Prześwietlone jest. Już od dawna czeka na pieska na dt ale ciągle mamy roszady, raz był pies potrzebujący, za chwilę już w nowym domu i tak ciągle.
Tak, w niedzielę.
Kora mam dt czekający na psa jakiegoś, na ile dni potrzebujecie dt? warunek: piesek nie może ciągnąć na smyczy czy być energicznym, bo dt nie może przeciążać rąk ze względu na pracę zawodową
mogę zaproponować Lolusia
pięknie Adela, dziękujemy !!!! :):) zapisuję w pierwszy post, konto jest w 1 poście
ja swoją deklarację zwiększę ale dopiero za dwa miesiące
cegieki już zrobiłam
jeszcze event na FB
paczkę ze smakołykami i kongo dla Czili już wysłałam we wtorek do hoteliku
piękny, naprawdę
kolega zapyta pani od ponów, ale nie sądzi żeby chciała jakiegoś psa na dt, ma 3 czy 4 rasowe terriery rosyjskie + jedną ponkę też rasową
nic więcej niż to co na pierwszej stronie.. bardzo mało
właściciel jednak nic nie da, żadnych pieniędzy, żałuję że pies nie był odebrany przez TOZ, byśmy inaczej się z facetem rozprawili
czy ktoś może zrobić EVENT na FB?