepuje zwykla obroze bo mozna do niej przypiac smycz a do tej wczesniejszej niestety nie [URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/smycz_obroza_dla_psa/obroze_odblaskowe/195058[/URL][/QUOTE] ta obroża świeci cała? czy tylko kilka punktów na niej?
  10. ktoś tu kiedyś pokazywał takie świecące obroże, cieńkie i swiecące ok 100h, coś w tym stylu [url]http://www.sklep-pupil.pl/product.php?id_product=1472[/url] jak ktoś ma, to napisze jak sie sprawuje?
  11. już chciałam zapytać co jest z tymi próbkami, bo chodzę i sprawdzam codziennie skrzynkę i nic
  12. czy do kogoś doszły próbki?
  13. ja bym sprawdziła najpierw jak straszy pies reaguje na "obce" psy u siebie w domu. Mam 2 samce, rasa ta sama, drugi sie pojawił, kiedy pierwszy byl "odchowany" nie mam żadnych problemów z nimi. Jeśli będziesz chciała miec 2 osobniki przeciwniej płci to juz przed pojawieniem sie małego starszego wykastruj/wysterylizuj
  14. polecicie mi jakieś szelki dla psa z takim opierzeniem? Najlepiej jakby były z DS. Nie wiem jaki typ wybrać, żeby sie nie robiły kołtuny :/ [url]https://lh3.googleusercontent.com/-Ab62SkMa9lE/UKjbxqVQp1I/AAAAAAAAGzI/CiltmWXl6Ng/s640/PB182844.JPG[/url]
  15. o tak, olej rybny jest świetny :)
  16. masz jakiś filmik? próbowałaś karmę dosmaczać jakoś? nie wiemy co on jadł, moze był na gotowanym, albo surowym
  17. [quote name='kasia_tomeq'] Jeżeli któraś z Was znalazła by czas to proszę o informację na pw jak wyglądałaby sytuacja jeśli zdecydujemy się na DS? Nieśmiało to pisze ale pieska pokochaliśmy z całego serca, a on chyba u nas dobrze się czuję:) jak znajdę chwilkę to zrobie zdjęcia oczka i Caviśka:)[/QUOTE] Byłoby super, gdyby już został :)
  18. moje wagę trzymają, a nawet ciut utyły, ale fakt daję im więcej niz zalecają. Moje szczgólnie aktywne nie są ;)
  19. małe, ale grube
  20. fotki wersja z łososiem [url]https://lh3.googleusercontent.com/-nGw1N3MyXX4/UK0u5kMrgkI/AAAAAAAAG0M/6LBUSvjwzIw/s640/PB212847.JPG[/url] [url]https://lh4.googleusercontent.com/-Dnamsk8TTdc/UK0u6gnssxI/AAAAAAAAG0U/V3mTzUZTZN4/s640/PB212849.JPG[/url] [url]https://lh5.googleusercontent.com/-bpSSWwTIOMA/UK0u7iF9SbI/AAAAAAAAG0c/CjKDmAZ9tkc/s640/PB212850.JPG[/url]
  21. co to za yorczek z kurą?
  22. motylek1007

    Barf

    napisali, że pies może sie zarazić czymś tam. Cebule surową za to można dawać ;) Wkleję Wam to same zobaczycie ;)
  23. motylek1007

    Barf

    mam kalendarz na 2013 z psami, na 1 stronie wypisali "coś" o żywieniu, piszę cos, bo można się uśmiać z tego. Wkleję Wam fotkę w weekend. Straszą, żeby surowego mięsa nie dawać
  24. w domu mam z łososiem, mogę zrobić fotkę wieczorem jeśli chcesz
×
×
  • Create New...