Jump to content
Dogomania

xmartix

Members
  • Posts

    11703
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by xmartix

  1. oo dziękujemy :)) to już mamy 50 zł deklaracji, jeszcze 370 zł
  2. dzięki jutro porozsyłam znowu wątek
  3. Kaja dzięki za pojawienie się za ogłoszenia dziękujemy, jak zrobimy ładny tekst to poogłaszamy i zgłosze się o pomoc, na razie niech troszkę poobserwują ją w tym hoteliku
  4. i ja dziękuję za zapisanie się :) wysyłam właśnie zaproszenia proszę o zerknięcie na 1-szą stronę, parę rzeczy pozmieniałam
  5. oj i nie za dużo osób się nią interesuje.. no masakra... czy ktoś może pomóc z rozsyłaniem wątku?
  6. dzięki, już zapisuję Wetka będzie opłacać karmę deklaracje: Monika 20 zł (na 6 m-cy) xmartix 20 zł Brakuje: 380 zł deklaracji rozmawiałam z Demi, kiedyś miałysmy w takiej samej sytuacji Amona i tez trafił do hoteliku ze szkoleniem do kojca, z kojca do kojca ale pod wpływem uwagi i pracy wyszedł z tej całej depresji, z tego majstrowania przy ogonie, z kręcenia się w kółko i znalazł nowy dom (mieszkanie) bo miałam obawy czy wsadzenie Czili do kolejnego kojca nie jest błędem, ale myślę że nie.
  7. i koniecznie deklaracje!!!! :(:(:(:( jak nie dam rady uzbierać deklaracji to trzeba będzie ją dać do schronu albo nie wiem gdzie. Czy jest dla niej jakaś szansa?
  8. bardzo proszę o pomoc i deklaracje na sunię [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-YJkHLsux2n8/Tla6NJiNkuI/AAAAAAAADXA/BF_6Kb9U13A/s500/2.jpg[/IMG] obecnie jest w hoteliku ze szkoleniem i ma zero deklaracji, musiałyśmy z taką panią zrobić taki manewr bo inaczej trafiłaby do schroniska, a taki pies z takimi problemami w schronisku to koniec!!!! PROSZĘ O POMOC!!!! :placz::placz::placz::placz: wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217248-Czila-ze-stresu-odgryz%C5%82a-sobie-ogon.-Sunia-ju%C5%BC-w-hoteliku%21-ZERO-DEKLARACJI%21%21%21%21%21?p=18001851#post18001851"]http://www.dogomania.pl/threads/217248-Czila-ze-stresu-odgryz%C5%82a-sobie-ogon.-Sunia-ju%C5%BC-w-hoteliku!-ZERO-DEKLARACJI!!!!!?p=18001851#post18001851[/URL]
  9. piękne, pewnie szybko znajdą domy
  10. ale Neris ma tez kojce, poza tym ten hotelik jest ze szkoleniem, no nie takim jak u Jamora ale zawsze. Na razie nie mamy wyjścia. Ale potrzebny jest dt/hotel dom z ogrodem z możliwością wejścia do domu.
  11. bardzo proszę o pomoc... pomocy potrzebuje sunia owczarka, która odgryzła sobie ogon, pilnie dałam ją do hoteliku pod Warszawą, hotelik ze szkoleniem, jednak sunia nadal mieszka w kojcu z możliwością wejścia do budynku, szukamy dt/hotelu z możliwością wejścia do domu i deklaracje na sunię wątek: http://www.dogomania.pl/threads/217248-Czila-ze-stresu-odgryz%C5%82a-sobie-ogon.-Sunia-ju%C5%BC-w-hoteliku!-ZERO-DEKLARACJI!!!!!?p=18001851#post18001851
  12. dziękuję za wpisy dziewczyny wyszła pilna sprawa i Czila od soboty jest w hoteliku Mokry Nosek pod Warszawą za 420 zł m-cznie + karma... kojec z możliwością wchodzenia do budynku... na gwałt potrzebujemy deklaracji pomóżcie, sama z panią weterynarz nie udźwigniemy sprawy jednak powinna być Czila najlepiej w domu z ogrodem, ale gdzie taki znaleźć??????:-( rozmawiałam z hotelikiem, wyślę suni smakołyki, kongo itd
  13. Kora daj mi swój nowy nr tel bo poprzez to pisanie na wątku mnie zaraz szlag trafi, zadzwoniłabym teraz (jak można)
  14. ok, nie mam nadal tego noclegu :( a szkoda bo transport byłby jutro za darmo, a tak to ta pani musi (chce) jechać w sb z Czilą, zapytałam czy nie weźmie na pokład inne psy żeby zmniejszyć koszty transportu.. czekam na odp
  15. na Orzeszkowej jest wet, u nas na oknie w biurze można powiesić (ul. Żeromskiego), sklepy zoolo są w okolicach Słowiańskiej i Nowowiejskiej
  16. Kora to jedzie Rufi, jamniczka, Czila i pies od ogonek?
  17. ja mam jutro transport do Wawy pod warunkiem ze będę miała nocleg dla onki Czili z pt na sb w tej Warszawie.
  18. jak ja nie znajdę tego noclegu dziś to Onka pojedzie dopiero w sobotę autem do Warszawy, wtedy może i można będzie dorzucić jakieś inne zwierzę (np tę jamniczkę lub tego pieska od Kory)
  19. zapisuję się czy znacie kogoś kto mi przenocuje onkę z pt na sobotę? mam na jutro transport z Wrocławia do Warszawy ale hotelik chce psa dopiero od sb.. :( onka goni koty
  20. autem, nie wiem czy się da, musze zapytać, grzecznościowy transport, a dokładnie do jakiej części Warszawy?
  21. a ja załatwiam dla Czili transport i mam go jutro.. do Warszawy.. chętnie bym się przykolegowała do tego wtorkowego, ale problem w tym że sunia od jutra nie ma gdzie mieszkać i teraz pilnie szukam noclegu dla onki z piątku na sobotę w Warszawie. Dziewczyny znacie kogoś kto mógłby mi tę onkę przenocować? (goni koty)
  22. a wiadomo skąd ten dziadzio? parę dni temu widziałam identycznego koło mnie z jakimś właścicielem edit: popatrzyłam na datę przyjęcia... to innego psa musiałam widzieć
×
×
  • Create New...