Jump to content
Dogomania

xmartix

Members
  • Posts

    11703
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by xmartix

  1. doszła wpłata od Suni2000 z bazarku 48 zł, zapisuję, dziękujemy :)
  2. Klauzunka daj mi na pw numer do Kory, coś nie mogę zapisać tego nowego.. mniej więcej o której godzinie Lolek by był we Wro?
  3. Prześwietlone jest. Już od dawna czeka na pieska na dt ale ciągle mamy roszady, raz był pies potrzebujący, za chwilę już w nowym domu i tak ciągle. Tak, w niedzielę.
  4. hehe ze wszystkich stron mu zdjęcia zrobiłaś :) hehe TOP MODEL częstochowski :) mamy wpłatę od malicji (17.11 5 zł) oraz Agata51 (23.11 10 zł)
  5. dostałam odpowiedź, że pani się zgadza!!! najlepiej jakby piesek przyjechał w niedzielę
  6. wspaniały! dzięki :):)
  7. dodam ale proszę wg szablonu zrobić, jest na stronie mikrusków
  8. dziękuję bardzo :):):)\deklaracja stała? w pierwszym poście jest konto
  9. jak mnie tu nie ma to się zapisuję, piękna niunia
  10. spoko spoko Kora nie płać zamówiłam bezpłatny pakiet 20-tu ogłoszeń, wystarczy jak na razie, jeszcze ja kilka robię i jest ok
  11. ok, to zapytam jej, dzięki :)
  12. najpóźniej jutro będę miała odpowiedź, to Wrocław jest jakby co, mieszkanie, zawsze ktoś w domu, bez innych zwierząt i bez dzieci
  13. kto na Dogo robi banerki? potrzeba suni do reklamy
  14. widać że mu się sierść świeci naszemu Dziadeczkowi niebawem zrobię bazar jak się ogarnę z sunią z amputowanym ogonem wiecie może kto robi banerki?
  15. to już piszę, a jakieś leki dostaje czy coś? potrzeba oczywiście karmy dla dt dla Lolka, lecę pisać maila
  16. Kora mam dt czekający na psa jakiegoś, na ile dni potrzebujecie dt? warunek: piesek nie może ciągnąć na smyczy czy być energicznym, bo dt nie może przeciążać rąk ze względu na pracę zawodową mogę zaproponować Lolusia
  17. dziękuję Panca :) ja na weekend jeszcze rozreklamuję wątek
  18. pięknie Adela, dziękujemy !!!! :):) zapisuję w pierwszy post, konto jest w 1 poście ja swoją deklarację zwiększę ale dopiero za dwa miesiące cegieki już zrobiłam jeszcze event na FB paczkę ze smakołykami i kongo dla Czili już wysłałam we wtorek do hoteliku
  19. cegiełki na Czilę [URL]http://allegro.pl/toz-pomoc-dla-owczarki-z-amputowanym-ogonem-i1955171420.html[/URL]
  20. dziękuję Malicjo :) już zapisuję konto jest w 1-szym poście :) i podnoszę Czilę, zapraszam na bazarki (linki w 1-szym poście)
  21. piękny, naprawdę kolega zapyta pani od ponów, ale nie sądzi żeby chciała jakiegoś psa na dt, ma 3 czy 4 rasowe terriery rosyjskie + jedną ponkę też rasową
  22. nic więcej niż to co na pierwszej stronie.. bardzo mało właściciel jednak nic nie da, żadnych pieniędzy, żałuję że pies nie był odebrany przez TOZ, byśmy inaczej się z facetem rozprawili czy ktoś może zrobić EVENT na FB?
  23. zapisuję się, nie mogę dać deklaracji bo też szukam deklaracje na inne psy, ale podniosę
×
×
  • Create New...