Danko, szkoda że Antosia nie możesz przygarnąć, ale ten piesek którego wzięłaś jest w dużo gorszej sytuacji.. .Biedaczek, co za koszmar musiał przeżyć. Mam nadzieję, że dobry domek się dla niego znajdzie.
Gdybyś w jakiś sposób mogła pomóc Antosiowi, będziemy Ci bardzo wdzięczni. :loveu: